lek. med. Krzysztof Żychowicz

Chirurg ogólny, Urolog, Androlog

Byłem na wizycie u pana doktora w dniu 22.02.2018r. w gabinecie urologicznym 4 WSKzP. I wizyta ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie, ponieważ zachowanie dr Żychowicza było niemal podręcznikowe! Jestem wymagającym pacjentem ,ale też od lekarza oczekuję takiego prawdziwie ludzkiego podejścia. I napiszę w ten sposób, że jeżeli potrzebujemy takiej prawdziwej, empatycznej i fachowej pomocy urologicznej to wybór dr. Żychowicza będzie niezwykle trafnym!

Bylem u niego jakis czas temu, aby pozbyc sie stulejki. lekarz przywital mnie swoim szorstkim, by nie rzec, chamskim podejsciem a stulejki...nie usunal. Gdyz jak stwierdzil "w pana przypadku bedzie potrzebna tylko plastyka wedzidelka". niestety - plastyka nic nie dala i zabieg trzeba bylo powtarzac jeszcze dwukrotnie na przestrzeni dwoch lat (u innego, kolejnego "specjalisty" i ostatniego - lekarza specjalisty z prawdziwego zdarzenia)

Bylem u niego jakis czas temu, aby pozbyc sie stulejki.

Pan doktor to lekarz z zawodu i pasji! Zna się na rzeczy, ma cierpliwość do narzekających i wszystkowiedzących pacjentów, wszystko tłumaczy no i przede wszystkim potrafi trafnie zdiagnozować - oby każdy urolog miał taką wiedzę

Do Pana Doktora trafiliśmy jako para z problemem nieplodności z uwagi na czynnik męski. Spośród wielu lekarzy to on wywarł na nas najlepsze wrażenie, bardzo uprzejmy, otwarty na pacjentów -samouków, którzy naczytali się w internecie wielu "dobrych rad", wszystko z nami przedyskutował, uspokoił, każda wizyta obemowała badanie, co dla nas najważniejsze to postępownie Pana Doktora zgodne z wytycznymi WHO, inni często o tym zapominali, że nie podczas diagnozowania niepłodnosci postępuje się wg wytycznych! Dziękujemy Panu :)

Krótko - jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałem styczność. Doktor już przy pierwszym kontakcie sprawiał wrażenie bardzo kompetentnego, co później się potwierdziło. Całe szczęście moja sprawa zakończyła się na diagnostyce (co prawda operacyjnej), ale przez kilka tygodni byłem bardzo konkretnie prowadzony przez tego lekarza. Na każdym etapie otrzymywałem konkretne informacje, jaka jest aktualna sytuacja - o czym świadczą dotychczasowe wyniki badań i czego można się jeszcze spodziewać. Co dla mnie najważniejsze - diagnostyka prowadzona była w taki sposób, żeby jej efekty były dla mnie jak najmniej odczuwalne, co z kolei dla samego lekarza oznaczało więcej pracy (bardziej wymagająca operacja). Sam zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Jedyne co może się niektórym nie podobać (mi bardzo odpowiadało) - rozmowa z dr. Żychowiczem to sam konkret, żadnego opowiadania bajeczek, pocieszania, czy gadania o pierdołach. Jak przychodzicie do lekarza, żeby się nad sobą poużalać - odradzam, jeśli leczyć się - jak najbardziej polecam.

Nie dosć , ze pomógł i zniwelował problem to na dodatek odbyło się to wszystko w miłej atmosferze. Człowiek z ludzkim odruchem, świetny kontakt z pacjentem, sympatyczny, kompetentny i bardzo dobry specjalista.Polecam serdecznie!