Internista Lublin

Internista Lublin dr n. med. Michał Tomaszewski

dr n. med. Michał Tomaszewski

Kardiolog interwencyjny, Kardiolog

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 60 lok 58 (wejście od ul. Długosza)
20-068 Lublin

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Internista Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Byłam jednym z ostatnich w tym dniu pacjentów. Pan Doktor przyjmował od samego rana, obawiałam się więc bardziej Jego niż własnego zmęczenia. W międzyczasie obserwowałam osoby wychodzące z gabinetu, poruszone poświęconym im czasem, wnikliwością i serdecznością lekarza.
W drzwiach powitał mnie ktoś bardzo przyjazny i ciepły, kto zdawał się czekać tam na mnie od zawsze, a ja, po latach błądzenia po gabinetach różnych lekarzy, poznałam Go od razu ...
Opinia dodana przez: Anna

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.
Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo kompetentny, spokojny, wzbudzający zaufanie lekarz. Bardzo polecam.Myślę że młodzi lekarze mogliby dużo się od niego nauczyć, szczególnie empatii i wzorowego podejścia do pacjenta.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Świetny pediatra, bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Jest cierpliwa. Kwalifikuje dzieci do szczepień, skutecznie leczy przeziębienia i stany podgrypowe. Kieruje do konkretnych specjalistów w razie poważniejszych problemów. Bardzo starannie analizuje wyniki morfologii, ma duże doświadczenie w opiece internistycznej.

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pacjenta traktuje jak najbliższego członka rodziny. Zaangażowanie 100%.
Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Żmurowska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania .
Bardzo polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: dorota

Interniści w Lublinie