dr n. med. Marek Derkaczdr n. med. Marek Derkacz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Liczba opinii: 366
Średnia ocen:4,9/5
Opinie:366
Zaufanie do kompetencji
4,9
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,9
Poświęcony czas
4,9
Kompleksowość podejścia
4,9
Uprzejmość
4,9
Godny polecenia
4,9
Dodaj opinię

O mnie

UWAGA Ważne- dotyczy REJESTRACJI W GABINECIE
Szanowni Państwo, Terminy wizyt w gabinecie na miesiąc listopad zostaną wyznaczone w dniu ...

UWAGA Ważne- dotyczy REJESTRACJI W GABINECIE
Szanowni Państwo, Terminy wizyt w gabinecie na miesiąc listopad zostaną wyznaczone w dniu 30.09.2023. Nie dysponuje już wolnymi terminami wizyt na wrzesień i październik. Dlatego jeszcze raz bardzo proszę, by rezerwacji dokonywać w dniu, kiedy udostępniane są terminy, czyli ostatnim dniu miesiąca. Bardzo proszę pilnować kalendarza, a jeśli kalendarz się nie wyświetla, oznacza to, że wszystkie terminy zostały już zarezerwowane. Zdarza się, że ktoś z przyczyn losowych musi odwołać lub przenieść wizytę, wówczas pojawia się nowy wolny termin w kalendarzu, na który można się wypisać. Video-porady we wrześniu będą dostępne we wtorki w godzinach rannych i około południowych po indywidualnych zapisach - proszę w tej sprawie pisać na marekderkacz@interia.pl Koszt video-porady jest taki sam jak wizyty w gabinecie. Od listopada ilość video porad będzie na Państwa prośbę zwiększona. Pozdrawiam serdecznie. /Marek Derkacz

(INFORMACJE jak dokończyć rejestrację na video-poradę znajduje się poniżej, tj. numer konta itd.). Wolne miejsce w kalendarzu może pojawić się jeśli ktoś zrezygnuje z wizyty.m. Czas wizyty stacjonarnej i videoporady jest zbliżony i wynosi ok. 45 minut i płatny jest w gabinecie. - w przypadku "wizyty stacjonarnej" Koszt video-porady jest taki sam jak wizyty w gabinecie i płatny jest przelewem najpóźniej dzień przed wizytą. Wizyta może odbyć się po wcześniejszej rezerwacji "Video-porady" i po potwierdzeniu wpływu opłaty na konto. Poniżej znajdują się zasady, jak Państwo możecie dokonać rezerwacji video-wizyty.
Dane do przelewu:
Marek Derkacz
Nr konta: 56 1020 3150 0000 3902 0126 1577
W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz datę zarezerwowanej przez Państwa wizyty- zgodnie z kalendarzem rejestracyjnym. Np. „Jan Kowalski wizyta 2 stycznia
Koszt wizyty to 500 zł (wizyta pierwszorazowa) lub
400 zł ( kolejna wizyta)
Jak skutecznie dokonać rezerwacji:
1. Należy zarejestrować się na wizytę w dostępnym terminie za pośrednictwem mojego kalendarza w portalu www.rankinglekarzy.pl
2. Na adres mailowy: marekderkacz@interia.pl proszę przesłać posiadane przez Państwa wyniki badań wraz z Państwa numerem telefonu i informacją na kiedy dokonaliście Państwo rezerwacji. Do maila proszę dołączyć dowód wpłaty za wizytę oraz informację, czy wystarczy paragon z kasy fiskalnej, czy będzie potrzebna faktura (wówczas wcześniej należy podać wszystkie niezbędne dane do faktury. Fakturę mogę wystawić jedynie na osoby fizyczne).
W mailu przed wizytą otrzymacie Państwo również krótką ankietę do wypełnienia oraz informacje dotyczące rodzaju komunikatora video/chatu, za pomocą którego „spotkamy się” na wizycie. Ankietę po wypełnieniu oraz dowód wpłaty w ciągu 24 h należy odesłać na moją skrzynkę pocztową: marekderkacz@interia.pl
3. W wyznaczonym dniu, po potwierdzeniu wpływu płatności na konto– dokładnie o zarezerwowanej godzinie video-porady (+,-15 minut) połączymy się w celu odbycia video-porady, której czas trwania wynosi 45 minut. Oczywiście do jej odbycia niezbędny jest komputer wyposażony wkamerę lub smartphone. Przed odbyciem porady zostaniecie Państwo zweryfikowani m.in. na podstawie danych osobowych i danych z wywiadu.
4. Recepty zostaną wystawione bezpośrednio po video-wizycie w formie „e-recept”. W wyjątkowych sytuacjach najpóźniej do godziny 23:30 w dniu, w którym odbyła się wizyta, a kod dostępu do e-recept przesłany zostanie na Państwa telefon/pocztę elektroniczną. W razie potrzeby niezbędne dodatkowe informacje/skierowania na badania itd. zostaną przekazane Państwu w przesłanym mailu.
Zmiana formy przyjęć dokonałem uwzględniając Państwa osobiste prośby, otrzymane liczne maile oraz zgłaszane uwagi i zastrzeżenia dotyczące bardzo długich opóźnień w gabinecie, co było szczególnie uciążliwe dla osób, które na wizytę przyjechały z drugiego końca Polski i które były zależne od transportu publicznego. Za te niedogodności jeszcze raz bardzo przepraszam i do zobaczenia punktualnie +-15 min. na video-wizycie./ Dr n.med. Marek Derkacz specjalista endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych.

