Lekarze Internista Lublin

lekarz Anna Karska

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Pani Anna, moim zdaniem, nie jest zainteresowana w rozwiązaniu problemów pacjenta, to może wynikać z braku wiedzy. W kółko miałam badania na podstawie których Pani Anna nie mogła mi nic konkretnego powiedzieć. Odpowiedzi typu "nie wiem" lub "pani decyzja" są standardem.

lekarz Jolanta Kijek

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Niestety szanowna Pani po 3 tygodniach ostrego kaszlu stwierdziła zapaleni krtani ( przy czym brak temperatury innych objawów wyłącznie uporczywy ropny kaszel). przepisała antybiotyk mówiąc "profilaktycznie" duomox , masakra trzymało mnie kolejne dwa tygodnie po czym znajome mi osoby pukając się w głowę nakazały mi inhalację oraz lek sterydowy. po 2 dniach była widoczna poprawa. Absolutnie nie polecam.
Opinia dodana przez: Zbigniew Własiuk

lekarz Maria Soroka-Wojtaszko

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

leczę się u pani hematolog 2 lata na pierwszej wizycie całkiem przyzwoicie chociaż cięzko uzyskać prostą odpowiedz na zadawane pytania na następnej wizycie zupełna olewka mimo ze wyniki się pogorszyły pani hematolog kompletnie się tym nie przejeła i nie zmieniła leczenia dopiero po wizycie u innego prywatnego hematologa zostało wdrożone leczenie żeby poprawić mój stan dziękuję Pani doktor za dalsze leczenie chyba nie skorzystam i nie polecam

lekarz Elżbieta Kliszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LUNA MED w Lublinie
ulica Łabędzia 1/22
20-335 Lublin

Pani nie powinna pracować jako lekarz, wczoraj byłam w ramach opieki nocnej na ul. Biernackiego ze skurczowym bólem brzucha od kilku dni, wczoraj doszły wymioty i biegunka więc po pracy pojechałam w celu konsultacji i po zwolnienie od pracy na drugi dzień. Pani stwierdziła, że nic nie widzi, nic się nie dzieje. Zwolnienia nie da. Dzień dzisiejszy jeszcze większe dolegliwości.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Wiesław Lipa

Przychodnia
Projektowa 5
20-209 Lublin

Pierwsza a zarazem ostatnia wizyta u Pana Lipy nerwowa, pretensjonalne podejście do pacjenta, brak życzliwość a kropka nad i to wprowadzenie w błąd z wystawianiem zwolnienia lekarskiego co powoduje czterodniowa nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy. Odradzam tego Pana dla dobrego samopoczucia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Piotr Flis

ul. Jana Śniadeckiego 5
20-452 Lublin

Jedyny plus za to, że poczekał na mnie, kiedy się spóźniłam na wizytę. Lekarz zapytał tylko z czym przychodzę, przesłuchał mnie i zapisał holtera. Tyle, nie mówił (nie pytał) czy biorę jakieś leki (a brałam i biorę dalej takie, które mogły wpłynąć na wynik badania), nic więcej się nie dowiedziałam od lekarza. Wizyta prywatna trwała 5 minut. Strata pieniędzy, poza tym, że holter został założony i teraz szukam kompetentnego lekarza, ...
Pierwszy raz byłam u lekarza, który o nic mnie nie zapytał. W zasadzie sama postawiłam sobie diagnozę no i chyba najśmieszniejsze nie wystawia L4 tylko kieruje do innego lekarza. W karcie mam wpisane zupełnie inne objawy niż podawałam.
Opinia dodana przez: Rudzielec

lekarz Iwona Królik

Pulmonolog, Internista

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Mama trafiła na oddział dr Królik z powodu opuchnięcia i zmian skórnych, których nie dało się wyleczyć w domu. Pani doktor od początku zachowywała się opryskliwie i traktowała nas, czyli córki, z wyższością. Od początku nie mogłyśmy liczyć na pomoc dr Królik, a tylko na nie mające nic wspólnego z prawdą uwagi, że nie dbamy o mamę i jej higienę. Mama ma 70 lat i nie porusza się samodzielnie. Nasza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zofia Petruczynik

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Niski poziom wiedzy medycznej. Osoba pomyliła chyba zawody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Arkadiusz Budzyński

Internista, Lekarz rodzinny

Harcerska 4
20-805 Lublin

W życiu nie spotkalam tak okropnego lekarza jest nieuprzejmy obraża pacjeta. Nie polecam stracony czas i mnóstwo nerwów
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marek Sanocki

ulica Wileńska 2F/01
20-603 Lublin

Nie polecam zerowe podejście do pacjenta , podczas wizyty bardzo opryskliwy . Gdy próbowałam powiedzieć jakie mam objawy aby widziałam jak Pan doktor przewraca oczami . Zostałam odesłana z tabletkami na ból gardła następnego dnia udałam się do innego doktora który stwierdził zapalenie gardła
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Zofia Pielecka

Rzeckiego 3/49
20-637 Lublin

Przestrzegam wszystkich przed tą niekompetentną i antypatyczną osobą. Podejście do pacjenta tragiczne, można odnieść wrażenie, że ta pani w gabinecie siedzi za karę. Oby jak najmniej takich osób w służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Justyna Żelazowska-Posiej

ulica Kleeberga 16/174
20-243 Lublin

Pani doktor jest bardzo słabym lekarzem, dopiero na 3 wizycie zleciła usg i badanie krwi. Jest gburowata nie mogłem z niej wyciągnąć informacji dlaczego mimo brania leków wyniki mam co raz gorsze. Gdy zgłosiłem się 1 raz TSH miałem 5, po braniu leków ponad 9. Straciłem ponad pół roku na właściwe leczenie. Teraz jestem pod kontrolą innego lekarza i wyniki mam dobre. Także nie polecam.
Opinia dodana przez: Kamx

Beata Gąsławska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA"
20-576 Lublin

lekarz skorumpowany , przepisuje drogie leki w zamian za granty od przedstawicieli farm. Nie polecam
Opinia dodana przez: Alutka

ulica Strzelecka 9A
20-805 Lublin

lekarz Mariola Dec-Szlichtyng

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin