Lekarze Chirurg ogólny Wrocław

{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Szybowcowa 31, Tesoro Clinic I pietro. Wejście 101. Gabinet 4
54-130 Wrocław

Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii

lek. med. Krzysztof Żychowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Żelazna 34
Wrocław

Byłem na wizycie u pana doktora w dniu 22.02.2018r. w gabinecie urologicznym 4 WSKzP. I wizyta ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie, ponieważ zachowanie dr Żychowicza było niemal podręcznikowe! Jestem wymagającym pacjentem ,ale też od lekarza oczekuję takiego prawdziwie ludzkiego podejścia. I napiszę w ten sposób, że jeżeli potrzebujemy takiej prawdziwej, empatycznej i fachowej pomocy urologicznej to wybór dr. Żychowicza będzie niezwykle trafnym!
Opinia dodana przez: Andrzej
                                       dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo profesjonalny doktor.Z czystym sumieniem polecam.Wszystko wytłumaczy oraz przeprowadzi leczenie od a do z będąc pod jego opieką poczujesz się bezpiecznie. Naprawdę pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Krzysztof Namięta

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Wspaniały człowiek. Bardzo dobry specjalista kardiochirurg o dużym doświadczeniu, pełen profesjonalizmu. Cieszę, że trafiłem pod Jego opiekę. Świetny kontakt z pacjentem. Bardzo uprzejmy i ciepły lekarz. T. Kamiński.
Opinia dodana przez: Tomasz Kamiński
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Torakochirurg
                                       lek. med. Maciej Nowicki

lek. med. Maciej Nowicki

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski
54-608 Wrocław

Wspanialy Lekarz,Kompetentny,Rzeczowy,Pelen uwagi dla pacjenta,Pelen wyrozumialosci, Troskliwosci..Ja jestem w szoku po wizycie w przychodni.Dr.MACIEJ NOWICKI JEST WZOREM LEKARZA DLA INNYCH...SERDECZNIE POLECAM....renata zdunik
Opinia dodana przez: renata
                                       dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Pabianicka 25
Wrocław

Nie polecam tego lekarza . Jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona podejściem Dr. Bieńka i całej placówki. Byłam pacjentką Dr. Bieńka gdy pracował jeszcze w szpitalu we Wrocławiu. Po rozpoznanej chorobie trądzik odwrócony operował mnie wycinając zmiany pod pachami. Dziś gdy zgłosiłam się do niego po kilku latach prywatnie gdy choroba wróciła , po otrzymaniu ode mnie maila klinika kazała mi zgłosić się na pilną konsultację gdyż jak twierdzili konieczne jest ...
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W ...
Opinia dodana przez: Marcin Kędziorek

dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Bardzo dobry kontakt z lekarzem oraz objaśnienie mojego problemu. Czuć zaangażowanie ze strony Pana Doktora, empatię i kompetencje. Widać chęć pomocy w leczeniu. Polecam

dr n. med. Leszek Spytkowski

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Bardzo pozytywne wrazenie odniósł na mnie pan doktor. Dokladna analiza problemu. Wytlumaczenie sposobu leczenia.

lekarz Adam Rzechonek

Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski
53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne LUX MED
50-088 Wrocław

Wspaniały, pełen empatii lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny między lekarzem a pacjententem w razie pytań, można w stu procentach liczyć na pomoc. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

plac solidarnosci
Wrocław

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Żukrowski

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr n. med. Krzysztof Stasiak

Żelazna 34
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?