SZANOWNI PAŃSTWO,
Uprzejmie prosimy o nie rejestrowanie kilku wizyt w miesiącu "na konto" jednej osoby. Przy rejestracji obowiązuje zasada: 1 wizyta = 1 Pacjent. Dlatego osoba odpowiedzialna za prowadzenie kalendarza wizyt zobowiązana jest do usuwania wszystkich dodatkowych wizyt zarejestrowanych na jedną osobę, pozostawiając jedynie ostatnią zarejestrowaną rezerwację.

W przypadku osób, które nie odwołają zarezerwowanej
wcześniej wizyty - zastosowanie znajdą zapisy
regulaminu.
Na osoby, które co najmniej trzy razy z rzędu odwołają wizytę, tuż przed jej planowanym terminem (do 12 h), tym samym blokując dostęp do wizyt innym Pacjentom, systemowo będzie nakładana blokada, uniemożliwiająca dalszą rejestrację na wizyty.
W przypadku osób podających w trakcie rejestracji niepełne dane (np. podających jedynie inicjały) zastrzega się możliwość anulowania wizyty.

Jeżeli wszystkie terminy wizyt są zarezerwowane,
wówczas kalendarz rejestracyjny nie wyświetla się. Zdarza się, że ktoś z przyczyn losowych rezygnuje z wizyty, wówczas pojawia się wolne miejsce w kalendarzu i można w takiej sytuacji dokonać rezerwacji.

W chwili obecnej w gabinecie odbywają się wizyty stacjonarne. Gabinet obecnie nie świadczy tele-porad, czy video-porad, a wystawienie recept np. celem kontynuacji terapii jest nierozłączne z faktem odbycia stacjonarnej wizyty i wystawienia paragonu z kasy fiskalnej.

Wystawienie recept na leki celem kontynuacji terapii w przypadku Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej - Marek Derkacz, w przeciwieństwie do wizyty u specjalisty medycyny rodzinnej, będącego tzw. lekarzem systemu, czy wizyty u specjalisty zatrudnionego w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia w poradniach specjalistycznych, niesie ze sobą obowiązek fiskalizacji wizyty, a więc pobrania ustalonej i podanej w cenniku kwoty, jej fiskalizację, czyli wygenerowanie i wydanie Pacjentowi paragonu z kasy fiskalnej.

W GABINECIE NIE SĄ PRZYJMOWANE OSOBY ZATRUDNIONE W FIRMACH FARMACEUTYCZNYCH, KTÓRE
PRZYCHODZĄ W CHARAKTERZE PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH W CELU REKLAMOWANIA I PROMOCJI LEKÓW I INNYCH PRODUKTÓW MEDYCZNYCH.

OSOBY Z BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ MOGĄ
ZOSTAĆ PRZYJĘTE NA ZASADACH OGÓLNYCH, TAK JAK INNI PACJENCI, PO UPRZEDNIEJ REJESTRACJI - WYŁĄCZNIE CELEM UZYSKANIA PORADY I LECZENIA
CHORÓB NA KTÓRE CHORUJĄ.

