Endokrynolog Wrocław

Alicja Filus

Endokrynolog, Internista

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)

Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)

Opinia dodana przez: magdalena

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

Pani doktor Anna doprowadziłam mnie do porządku. Do tego nowoczesny gabinet w Medixie. Naprawdę polecam.

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Polecam , bo wiem jak trudno znaleźć kompetentnego lekarza który zna się na przypadłościach endokrynologicznych a atmosfera i podejscie do pacjenta jest niepowtarzalne. Polecam serdecznie !!!

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

ulica Krzycka 69
53-019 Wrocław

Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

Opinia dodana przez: Ewka

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Opinia dodana przez: Gosia

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

Opinia dodana przez: Sylwia

Wrocław

Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Iwona Zięba

Endokrynolog, Internista

Brodatego
53-238 Wrocław

Napiszę krótko i na temat: pani doktor Iwona Zięba to najlepszy endokrynolog we Wrocławiu. Osoba kompetentna, o ogromnej rzetelnej i co ważne bieżącej wiedzy. Analiza wyników badań odbywa się z pacjentem, który otrzymuje dokładne wytyczne co do dalszego postępowania (np. zmiany dawek leków, modyfikacji diety czy trybu życia), a na samej wizycie można wykonać USG, którego wynik omawiany jest na miejscu. Faktycznie, zwykle na wizytę trzeba zapisać się z wyprzedzeniem, ale absolutnie warto poczekać. Po stokroć wszystkim polecam, bo takiego specjalisty naprawdę ze świecą szukać.

Opinia dodana przez: Ewa Myszka