Internista

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mogłem zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania. Czułem się zaopiekowany a to jest dla mnie najważniejsze!
Opinia dodana przez: Konrad
Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: JÓZEF
Do pani doktor udalem sie z prosba o wystawienie zwonienia lekarskiego. Mialem wypadek w Czechach, gdzie w czeskim szpitalu nie mieli mozliwosci wystawienia polskiego L4. Dr Szelogowska odmowila wystawienia zwolnienia lekarskiego na podstawie dokumentacji medycznej z czeskiego szpitala (opisane badania RTG, USG i diagnoza z kodem ICD10 2230 : zlamane zebro). Argumentowala, ze nie moze wystawic zwolnienia wstecznie na 3 dni - co jest nieprawda - zgodnie z przepisami mozna ...
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Jolanta Mętrak

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!
Wrocław Internista lekarz Danielle Ploch

lekarz Danielle Ploch

Internista

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

wizyta już od 130