Lekarze Internista Lublin

{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Endokrynolog
                                       lekarz Maria Sawulska-Żmuda

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Endokrynolog, Internista

Gabinet Prywatny - Gabinety Lekarskie "Diagnoza"
Aleje Racławickie 44A
Lublin

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Puźniak

Internista, Endokrynolog

Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk C.&J. Kupisz Spółka Jawna
ulica Siewna 5
20-617 Lublin

Pan Andrzej nie jest mistrzem podejścia do pacjenta ale za to jest bardzo rzeczowy, profesjonalny i merytoryczny. Kawy razem nie wypijemy ale bardzo dobrze zinterpretował poprzednie badania, zlecił dodatkowe i objaśnił pod jakim kątem szukamy przyczyny mojego problemu. Myślę, że z czystym sumieniem należy mu się pozytywna opinia.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Ewa Chemperek

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Wspaniałe podejście do pacjenta, jeszcze teraz w dobie pandemii. Wyrozumiałość i uśmiech. Zleca sporą ilość badań, zatem zależy Jej na dobrym zdiagnozowaniu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Andrzej Tomaszewski

Kardiolog, Internista

Imedica
Leszczyńskiego 25
Lublin

Bardzo dobry lekarz świetny fachowiec tylko do niego na echo... Przy bliższym poznaniu sympatyczny człowiek, na początku z dystansem traktuje pacjenta.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Agnieszka Gapska

NZOZ ,,Dziesiąta ,,
Wł. Kunickiego 122/ 16
Lublin

Takiego lekarza ze świecą szukać! Wszyscy lekarze do tej pory bagatelizowali mój problem, przepisując te same leki, które nie pomagały. Tylko pani doktor stwierdziła, że problem może być głębszy, zalecając wizytę u specjalisty. Dodatkowo przepisane leki naprawdę w końcu poprawiły mój stan. Gorąco polecam!

lekarz Cezary Czepło

Internista, Gastrolog

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej
Konrada Wallenroda 2F
20-607 Lublin

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Marzena Gajewska

Internista, Alergolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłam dziś pierwszy raz u pani doktor. Miła i uprzejma, poświęciła dużo czasu na wywiad ze mną, badanie i dała skierowanie na testy alergologiczne oraz do kardiologa (ponieważ cośtam usłyszała). Po pierwszej wizycie jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Sebastian Łysiak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie
I Armii Wojska Polskiego 8
20-078 Lublin

Lekarz godny polecenia. Spokojny, uprzejmy wytłumaczy wszystko, ma czas dla pacjenta. Badania endoskopowe wykonuje w sposób profesjonalny. W Tomaszowie to najprawdopodobniej jedyny lekarz z tak wielkim zaangażowaniem oraz kompleksowym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Marek Kusy

Ośrodek Medycyny Rodzinnej "Kolorowa"
Kolorowa 24/45
20-802 Lublin

A ja mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu,jest kompetentny, empatia zna /co się rzadko zdarza/dba o pacjenta jak u mnie to 5 gwiazdek -am

lekarz Waldemar Tomczak

Hematolog, Internista

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Nie polecam, na ostatniej wizycie doktor mało profesjonalny i nietaktowny. Patrzyl na zegar i zbytnio nie wdawał się w dyskusję i tłumaczenie leczenia. Niecierpliwy. Szkoda.

lekarz Krzysztof Gustaw

Lekarz rodzinny, Internista

Lublin

bardziej niekompetentnego lekarza w życiu nie spotkałam. zero szacunku do pacjenta, nie przypominam sobie żebym była z nim na Ty. w ogóle nie chciał słuchać na wizycie co mam mu do powiedzenia, patrzył na mnie jakby miał pretensje że w ogóle do niego przyszłam a na moje objawy odpowiedział żebym sobie przeczekała aż samo minie bo 100 lat temu też bym musiała sobie czekać. Jeszcze wyskoczył do mnie z tekstem ...

