lekarz Piotr Flis

Internista, Kardiolog

1,2
1,3
1,2

W bardzo zły sposób potraktował moją Babcię. Po kilku minutach w gabinecie, wybiegła ze łzami w oczach. Zero zrozumienia, empatii. Nie polecam.

Nie polecam! Poszłam na wizytę prywatną, gdzie miałam nieprawidłowe wyniki świadczące o mikrozakrzepach w żyłach - znacznie podwyższone d-dimery po przechorowaniu covid (w nocy wylądowałam na sor z podejrzeniem zatorowości płucnej). Mimo, że byłam szczepiona 3 dawkami. Od listopada odczuwam ból ręki po szczepieniu w miejscu podania i jest wyczowalne zwoknienie. Lekarz okazał się nie miły, brak jakiego kolwiek podejścia do pacjenta, brak empatii. Nastawiony tylko na pieniądze. Wizyta trwała ze 3 min. To jakiś żart. Na koniec rzucając tekst u pani znaczna nadwagą to proszę kontrolować ciśnienie. A ważę może z 4kg więcej gdyż choruje na insulinopornosc, ćwiczę i trzymam dietę z niskim indeksem. Jestem bardzo zawiedziona wizyta. Pieniądze wyrzucone przysłowiowo w błoto. To na NFZ lekarze więcej czasu poświęcają pacjentowi i odpowiadają na pytania.

Szkoda czasu i pieniędzy na takiego lekarza. Przyszłam z powikłaniami pocovidowymi, chciałam zasięgnąć pomocy i opinii a usłyszałam że sama sobie jestem winna bo się nie zaszczepiłam i mam się cieszyć, że żyje bo covid zabija.

Nie polecam tego lekarza, wizyta prywatna trwała 5 minut. Wypisał skierowanie na morfologię, holter i nic więcej. Ale jak widzę innych pacjentów traktuje podobnie. Rada dla wszystkich: Zanim pójdziecie do lekarza czytajcie opinie!!!

Rada dla wszystkich: Zanim pójdziecie do lekarza czytajcie opinie!!!

Jedyny plus za to, że poczekał na mnie, kiedy się spóźniłam na wizytę. Lekarz zapytał tylko z czym przychodzę, przesłuchał mnie i zapisał holtera. Tyle, nie mówił (nie pytał) czy biorę jakieś leki (a brałam i biorę dalej takie, które mogły wpłynąć na wynik badania), nic więcej się nie dowiedziałam od lekarza. Wizyta prywatna trwała 5 minut. Strata pieniędzy, poza tym, że holter został założony i teraz szukam kompetentnego lekarza, który będzie w stanie nie tylko odczytać ten wynik, ale również mi go wytłumaczyć, spojrzeć na mój stan zdrowia całościowo i zlecić inne badania (choćby próbę wysiłkową, ale przecież to nie ja mam mówić lekarzowi co mi potrzeba), a nie tylko w stylu "młoda, to zdrowa, musi sobie tylko odpocząć i problemy z sercem ustąpią. A jak nie, to najwyżej karetka ją przywiezie do szpitala i tam się nią ktoś zajmie. Ja tu nie jestem od wyleczenia, wykrycia ewentualnych nieprawidłowości w miarę wcześnie. Ja tu w ogóle nie jestem przecież dla pacjentów. To oni są dla mnie." Odniosłam wrażenie, że naprawdę nie chce mu się słuchać tego co mam do powiedzenia, wywiad lekarski polegał na zadaniu 2 pytań, a to co mówiłam było ignorowane.
To moje doświadczenia po wizycie u lekarza. Na pewno do niego nie wrócę. Równie dobrze, mogłam sobie te pieniądze wydać na coś co służyłoby mojemu zdrowiu.

Odradzam tak mi obniżył ciśnienie krwi, że prawie odjechałam. 2 leki okazały się zbędne w 3 została zmniejszona dawka,leczenie zaczął od dawki najwyższej. Zmian dokonał inny lekarz zdziwiony samym doborem leków. Dobry dla tych co lubią czuć się naćpani.