lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Zdecydowanie popieram przedmówców- lekarz z "sercem", doskonałe podejście do pacjenta, które gwarantuje jego powrót do gabinetu, a co za tym idzie- sukces w leczeniu ! Profesjonalizm, sumienność i doskonałe doinformowanie pacjenta- stomatolog godny polecenia i zaufania !

Serdecznie polecam Doktora Bielickiego, kompleksowe podejście , profesjonalna obsługa oraz empatia to głowne atuty Pana Doktora!

Szczerze i z czystym sumieniem POLECAM gorąco Pana Doktora Marcina Bielickiego.Jako jedyny pomógł mi prawidłowo rozwiązać problem bruksizmu,zalecając szynę relaksacyjną.Serdecznie polecam,prawdziwy profesjonalista !

Super lekarz,mój ULUBIONY,dzięki niemu już nie boję się dentysty.Bardzo miły.Jestem i będę zawsze jego pacjentką. POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM

POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM

Do tej pory każda wizyta u stomatologa była dużym stresem, na szczęście to się zmieniło odkąd poszedłem do dr Bielickiego. Pan doktor dokładnie omówił ze mną plan leczenia, a samo leczenie było naprawdę bezbolesne. Polecam Pana doktora, pełen profesjonalizm ! Dentysta godny polecenia !!! POLECAM !!!

I am from London and was visiting friends in Poland. I required emergency dental treatment and I was recommended Dr Bielicki. I am so glad that i chose to go and see him. He was very professional and very accomodating considering I was only in the area for a few days. I cannot praise him enough and I was so impressed that if I ever need major dental treatment again I would seriously consider travelling over to Poland rather than seeing a dentist on the UK.

W mojej ocenie Pan lek. dent. Bielicki jest kompetentny i rzetelny. Stomatolog odpowiedzialny za to czym się zajmuje. Miła i profesjonalna obsługa. Godny polecenia.

Jestem pacjentem Doktora od czterech lat,cała moja rodzina się u Niego leczy i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.Człowiek o wielkiej empatii i profesjonalizmie w swojej dziedzinie.Nigdy nas nie zawiódł. POLECAM :))))))

POLECAM
:))))))

Fachowosc pod kazdym wzgledem .Profesjonalne jak i bardzo mile podejscie do pacjenta . Na obecna chwile najlepszy dentysta zarowno dla dzieci jak i doroslych .POLECAM

Pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejście do pacjenta. W pełni angażuje się w leczenie pacjenta. Uprzejmy, sympatyczny, rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące leczenia. Polecam na sto procent. Pan doktor posiada wysokie umiejętności interpersonalne i łatwo nawiązuje kontakty. Na jednej z wizyt podczas leczenia czułam się tak dobrze, że nuciłam piosenkę ... a to u mnie niespotykane (w przypadku siedzenia na fotelu stomatologicznym) :D. Panie Marcinie Pozdrawiam SERDECZNIE.