lekarz Bożena Gęca

Internista, Reumatolog

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Witam serdecznie bardzo dobry lekarz uśmiechnięta stanowcza ma dobre podejście do pacjenta wszystko robi aby pomóc pacjentowi więcej takich lekarzy na piątkę.

lekarz Małgorzata Grabek-Gawłowicz

Internista, Neurolog

Staszica 2 lok.2
Lublin

Dzień dobry ja trafiłam na panią doktor opisałam moje objawy odrazy się zainteresował zleciła kompleksowe badania bardzo miła sympatyczna wszystko tłumaczy jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Izabela

dr hab. n. med. Marian Markiewicz

Kardiolog, Internista

Langiewicza 17 lok. 2
20-032 Lublin

nie moge ocenić jego wiedzy ale po pierwszej wizycie się rozczarowałam bo zamiast skierować mnie na badania to przypisał mi tabletki i wcale nie tłumaczy choroby nie wiem jak inni pacjęci ale mam przekonanie że bardziej zależy mu na kasie niż na zdrowiu pacjęta

lekarz Andrzej Brzozowski

Internista, Hematolog

Przykliniczna Przychodnia Specjalistyczna SPSK Nr 1 w Lublinie
ulica Staszica 14a
20-950 Lublin

Nie polecam, doktor nie interesuje się pacjentem, nawet nie patrzy na chorego, bardzo nieuprzejmy i nie wykazuje zainteresowania stanem zdrowia pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Zbigniew Pachucki

Internista, Endokrynolog

Gliniana 50
20-614 Lublin

Masakra nie polecam tego lekarza. Powiedziałam że źle się czuje , to tylko zwiększył mi dawkę leku po której dostałam wysypki i jeszcze że tak ma być bo wszyscy się źle czujemy. Odradzam . Dał mi swoją wizytówkę i powiedział jakby co proszę dzwonić ale na Glinianą i prywatnie. Nie polecam .

lekarz Mieczysław Orzeł

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

Wyrażam głębokie rozczarowanie sposobem, w jaki zostałam potraktowana podczas mojej wizyty. Pomimo kluczowego wskazania w skierowaniu do endokrynologa dotyczącego konieczności uwzględnienia dokumentacji medycznej z uwagi na złożony charakter mojego przypadku, lekarz wykazał się całkowitym brakiem zainteresowania moją sytuacją. Wygląda na to, że przypadki wymagające większej uwagi i zaangażowania przechodzą poza kompetencje Pana Doktora, jednakże to w żadnym wypadku nie usprawiedliwia braku szacunku oraz zaniedbania w procesie diagnostycznym. Byłam traktowana jak ...

lekarz Tomasz Samolej

Zamenhofa 13a
20-453 Lublin

Kompetentnie, zwięźle i na temat. Jeśli nie chcesz marnować czasu na zbędne pogawędki to polecam i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marcin Trojnar

Endokrynolog, Internista

Gabinet
Lublin

witam, nie polecam. zostałam przez lekarza potraktowana jak tarczyca nie jak człowiek, próbowałam mowić jakie mam problemy w związku z moją chorobą, lekarz udawał że mnie nie słyszy. o Hasimoto powiedział, że przyczyna jest nieznzna, oraz że leczenie jest tylko objawowe. błagam, nic dziwnego, że ludzie coraz częściej dzwonią do wróżek, straciłam 90 złotych, muszę teraz zapisać się do prawdziwego lekarza, Hasimoto to choroba ogólnoustrojowa, nie dowiedziałam się nic o ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Ewa Czukiewska

Genetyk kliniczny, Internista

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Pani doktor o ile można tak nazwać tą osobę przyjmuje pacjentów w poradni genetycznej chyba za karę. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta , brak kultury poprzez np. wywijanie oczu, śmianie się pod nosem oraz sarkastyczne podejście do wypowiedzi. Drwi z pacjenta i opisywanej sytuacji chorobowej w rodzinie. Wywiad medyczny pozostawia wiele do życzenia gdyż nie dano mi dojść do słowa w niektórych kwestiach. Czekałam na wizytę ponad rok czasu.
Opinia dodana przez: K