O LEKARZU:
Dr. n. med. Marek Derkacz
Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii i diabetologii. Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego.
Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał również pracując m.in. w Klinice Chorób Wewnętrznych SPSK Nr 1 w Lublinie, Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Kardynala Stefana Wyszyńskiego oraz pełniąc dyżury w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym SP ZOZ w Lublinie.

Przez kilka lat był opiekunem dydaktycznym studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice Endokrynologii. Ukończył również 2 letnie szkolenie z medycyny przeciwstarzeniowej. Jest autorem oraz współautorem ponad 200 artykułów i doniesień zjazdowych o tematyce medycznej prezentowanych w kraju i za granicą oraz cytowanych przez renomowane czasopisma branżowe w USA, Chinach, państwach UE.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu endokrynologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Hobby - dziennikarstwo medyczne - publikuje w branżowych czasopismach oraz prowadzi blog - https://www.medexpress.pl/author/dr-n-med-marek-derkacz

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Wszystko dokładnie tłumaczy. Profesjonalne podejście. Jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem. Wszystko dokładnie tłumaczy. Profesjonalne podejście. Jak najbardziej polecam.

4/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
3,0

Niestety moja wizyta nie odbyła się. Byłam umówiona na wizytę 06.09.2023r. na godz. 15:00 i ze swojej strony byłam punktualna co do minuty. Niestety w poczekalni czekała na mnie niemiła informacja, że na swoją wizytę będę musiała poczekać w najlepszym przypadku 2 a w najgorszym 4 godziny, gdyż w poczekalni siedziała Pani, która była umówiona na godzinę 13:00 i dodatkowo zapewniła mnie, że jej wizyty trwają niemniej niż 2 godziny zegarowe. Pan doktor jest osobą bardzo uprzejmą, kompetentną i kontaktową, niestety, pomimo szumnych opisów na swoim profilu o czasie wizyty ...

Niestety moja wizyta nie odbyła się. Byłam umówiona na wizytę 06.09.2023r. na godz. 15:00 i ze swojej strony byłam punktualna co do minuty. Niestety w poczekalni czekała na mnie niemiła informacja, że na swoją wizytę będę musiała poczekać w najlepszym przypadku 2 a w najgorszym 4 godziny, gdyż w poczekalni siedziała Pani, która była umówiona na godzinę 13:00 i dodatkowo zapewniła mnie, że jej wizyty trwają niemniej niż 2 godziny zegarowe.
Pan doktor jest osobą bardzo uprzejmą, kompetentną i kontaktową, niestety, pomimo szumnych opisów na swoim profilu o czasie wizyty 45 minut, nie szanuje czasu pacjentów. Czy nie lepiej byłoby kolejne wizyty ustawiać po prostu co 2 lub nawet 2,5 godziny?

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Kto miał przyjemność poznać Pana Doktora, to wie, że jest to Lekarz jakiego szukać ze świecą. Taki Lekarz to rzadkość i prawdziwy skarb dla pacjentów. Kto jest pacjentem Pana Doktora to wie, że Pan Doktor zawsze znajdzie rozwiązanie, nawet najtrudniejszej zagadki medycznej, zawsze pomoże, nie zostawi pacjenta z problemem, bo Pan Doktor to taki Lekarz do " zadań specjalnych". Najlepszy Lekarz.

Kto miał przyjemność poznać Pana Doktora, to wie, że jest to Lekarz jakiego szukać ze świecą. Taki Lekarz to rzadkość i prawdziwy skarb dla pacjentów. Kto jest pacjentem Pana Doktora to wie, że Pan Doktor zawsze znajdzie rozwiązanie, nawet najtrudniejszej zagadki medycznej, zawsze pomoże, nie zostawi pacjenta z problemem, bo Pan Doktor to taki Lekarz do " zadań specjalnych". Najlepszy Lekarz.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Przemiły, przesympatyczny Lekarz, bezkonkurencyjny absolutnie. Nie ma drugiego takiego, świetnego Specjalisty. Pan Doktor urzeka swoją wiedzą i miłością do medycyny. Ma piękne, wyjątkowe, wrażliwe, szlachetne Serce i anielską cierpliwość. Co więcej, Pan Doktor nie zostawi swojego pacjenta w potrzebie...Super Lekarz :)

Przemiły, przesympatyczny Lekarz, bezkonkurencyjny absolutnie. Nie ma drugiego takiego, świetnego Specjalisty.
Pan Doktor urzeka swoją wiedzą i miłością do medycyny. Ma piękne, wyjątkowe, wrażliwe, szlachetne Serce i anielską cierpliwość. Co więcej, Pan Doktor nie zostawi swojego pacjenta w potrzebie...Super Lekarz :)

