Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

wizyta już od 250
Byłam jednym z ostatnich w tym dniu pacjentów. Pan Doktor przyjmował od samego rana, obawiałam się więc bardziej Jego niż własnego zmęczenia. W międzyczasie obserwowałam osoby wychodzące z gabinetu, poruszone poświęconym im czasem, wnikliwością i serdecznością lekarza.
W drzwiach powitał mnie ktoś bardzo przyjazny i ciepły, kto zdawał się czekać tam na mnie od zawsze, a ja, po latach błądzenia po gabinetach różnych lekarzy, poznałam Go od razu ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hubert Lewandowski

lek. med. Katarzyna Mruk

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 120
Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Anna Trzebińska

Pediatra, Endokrynolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Anna Trzebińska
Mleczarska 11
Włoszczowa

wizyta już od 80
Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor ...
Opinia dodana przez: Ewa
Kraków Endokrynolog dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 150
Bardzo dobry miły z dużym doświadczeniem i z sercem podchodzącym do pacjenta lekarz.Gorąco polecam .
Opinia dodana przez: Barbara O. z N.Sącza

lekarz Jolanta Szczepańska-Kostro

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

NA SIEWNEJ
SIEWNA 2
Białystok

nie zgadzam się z powyższymi opiniami.lecze się od lat z powodu chorby autoimmunologicznej tarczycy, wizyty mam raz do roku, ..Poziomy TSH w normie leki idealnie dobrane. Nie lecze się u dr gogle i serdecznie polecam p.doktor
Opinia dodana przez: maria

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

wizyta już od 150
Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Warszawa Endokrynolog dr n. med. Norbert Gaweł

dr n. med. Norbert Gaweł

Internista, Endokrynolog

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.
Opinia dodana przez: Małgorzata