Stomatolog Szczecinek

lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Cierpię na dentofobie. Poszedłem do Pana Marcina po dość długiej przerwie i z licznymi ubytkami. Wytłumaczyłem o co chodzi i jako pierwszy z dentystów w Szczecinku nie narzekał tylko zabrał się do roboty. Szok, nic nie bolało, wszystko Pan Marcin mi wytłumaczył i od razu powiedział o kosztach leczenia. Profesjonalista w swoim fachu, byłem już w wielu gabinetach dentystycznych w Szczecinku i nie ma sobie równych. W końcu idę do ...
Opinia dodana przez: Artur

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kołobrzeska 16b lok. 1
78-400 Szczecinek

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

lek. dent. Jolanta Ogrodzińska

ulica Ordona 25A
78-400 Szczecinek

Serdecznie polecam !! Jestem pacjentem pani doktor od wielu lat. Bardzo jestem zadowolony. Kobieta stworzona do tego zawodu, odrazu nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Bardzo kompetentna, profesjonalna i uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Aurelia Kaliczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medica"
Armii Krajowej 8
78-400 Szczecinek

totalna porażka!!! ceny leczenia wzięte z kosmosu od 300 do 700 zł za wizyte...!!! po roku plomba sie wykruszyła...czy to jest normalne?!!! za takie ceny leczenia oczekiwałem pelnego profesjonalizmu a tu proszze. lepsze mam plomby z NFZ-tu które się trzymają 10-15 lat. zwykła oszustka wyłudzająca pieniądze!!!
Opinia dodana przez: mariusz

Krystyna Jakubowska

Protetyk, Stomatolog

Warszawska 7
Szczecinek

bardzo miła pani doktor ,super podejście do pacjenta!!!!!!polecam !!!!

lek. dent. Tomasz Siwiec

Medycyna Rodzinna IVI-MED
dr Genowefy Matusewicz 11
78-400 Szczecinek

Bardzo sympatyczny doktor. Wspaniałe podejście do dzieci, dużo cierpliwości i łagodności. Wszystko rzeczowo tłumaczy, całą swoją uwagę skupia na małych pacjentach i rodzicach. Mnie i mojej rodzinie bardzo odpowiada. Polecam.
Opinia dodana przez: MONIKA

lek. dent. Janusz Pulsakowski

PRODENT

78-400 Szczecinek

to najlepszy dentysta jakiego znam. a bylam juz u wielu. kilka razy ratowal mi zeby, ktore ktos inny zle leczyl. ma wysoką kulture osobista. polecam, polecam i sama juz do nikogo innego nie pojde.
Opinia dodana przez: monika

lek. dent. Joanna Bartkowiak

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny lek.dent. Joanna Bartkowiak
Szczecin, ul. Łokietka 32/2
Szczecinek

Pani doktor wyleczyla mnie z fobii do dentysty. Wszystko wytłumaczy, pokaże powie co i jak. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Radosław Lubczyk

Ogrodowa 3/2
78-400 Szczecinek

miałąm okazje być u p. Lubczyka z dzieckiem które bardzo się bało wizyty. Doktor mimo płączu dziecka podnosił na syna głos!!! Nie polecam

Stomatolodzy w mieście Szczecinek