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo polecam, dr Marek Derkacz jest niespotykanie uprzejmym lekarzem z ogromna wiedza, która potrafi przekazać zwykłemu człowiekowi. Pomimo wcześniejszych wizyt u innych lekarzy tej samej specjalności śmiało mogę stwierdzić ze dr Derkacz jest zdecydowanie godny polecenia. Dzięki ogromnej wiedzy umie odpowiedzieć na każde pytanie, poświęca pacjentowi tyle uwagi ile pacjent potrzebuje. W przypadku opóźnienia wizyty śmiało stwierdzam ze jej jakość rekompensuje ten czas oczekiwania.

Bardzo polecam, dr Marek Derkacz jest niespotykanie uprzejmym lekarzem z ogromna wiedza, która potrafi przekazać zwykłemu człowiekowi. Pomimo wcześniejszych wizyt u innych lekarzy tej samej specjalności śmiało mogę stwierdzić ze dr Derkacz jest zdecydowanie godny polecenia. Dzięki ogromnej wiedzy umie odpowiedzieć na każde pytanie, poświęca pacjentowi tyle uwagi ile pacjent potrzebuje. W przypadku opóźnienia wizyty śmiało stwierdzam ze jej jakość rekompensuje ten czas oczekiwania.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Doktor jest wyjątkową osobą. Empatyczną, otwartą, szczegółowym analitykiem. To jedyny lekarz, jakiego znam, z którym mogę szczerze porozmawiać o swoich obawach. Szuka nieszablonowych rozwiązań. I dba o zgubione kapelusze ;) Bardzo, bardzo dziękuję!

Pan Doktor jest wyjątkową osobą. Empatyczną, otwartą, szczegółowym analitykiem. To jedyny lekarz, jakiego znam, z którym mogę szczerze porozmawiać o swoich obawach. Szuka nieszablonowych rozwiązań. I dba o zgubione kapelusze ;) Bardzo, bardzo dziękuję!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Być Lekarzem takiej klasy, to wielka jest sztuka, moc wyrzeczeń, poświęcenie, ciężka praca i ciągła nauka. Pan Doktor, jak Promyk jaśnieje, bo swoim Pacjentom przywraca nadzieję. Gdy inni lekarze ręce już rozkładają, Pacjenci tacy do Doktora trafiają. Każdy przypadek Doktor wertuje, łatwy, czy trudny, rąk nie załamuje. Czasami tylko na głowie staje, lecz w leczeniu Pacjentów się nie poddaje. Poprzeczkę jako Lekarz, postawioną ma wysoko, bo Pacjenci w moc Doktora wierzą głęboko. Nawet Pacjenci, Ci mniej zadowoleni, nie są przez Doktora odrzuceni. Wszyscy Doktora wręcz uwielbiają, a za to co ...

Być Lekarzem takiej klasy, to wielka jest sztuka, moc wyrzeczeń, poświęcenie, ciężka praca i ciągła nauka.
Pan Doktor, jak Promyk jaśnieje, bo swoim Pacjentom przywraca nadzieję.
Gdy inni lekarze ręce już rozkładają, Pacjenci tacy do Doktora trafiają.
Każdy przypadek Doktor wertuje, łatwy, czy trudny, rąk nie załamuje.
Czasami tylko na głowie staje, lecz w leczeniu Pacjentów się nie poddaje.
Poprzeczkę jako Lekarz, postawioną ma wysoko, bo Pacjenci w moc Doktora wierzą głęboko.
Nawet Pacjenci, Ci mniej zadowoleni, nie są przez Doktora odrzuceni.
Wszyscy Doktora wręcz uwielbiają, a za to co robi Go podziwiają.
Nawet jak Doktor ze zmęczenia już opada, to i tak jeszcze na mail Pacjentów odpowiada.
Wszystkim chętnie odpisuje, często godzin w dobie Mu brakuje.
Doktor ma tyle na głowie, że zapomina już nawet o sobie.
Ciągle jest zapracowany, Pacjentom swoim w pełni oddany.
Pacjenci piszą, że jest wspaniały. Podsumowując, to Doktor jest DOSKONAŁY!!!
Za to, że Pan D,oktor tak ciężko pracuje, niech Nowy Rok 2023 wszystkim co najpiękniejsze Go obdaruje!!!
Niech spełnią się Panu Doktorowi te wszystkie życzenia, piękne, z serc Pacjentów płynące jak odgłosy strumienia.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Serdecznie polecam Pana Doktora, każde badanie dokładnie analizuje i naprawdę teraz jestem spokojna i rozumiem co mi dolega, warto było uzbroić się w cierpliwość, czekałam długo na swoją kolej bo koło 6 godzin ale byłam na to przygotowana, ale było warto.

