Lekarze Internista Lublin

lekarz Grzegorz Mizerski

ulica Dożynkowa 21C/29
20-223 Lublin

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Magdalena Pacyna

Aleje Racławickie 24/68
20-037 Lublin

Wysokiej klasy specjalista, polecam ! ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Piotr Parcheta

ul. Ludwika Zamenhofa 13
20-453 Lublin

Świetny lekarz z powołania o wysokiej kulturze osobistej. Życzliwy, pomocny, wie co robi, polecam wszystkim.

Maria Izdebska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "medicor"s.c.
Lublin

Krótko i zwięźle mówiąc osoba o niebywałej wiedzy i umiejętnościach oraz podejściu do ludzi. Jestem wiernym pacjentem pani doktor od kilku lat. Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Anna Kłysiak

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Bardzo miła Pani Doktor. Babcia leczy u niej cukrzycę od półtora roku i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor dobiera indywidualnie metodę leczenia (insulina/ tabletki) i skutecznie motywuje do diety :-) Szczerze polecamy!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Ewa Koprianiuk

Internista, Psychiatra

ulica Okopowa 12/2
20-022 Lublin

Lekarz, który zachowuje się tak, jak powinien zachowywać się prawdziwy lekarz: oprócz przepisania leków (dodam że trafionych za pierwszym razem i bez skutków ubocznych) potrafi właściwie przeprowadzić wywiad, spokojnie porozmawiać i wytłumaczyć wszystko pacjentowi. Szkoda że takich lekarzy jest już coraz mniej...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Marzena Sitarz

ulica Jagiellońska 12/1
20-806 Lublin

Polecam. Kompleksowe podejście, diagnoza stawiana dopiero po dokładnym przebadaniu. Leczenie dobierane do stanu zdrowia i innych przyjmowanych leków.
Opinia dodana przez: AGATA

lekarz Piotr Kawałek

ul. Zachodnia 2/8
20-620 Lublin

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pana dr. Najpierw przeprowadza wywiad,miałam karty leczenia szpitalnego które dokładnie przeczytał, zbadał wykonał ekg,cały czas rozmawia i odpowiada na moje pytania. Konkretny dr. ,polecam

lekarz Krzysztof Karaś

Internista, Lekarz rodzinny

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Internista
                                       prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

prof. dr hab. Krzysztof Giannopoulos

Internista, Hematolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarzy Hematologów HEMA
ul. Zana 11a
20-022 Lublin

Profesor zawsze znajdzie czas na rozmowę i spokojne wytłumaczenie omawianej kwestii. Wspaniały specjalista, leczy mojego męża w Centrum Onkologii. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Magdalena`

lekarz Barbara Żmurowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jerzy Przegaliński

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dr Jerzy Przegaliński jest bardzo dobrym kardiologiem ,empatyczny i kompetentny. Pomógł mi wiele razy w trudnych chwilach choroby serca ,nigdy nie odmówi pomocy Dziękuję Doktorze za wszystko:))) pozdrawiam serdecznie:)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marzena Janik

Organowa 9/27
20-882 Lublin

Bardzo polecam. Pani doktor jest sumiemma, wnikliwa i Bardzo dokładna. A przy tym Jest ciepłą , miłą i kontaktową osobą. Dziękuję za wszystko. Agnieszka

lekarz Ewa Szmit

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mełgiewska 7-9
Lublin

Pani Doktor jest miła i kontaktowa. Zleca badania. Tłumaczy cierpliwie dalszą terapię. Ciesz się że trafiłam na takiego lekarza. Mam wrażenie że zależy Jej na pacjencie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Kowalska

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.
Pomogła mi wyjść z bardzo poważnej choroby. Ja też jestem lekarzem ,ale innej specjalizacji. Takich specjalistow jak ona jest teraz 1/1000.Podejście do pacjenta pełne wspóczucia i zrozumienia. Pelna kompetencja. Polecam!!!!!!!!!!

lekarz Irena Grunwald

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

lekarz Artur Kruk

ulica Graniczna 5/3
20-010 Lublin

Profesjonalne podejście do pacjenta pan doktor cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczył jak trzeba polecam.
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Zdzisław Brzeski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Lekarz który naprawdę potrafi dać pacjentowi poczucie opieki. Zdecydowanie mogę go polecić każdemu. I mimo to że już dawno powinien być na emeryturze, cały czas pomaga chorym.

lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet
Lublin

Wspaniała lekarka godna polecenia, bardzo życzliwa, szczegółowo dopytuje o objawy, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy, kieruje na dodatkowe badania, wszystko tłumaczy i skutecznie leczy. Ja trafiłam do Pani Dr przypadkiem ale okazała się świetnym kompetentnym i bardzo zaangażowanym lekarzem a w dzisiejszych czasach trudno takiego lek. znaleźć. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka