Internista

USG Doppler, Angiolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 6 Lip o 15:20. Sprawdź inny. # 2
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: dzisiaj o 11:00. Sprawdź inny. # 3

Wolny termin: dzisiaj o 14:00. Sprawdź inny. # 4

Wolny termin: jutro o 21:00. Sprawdź inny. # 5

01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.
Wolny termin: 27 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 6

Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 7
Internista Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Opinia dodana przez: KAJA Wasilewska

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Miły, sympatyczny, kompetentny Pan doktor. Inni powinni brać z Pana przykład :) Z całego serca gorąco polecam! Wizyta szybko rozwiała moje wątpliwości. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad i bardzo dokładna analiza w miłej atmosferze. Wszystko zostało dokładnie omówione. Ze swojej strony jeszcze raz dziękuję.

Opinia dodana przez: Katarzyna Biały