lekarz Tomasz Samolej

Internista

Kompetentnie, zwięźle i na temat. Jeśli nie chcesz marnować czasu na zbędne pogawędki to polecam i pozdrawiam!

Jedna gwiazdka w ocenie to i tak za dużo dla tego pana, którego nawet trudno nazwać lekarzem. Drobny przykład: podczas rozmowy telefonicznej (w przychodni Vivamed, Lublin) wystawił mi receptę, po którą polecił przyjąć do placówki. W czasach gdy przychodnie z powodu koronawirusa są zamknięte i należy do minimum ograniczyć wychodzenie domu! Gdy próbowałam wytłumaczyć, że przecież wystarczy żeby mi podał kod e-recepty, nawrzeszczał żebym poszukała sobie innej przychodni jak mi się nie podoba i się rozłączył.

Omijać szerokim łukiem. Takiego buraka dawno nie widziałem. Bardzo niemiły i niekulturalny człowiek. Jeżeli ktoś chce skorzystać z usług Vivamed, to wszyscy inni tylko nie on. Zostałem przez niego obrażony i zwyzywany.

Pan doktor przez małe d pomylił się z powołaniem. Brak szacunku dla pacjentów i poziom kultury poniżej normy