Serdecznie polecam Pana Doktora, każde badanie dokładnie analizuje i naprawdę teraz jestem spokojna i rozumiem co mi dolega, warto było uzbroić się w cierpliwość, czekałam długo na swoją kolej bo koło 6 godzin ale byłam na to przygotowana, ale było warto.

1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

To miała być moja druga wizyta u P. doktora. Niestety po raz kolejny nie doszła do skutku. Za pierwszym razem Pan doktor nie dotarł do gabinetu, zaś za drugim razem, gdy byłam umówiona na godz. 19:00, to do godz. 19:45 przyjmował pacjentkę z godz. 13:00. Część pacjentów "odpuściła" i zrezygnowała, zaś najbardziej wytrwali - czekając kilka godzin -dalej pozostali. Abstrahując od wiedzy i doświadczenia P. doktora, powyższe zachowania świadczą o absolutnym braku poszanowania dla drugiej osoby. Nadmieniam, że na wizytę przyjechałam specjalnie z miejscowości odległej o ponad 120 km od ...

To miała być moja druga wizyta u P. doktora. Niestety po raz kolejny nie doszła do skutku. Za pierwszym razem Pan doktor nie dotarł do gabinetu, zaś za drugim razem, gdy byłam umówiona na godz. 19:00, to do godz. 19:45 przyjmował pacjentkę z godz. 13:00. Część pacjentów "odpuściła" i zrezygnowała, zaś najbardziej wytrwali - czekając kilka godzin -dalej pozostali. Abstrahując od wiedzy i doświadczenia P. doktora, powyższe zachowania świadczą o absolutnym braku poszanowania dla drugiej osoby. Nadmieniam, że na wizytę przyjechałam specjalnie z miejscowości odległej o ponad 120 km od Lublina.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wizyta u Pana Doktora była przypadkiem. Ale to ten "przypadek" sprawił, że nic lepszego nie mogło się nam przydarzyć. Przez kilka miesięcy, wizyty u różnych specjalistów. Jeden specjalista kierował do innego specjalisty, ten do kolejnego etc. Pobyt w szpitalu i informacja, że w przypadku córki medycyna się skończyła, nic bardziej mylnego. To u Pana Doktora medycyna dopiero się zaczęła To Pan Doktor wziął ją pod swoje skrzydła, zastosował swój plan leczenia ( leczenie było długie, ale wszystko wymaga czasu i cierpliwości). Obecnie osiągnięty sukces. Pan Doktor jest prawdziwym detektywem w ...

Wizyta u Pana Doktora była przypadkiem. Ale to ten "przypadek" sprawił, że nic lepszego nie mogło się nam przydarzyć. Przez kilka miesięcy, wizyty u różnych specjalistów. Jeden specjalista kierował do innego specjalisty, ten do kolejnego etc. Pobyt w szpitalu i informacja, że w przypadku córki medycyna się skończyła, nic bardziej mylnego. To u Pana Doktora medycyna dopiero się zaczęła To Pan Doktor wziął ją pod swoje skrzydła, zastosował swój plan leczenia ( leczenie było długie, ale wszystko wymaga czasu i cierpliwości). Obecnie osiągnięty sukces. Pan Doktor jest prawdziwym detektywem w dziedzinie medycyny. Dociekliwy, wie czego szuka, wnikliwy, uważny, drobiazgowy. Zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły i objawy żeby nic nie umknęło. Profesjonalny, kompetentny, a co najważniejsze z sercem podchodzi do Pacjenta. Jest wybitnym Specjalistą, Lekarzem o nieprzeciętnej osobowości i dobrym Człowiekiem. Brakuje słów żeby podziękować Panu Doktorowi za to co zrobił. Prawdziwe szczęście to być Pacjentem Pana Doktora.
Kto poszukuje skutecznego Lekarza, niech spróbuje, na pewno nie pożałuje!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat