dr n. med. Paweł Domosławskidr n. med. Paweł Domosławski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Domosławski

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dr hab. med. Paweł Domosławski
jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą chirurgiem.
Podejmuje się leczenia wielu schorzeń chirurgicznych dotyczących pełnego ...

Dr hab. med. Paweł Domosławski
jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą chirurgiem.
Podejmuje się leczenia wielu schorzeń chirurgicznych dotyczących pełnego zakresu chirurgii ogólnej, a szczególnie chirurgii endokrynologicznej.
Posiada ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe.
Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Pełni ważne funkcje nie tylko na Uczelni, ale też i w ogólnie szeroko rozumianym świecie lekarskim.
Jest Konsultantem Wojewódzkim dla Dolnego Śląska oraz Przewodniczącym oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Posiada stronę internetową:
www.paweldomoslawski.com

Znajomość języków obcych
- język angielski,
- rosyjski

Publikacje:

Publikacje naukowe znajdują się na stronie internetowej biblioteki Uniwersytetu Medycznego (www.bg.umed.wroc.pl)
Ważniejsze publikacje na stronie internetowej: www.paweldomoslawski.com w zakładce „moje doświadczenie”

Nagrody i wyróżnienia:

Doktorat-1995 oraz praca habilitacyjna-2014r dotyczyły szerokiego pola problemów choroby Gravesa- Basedowa.

Wdzięczny jestem Panie Doktorze za pomyślną operację. Złote ręce zrobiły cuda. Jacyś obłudnicy oskarżają Pana. życzę wygranej. Na pewno w tym dopomogę.

Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec.Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie.Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja.Polecam z czystym sumieniem. spaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, wszystko się udała a opieka nad pacjentami pana doktora P.Domosławskiego jest wspaniała .Takich lekarzy nam potrzeba .Pozdrawiam Bożena K z Bogatyni

Jestem po operacji tarczycy. Pan Doktor to doskonały fachowiec, cierpliwy, troskliwy. Przed operacją wszystko wytłumaczył, teraz, kiedy chodze do Niego na konsultacje, takż mogę liczyć na profesjonalizm i świetne podejście. Szczerze polecam!! :)

Jestem 5 lat po operacji nadnercza. trafiłem do portalu przypadkowo. Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością wspominam p. Doktora Mimo ,że bez rekomendacji i poleceń trafiłem drogą "służbową" dbał o mnie i innych pacjentów z pełnym zaangażowaniem Najprawdopodobniej uratował mi życie. A blizna ok 12 cm. świetnie "zacerowana" prawie niewidoczna.Wdzięczy pacjent.

Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec, a tego się przecież oczekuje. Jeśli się ktoś chce długich rozmów, poświęcenia czasu i uwagi, to chyba pomylił lekarzy - to do psychoterapeuty trzeba się udać :) Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja - czyli to co trzeba wiedzieć, pacjent wie :) Polecam z czystym sumieniem.

Pan doktor, to uprzejmy, kompetentny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z wizyty jestem całkowicie zadowolona i na pewno poleca ć będę znajomym.

Swietny lekarz, wzbudza niesamowite zaufanie. Ma dobrą rękę i opinię swietnego operatora. Tyle słyszałam leżąc u Niego w Szpitalu. Operował mi laparoskopowo nadnercze, kilka małych dziurek w brzuchu zamiast potężnego cięcia przez pół brzucha. Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie. Gorąco polecam

Byłam kilka lat temu operowaną przez doktora.Uratował mi życie i zdrowie.Same superlatywy ogólnie mowiąc.Polecam z całego serca.

Doskonały fachowiec godny zaufania. Ma pewną, dobrą rękę. Konkretny w kontaktach i działaniu. Polecam. Po usunięciu wola tarczycy odżyłem na nowo.

Wspaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, blizna maciupka. Przemiły, z poczuciem humoru. Konkretny. Naj,naj, wspaniały:))