Internista Lublin

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

wizyta już od 250
Byłam jednym z ostatnich w tym dniu pacjentów. Pan Doktor przyjmował od samego rana, obawiałam się więc bardziej Jego niż własnego zmęczenia. W międzyczasie obserwowałam osoby wychodzące z gabinetu, poruszone poświęconym im czasem, wnikliwością i serdecznością lekarza.
W drzwiach powitał mnie ktoś bardzo przyjazny i ciepły, kto zdawał się czekać tam na mnie od zawsze, a ja, po latach błądzenia po gabinetach różnych lekarzy, poznałam Go od razu ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Lekarz rodzinny, Internista

Lublin

Pani doktor ma dużą wiedzę i potrafi trafnie stawiać diagnozy.Niewielu jest takich lekarzy. Skierowała mnie na badanie zawartości witaminy D3 we krwi i okazało się że mam jej bardzo mało!!! Po raz kolejny okazało się że miała racje.Jak najwięcej takich lekarzy - miłych,z sympatycznym podejściem do pacjenta i z taką trafnością diagnoz.

lekarz Zbigniew Pachucki

Gliniana 50
20-614 Lublin

„Lekarz” tragiczny, wizyta trwa 5 minut bez żadnych pytań same podstawowe badania i ciągle ta sama ustalona na początku dawka leku. Na moje sugestie, że mimo brania leku nadal tyję bez powodu i czuję się źle, stwierdził, że to nie wina niedoczynności tylko moja, bo zbyt dużo jem… porażka. Źle postawiona diagnoza spowodowała komplikacje zdrowotne… Przez tego człowieka obecnie nie rozstaję się z torbą leków dzień w dzień… Samo USG ...

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Agnieszka Gapska

Internista

NZOZ ,,Dziesiąta ,,
Wł. Kunickiego 122/ 16
Lublin

Takiego lekarza ze świecą szukać! Wszyscy lekarze do tej pory bagatelizowali mój problem, przepisując te same leki, które nie pomagały. Tylko pani doktor stwierdziła, że problem może być głębszy, zalecając wizytę u specjalisty. Dodatkowo przepisane leki naprawdę w końcu poprawiły mój stan. Gorąco polecam!

dr n. med. Marzena Gajewska

Internista, Alergolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłam dziś pierwszy raz u pani doktor. Miła i uprzejma, poświęciła dużo czasu na wywiad ze mną, badanie i dała skierowanie na testy alergologiczne oraz do kardiologa (ponieważ cośtam usłyszała). Po pierwszej wizycie jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Waldemar Tomczak

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

spoczko kolo zna sie na swojej robocie podchodzi do niej z zapalem da wiare i nadzieje a na dodatek wyleczy każdego pacjenta

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Internista

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Kowalska

Reumatolog, Internista

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

lekarz Anna Karska

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Pani Anna, moim zdaniem, nie jest zainteresowana w rozwiązaniu problemów pacjenta, to może wynikać z braku wiedzy. W kółko miałam badania na podstawie których Pani Anna nie mogła mi nic konkretnego powiedzieć.
Odpowiedzi typu "nie wiem" lub "pani decyzja" są standardem.

Interniści w Lublinie