Chirurg Ogólny Wrocław

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Bardzo miły, sympatyczny i kulturalny człowiek, myśli o zdrowiu pacjenta, uzasadnia swoje decyzje dlaczego tak a nie inaczej. Z uczciwością mogę polecić lekarza Andrzeja Dumańskiego.

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne LUX MED

50-088 Wrocław

dzienkue za pomyślne preprowadzonom opieracii bariatriczna za troske pacientka andzelina z wroclawia

Opinia dodana przez: giela

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.

Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Marcin Świder

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Ja również robiłam Vaser u tego doktora. Jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych nierówności. Szybko wróciłam do kondycji.

Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.

Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

byłam pacjentką doktora na oddziale ratunkowym ASK we Wrocławiu. Doktor jest wspaniałym przykładem na to, iż istnieje połączenie profesjonalnego podejścia do pacjenta, dbałości o wnikliwą diagnostykę a także uprzejmości. Naprawdę polecam!

Mariusz Pytlasiński

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa