Internista Lublin

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, nie traktuje wątpliwości jako podważanie autorytetu i kompetencji, stwarza miłą atmosferę przy której nawet największy introwertyk poczuje się komfortowo i pewnie. Doktor zachwyca szeroką wiedzą medyczną nie tylko w swoich dziedzinach, nie zalecza objawów tylko podchodzi do problemu holistycznie. Co więcej, jest bardzo pomocny, potrafi uspokoić pacjenta, a nawet nie ma nic przeciwko aby dalsze leczenie było wykonywane pod nadzorem ...
Opinia dodana przez: Marlena

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.
Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo kompetentny, spokojny, wzbudzający zaufanie lekarz. Bardzo polecam.Myślę że młodzi lekarze mogliby dużo się od niego nauczyć, szczególnie empatii i wzorowego podejścia do pacjenta.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Świetny pediatra, bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Jest cierpliwa. Kwalifikuje dzieci do szczepień, skutecznie leczy przeziębienia i stany podgrypowe. Kieruje do konkretnych specjalistów w razie poważniejszych problemów. Bardzo starannie analizuje wyniki morfologii, ma duże doświadczenie w opiece internistycznej.

lekarz Barbara Żmurowska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania .
Bardzo polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: dorota

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Bardzo sympatyczny,pozytywny z powołaniem człowiek który posiada rozległą wiedzę , zaangażowany, dociekliwy do pacjenta.Lekarz jakich mało.............
Opinia dodana przez: Mariusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "medicor"s.c.

Lublin

Krótko i zwięźle mówiąc osoba o niebywałej wiedzy i umiejętnościach oraz podejściu do ludzi. Jestem wiernym pacjentem pani doktor od kilku lat. Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Radek

ulica Czarkowskiego 17
20-735 Lublin

To lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Polecam

Interniści w Lublinie