Kardiolog Lublin

dr n. med. Andrzej Głowniak

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin

Doktor jest bardzo kompetentny,uprzejmy,cierpliwy,odpowiedzialny,zawsze poświęca pacjentowi ile potrzebuje tyle czasu .
Opinia dodana przez: Jan Rzeżutka

dr hab. n. med. Maciej Wójcik

USG, Kardiolog

Elkardia - Lubelskie Centrum Kardiologii
Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20
20-091 Lublin

Myślę, że chcą mieć Państwo na swojej stronie aktualne dane o lekarzu:

1. dr hab. n. med. Maciej Wójcik, http://www.umlub.pl/studenci-i-doktoranci/sprawy-naukowe/sprawy-naukowe-ii-wydzialu-lekarskiego/pstepowania-habilitacyjne/

2. w Luxmed Lublin nie przyjmuje od 4 lat, W idealmedzie nie przyjmuje od 2 lat. Obecny adres udzielania świadczeń:
Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 23/20, 20-091 Lublin
tel. 81-565 70 75, fax: 81 - 463 96 83
www.elkardia.pl, rejestracja@elkardia.pl
facebook.com/elkardia.lubelskie.centrum.kardiologii
Opinia dodana przez: Elżbieta Wójcik
Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara.
Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220.
Inaczej zejście pewne !!!
Opinia dodana przez: Witold Cygaro

dr n. med. Andrzej Kutarski

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Profesjonalność, życzliwość, szacunek do chorego, miłość drugiego człowieka, tą drogą życzę Panu Profesorowi zdrowia, cierpliwości i radości z każdego pomyślnego przypadku w ratowaniu zdrowia i życia bliżniemu. Po staropolsku "Szczęść Boże" Ryszard Jarmuła z Tarnowa
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Jacek Baszak

Kardiolog, Internista

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Cudowny czlowiek super specjalista empatyczny i profesjonalny traktuje pacjenta tak ze ten czuje sie kims wyjatkowym. Po wielu pobytach w szpitalach moj tato byl zachwycony kultura i haryzma Pana Doktora. Po prostu mistrz w swoim zawodzie. Dzieki DOKTORZE za to ze jestes dzieki za to jaki jestes i dziekujemy za to ze nie wyjechales z tego kraju ktory mowiac oglednie sluzbe zdrowia traktuje po macoszemu. DZIEKI
Opinia dodana przez: teresa i jan

dr n. med. Ewa Stążka-Gregosiewicz

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pani doktor niemiła, arogancka, zlośliwa?, nie chcę aby leczyla moje dziecko. Mam wrażenie, że drażnią ja dzieci. Do mojego dziecka slowem sie nie odezwala w czasie calej wizyty, badania i echa serca. Do malej przestraszonej dziewczynki. Oczywiście w NFZ.
Opinia dodana przez: milga

dr n. med. Renata Jawniak

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Najlepsza kardiolog na świecie! Świetne podejście, dużo cierpliwości, podziwiam za ten spokój i wyciszenie.
Opinia dodana przez: anonim

dr Barbara Połecka

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Pól roku temu urodziłam córeczkę i jak każda mama szukałam dobrego kardiologa, który zrobi mojemu dziecku echo serca. W DSK słyszałam od innych mam,że Pani dr Połecka jest lekarzem godnym polecenia. Wiem,że pracuje w Luxmedzie i tam też postanowiłam udać się z dzieckiem na wizytę. Na wizytę musiałam poczekać (jest to bardzo "oblegany" lekarz), gdyż trudno było się zapisać. Chociażby to świadczy jak wiele osób chce właśnie u tej Pani ...

dr n. med. Andrzej Tomaszewski

Kaprysowa 7
Lublin

Bardzo dobry lekarz świetny fachowiec tylko do niego na echo... Przy bliższym poznaniu sympatyczny człowiek, na początku z dystansem traktuje pacjenta.
Opinia dodana przez: Renata

Kardiolodzy w Lublinie