Endokrynolog Wrocław

Wrocław Endokrynolog dr n. med. Łukasz Mizera

dr n. med. Łukasz Mizera

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Wrocław Endokrynolog prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Dzień dobry,
Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Pani Beata Wikiera wszystko dokładnie opisuje i wyjaśniła jak postępować i na co zwrócić uwagę. Napewno wroce do tego lekarza

Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Piotr Janczak

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Zgadzam się z opiniami o p. dr Piotrze Janczaku . To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzi do niego mój mąż, u którego pan doktor stwierdził nadczynność tarczycy. Dodatkowo mąż ma jeszcze guzki po obu stronach tarczycy. U dr Janczaka mąż dostał konkretne wskazówki i leki. Polecamy jak najbardziej.

lekarz Iwona Zięba

Internista, Endokrynolog

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Tomasz Kulpa

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia
Wrocław Endokrynolog dr n. med. Paweł Domosławski

dr n. med. Paweł Domosławski

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Centrum Medicover Globis
Powstańców Śląskich 7a
53-332 Wrocław

To niezwykły człowiek-w sposób bardzo zdecydowany i błyskawiczny podjął się wykonania nie cierpiącej zwłoki operacji usunięcia wola guzowatego zamostkowego Tarczycy. Zainteresowany pacjentem do dnia dzisiejszego,empatyczny. Traktowanie pacjenta z wielką powagą i zainteresowaniem -to atrybut zastrzeżony tylko dla tego Pana Doktora.Serdecznie dziękuję ,że Pan jest inny od innych.Polecam w 100% - Grzegorz Stefanko
Opinia dodana przez: GRZEGORZ

dr n. med. Marek Grabiński

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

jestem pod opieką pana doktora już bardzo długo i mam do niego pełne zaufanie, wiedza kompleksowa, profesjonalne podejscie, gorąco polecam

dr n. med. Zdzisław Pawełczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Dzisiejsza wizyta w gabinecie była wręcz żenująca. Doktor stwierdził, że mając 26 lat jestem już, cytuję "dosyć stara", ważąc 80 kg przy wzroście 175 cm jestem "dosyć otyłą osobą". Dodatkowo kazał mi pokazać brzuch sugerując, że chyba "bardzo lubię pizzę i pierożki z patelni, bo mi się sporo wylewa". Pokazałam mu wyniki badań - podstawowa morfologia, poziom hormonów - stwierdził, że to nie on kazał mi wykonać wyniki badań i ...
Opinia dodana przez: Mon

Endokrynolodzy w Wrocławiu