lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Jeśli na leczenie kanałowe jakiegokolwiek zęba to tylko do Pana Marcina. Dzięki takiemu leczeniu uratował mi zęba ( a właściwie górną lewą czwórkę), który był w bardzo złym stanie. Doktor Marcin już na pierwszej wizycie zapewnił mnie, że nie ma co się stresować bo nie odczuje żadnego bólu i tak też się stało. Na każdej z trzech wizyt zero bólu, miła atmosfera, a co najważniejsze profesjonalne podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie każdego etapu leczenia. Ząb uratowany i za to bardzo dziękowałam doktorowi. Szczerze każdemu polecam w 100 % doktora Marcina. Dla mnie to nie tylko lekarz stomatolog a specjalista z powołania.

Polecam i to w 100%.Pan Marcin to lekarz któremu można zaufać. Mój próg bólu jest bardzo niski i dentystę odwlekam na maksa jak tylko się da. A że dwa lata temu dostałam namiar na Pana Marcina to za każdym razem kiedy jestem w Pl zaliczam wizytę tzn.minimum raz w roku a czasami 2 zależy od potrzeby.Konkretny i z cierpliwością.A co najważniejsze to to że ci którzy przychodzą to pacjenci a nie klienci.Pozdrawiam.

Polecam w 100%. U takiego Dr nie strach leczyć uzebienie😊 wszystko fachowo, profesjonalnie i najważniejsze bez bólu. Ponadto przyjęcie pacjenta z pełną kulturą. Jeszcze raz polecam.

Cierpię na dentofobie. Poszedłem do Pana Marcina po dość długiej przerwie i z licznymi ubytkami. Wytłumaczyłem o co chodzi i jako pierwszy z dentystów w Szczecinku nie narzekał tylko zabrał się do roboty. Szok, nic nie bolało, wszystko Pan Marcin mi wytłumaczył i od razu powiedział o kosztach leczenia. Profesjonalista w swoim fachu, byłem już w wielu gabinetach dentystycznych w Szczecinku i nie ma sobie równych. W końcu idę do dentysty z uśmiechem na twarzy a nie ze strachem, który zawsze mi towarzyszył gdy chodziłem gdzie indziej. Polecam w 100%!

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Profesjonalnie, szybo, bez bólu i w mojej sytuacji osobistej pełna wyrozumiałość. Doktor uratował mi zęba po spartaczeniu roboty przez poprzedniego "stomatologa". W pełni POLECAM, dobry lekarz stomatolog to skarb i warto nawet dojeżdżać ileś kilometrów, bo zdrowie zębów to podstawa !! Czytając inne komentarze tylko upewniam się w przekonaniu, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

polecam Dr Marcina pod każdym względem! wie co robi, fach w ręku niesamowity! miły, sympatyczny profesjonalny lekarz! klimat w gabinecie bardzo fajny- a jak dla mnie to ważne! siedzę na poczekalni, słysze dźwięk wiercenia i nic to na mnie nie robi :-) chce się WRACAĆ!

Sam fakt, ze jade przeszlo 40 kilometrow do dentysty, majac ich na miejscu juz o czyms swiadczy. Fach w reku i konkretnie wszystko zawsze zostaje mi wyjasnione. Oby wiecej takich lekarzy.

Kiedy boisz się doktora, Gdy dentysta to Twa zmora, Wszystkie lęki odrzuć w kąt - Marcin Ci wyleczy ząb. Tu zagada, tam znieczuli - Śmiechu masa - żadnych bóli. Jeśli leczyć mu się dacie, Żadnej traumy nie doznacie. Przybieżajcie zatem śmiało, bo to spec jest, jakich mało!

Kiedy boisz się doktora,
Gdy dentysta to Twa zmora,
Wszystkie lęki odrzuć w kąt -
Marcin Ci wyleczy ząb.
Tu zagada, tam znieczuli -
Śmiechu masa - żadnych bóli.
Jeśli leczyć mu się dacie,
Żadnej traumy nie doznacie.
Przybieżajcie zatem śmiało,
bo to spec jest, jakich mało!

Moim problemem był strach przed wizytu u stomatloga . Mieszkam 9 lat na Islandii wiec tak dlugo nie byłem na żadnej wizycie. Wyszukałem w necie dr. Marcina i postanowiłem przyleciec i wyleczyć wszystkie zęby. Teraz stwierdzam że jednak nie trzeba sie bać wszystko przebiegło bezboleśnie. Leczenie specjalistyczne . W gabinecie miła atmosfera . Polacam każdemu Dr. Marcina

Przyleciałam z Islandii z poważnym zapaleniem zębów do Dr. Marcina. Jestem mile zaskoczona z leczenia i z podejscia do pacjenta. Wszystko przebiegało bezboleśnie . Z czystym sumieniem polece kazdemu Dr. Marcina