lekarz Marcin Trojnar

Endokrynolog, Internista

witam, nie polecam. zostałam przez lekarza potraktowana jak tarczyca nie jak człowiek, próbowałam mowić jakie mam problemy w związku z moją chorobą, lekarz udawał że mnie nie słyszy. o Hasimoto powiedział, że przyczyna jest nieznzna, oraz że leczenie jest tylko objawowe. błagam, nic dziwnego, że ludzie coraz częściej dzwonią do wróżek, straciłam 90 złotych, muszę teraz zapisać się do prawdziwego lekarza, Hasimoto to choroba ogólnoustrojowa, nie dowiedziałam się nic o reszcie dolegliwości z niej wynikających, moja koleżanka leczy się w Austrii, tam główny nacisk w tej oraz każdej innej chorobie ...

witam, nie polecam.
o Hasimoto powiedział, że przyczyna jest nieznzna, oraz że leczenie jest tylko objawowe. błagam, nic dziwnego, że ludzie coraz częściej dzwonią do wróżek, straciłam 90 złotych, muszę teraz zapisać się do prawdziwego lekarza, Hasimoto to choroba ogólnoustrojowa, nie dowiedziałam się nic o reszcie dolegliwości z niej wynikających, moja koleżanka leczy się w Austrii, tam główny nacisk w tej oraz każdej innej chorobie a przede wszystkim tymi z autoagresją lekarz kładzie na idealną pracę jelit, oczyszcza i oczyszcza je do bólu, bo zdrowe jelita to zdrowy cały organizm, no i dieta.
nie chcę obrażać, ale może pan Trojnar zmieni zawód, mechanik samochodowy ma więcej wiedzy na temat swej pracy, myślę że leczenie ludzi wymaga trochę więcej kwalifikacji i wiedzy niż wciśnięcie choremu recepty na lek za 6 zł, bo to można mieć za darmo nz NFZ.
ktoś kto ma dr przed nazwiskiem ośmiesza ten tytuł, lekceważy pacjentów, podtrzymuje opinię, że lekarze to debile szkolone na ulotkach od leków- sory takie jest powszechne mniemanie, to nie mój cytat.
może za bardzo się rozwodzę, ale chciałam przestrzec wszystkich , kto chce zdrowieć, a nie tylko się leczyć, od lekarza Trojnara nie dostaniemy żadnych wskazówek, radzę szukać wiedzy w internecie, jest dużo publikacji dostępnych za darmo, nie widzę sensu przepłacać.
ela