Internista Lublin

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Pierwszy lekarz, który tak kompleksowo podszedł do mojego zdrowia. Czas poświęcony przez lekarza podczas wizyty obejmował bardzo szczegółowy wywiad, wypytał o przebyte choroby. Dokładnie przeanalizował problem z którym przyszłam i wydaje mi się, że diagnoza i zalecone leki są trafne. Polecam i szczerze dziękuję za dokładność i zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Wanda Łazuka

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.

Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo kompetentny, spokojny, wzbudzający zaufanie lekarz. Bardzo polecam.Myślę że młodzi lekarze mogliby dużo się od niego nauczyć, szczególnie empatii i wzorowego podejścia do pacjenta.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna osoba. Szybka diagnoza, konretne leczenie. Jako lekarz rodzinny bardzo dobry. Pozdrawiam Lila

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Świetny pediatra, bardzo dobre podejście do najmłodszych pacjentów. Jest cierpliwa. Kwalifikuje dzieci do szczepień, skutecznie leczy przeziębienia i stany podgrypowe. Kieruje do konkretnych specjalistów w razie poważniejszych problemów. Bardzo starannie analizuje wyniki morfologii, ma duże doświadczenie w opiece internistycznej.

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania .
Bardzo polecam Pana Doktora!

Bardzo polecam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: dorota

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Bardzo sympatyczny,pozytywny z powołaniem człowiek który posiada rozległą wiedzę , zaangażowany, dociekliwy do pacjenta.Lekarz jakich mało.............

Opinia dodana przez: Mariusz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "medicor"s.c.

Lublin

Krótko i zwięźle mówiąc osoba o niebywałej wiedzy i umiejętnościach oraz podejściu do ludzi. Jestem wiernym pacjentem pani doktor od kilku lat. Polecam zdecydowanie!

Opinia dodana przez: Radek

Staszica 2 lok.2
Lublin

Uważam, że bardzo dobra lekarz. Tłumaczy, pyta i wtedy szuka rozwiązań, kieruje na badania. Traktuje pacjenta indywidualnie i profesjonalnie. Wszystko w ramach NFZ. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata

ulica Czarkowskiego 17