Internista Lublin

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

wizyta już od 400
Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, nie traktuje wątpliwości jako podważanie autorytetu i kompetencji, stwarza miłą atmosferę przy której nawet największy introwertyk poczuje się komfortowo i pewnie. Doktor zachwyca szeroką wiedzą medyczną nie tylko w swoich dziedzinach, nie zalecza objawów tylko podchodzi do problemu holistycznie. Co więcej, jest bardzo pomocny, potrafi uspokoić pacjenta, a nawet nie ma nic przeciwko aby dalsze leczenie było wykonywane pod nadzorem ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Lublin

Przecudowna Pani Doktor! Jestem pod wrażeniem Jej podejścia do Pacjenta! To jest rzadkość! Pani Doktor jest godna polecenia, bo to ANIOŁ w pięknym wydaniu.
Opinia dodana przez: Małgorzata G.

lekarz Zbigniew Pachucki

Internista, Endokrynolog

Gliniana 50
20-614 Lublin

Masakra nie polecam tego lekarza. Powiedziałam że źle się czuje , to tylko zwiększył mi dawkę leku po której dostałam wysypki i jeszcze że tak ma być bo wszyscy się źle czujemy. Odradzam . Dał mi swoją wizytówkę i powiedział jakby co proszę dzwonić ale na Glinianą i prywatnie. Nie polecam .

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Waldemar Tomczak

Hematolog, Internista

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Nie polecam, na ostatniej wizycie doktor mało profesjonalny i nietaktowny. Patrzyl na zegar i zbytnio nie wdawał się w dyskusję i tłumaczenie leczenia. Niecierpliwy. Szkoda.

lekarz Agnieszka Gapska

NZOZ ,,Dziesiąta ,,
Wł. Kunickiego 122/ 16
Lublin

Takiego lekarza ze świecą szukać! Wszyscy lekarze do tej pory bagatelizowali mój problem, przepisując te same leki, które nie pomagały. Tylko pani doktor stwierdziła, że problem może być głębszy, zalecając wizytę u specjalisty. Dodatkowo przepisane leki naprawdę w końcu poprawiły mój stan. Gorąco polecam!

dr n. med. Marzena Gajewska

Internista, Alergolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłam dziś pierwszy raz u pani doktor. Miła i uprzejma, poświęciła dużo czasu na wywiad ze mną, badanie i dała skierowanie na testy alergologiczne oraz do kardiologa (ponieważ cośtam usłyszała). Po pierwszej wizycie jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Kowalska

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

lekarz Tomasz Samolej

Zamenhofa 13a
20-453 Lublin

Kompetentnie, zwięźle i na temat. Jeśli nie chcesz marnować czasu na zbędne pogawędki to polecam i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ewelina

Interniści w Lublinie