Lekarze Kardiolog Lublin

dr n. med. Hanna Lewandowska-Stanek

20-109 Lublin

Do Pani doktor Sawy trafiłem z polecenia moich przyjaciół z objawami bólów głowy,niepokojów i ogólnie tzw. złego samopoczucia. Rozpoznanie to "rozhuśtane" ciśnienie tętnicze. Dzięki Pani doktor ciśnienie mam wręcz modelowe i czuję się świetnie. To efekt skutecznego działania dobrego kardiologa. Ale to nie wszystko. Pani doktor, mając świadomość zagrożeń mężczyzn wieku dojrzałego, zlecała mi inne badania. Dzięki takiej przezorności, wykryto u mnie guz nerki we wczesnej fazie. Jestem już po ...
Bardzo dobry kardiolog specjalista w swoim fachu zna się na tym co robi jest bardzo uprzejmy wizyta u pana doktora jest wizytą a nie powtórzeniem leków indywidualnie pochodzi do każdego pacjenta jest bardzo dobry w ablacji jestem tego przykładem gorąco polecam
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Andrzej Głowniak

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin

Składam serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Andrzeja Głowniaka za jego wielkie serce oraz pełny profesjonalizm. Leżąc na oddziale kierowanym prze Pana Profesora byłam pełna podziwu nie tylko dla Pana Profesora ale i personelu którym kieruje , przemili i pełni troski ludzie na każdym kroku pomocni nie pozwolą by pacjent cierpiał są na każde zawołanie . Czysto , przyjemnie i wygodnie , toaleta z prysznicem w sali , jedzenie bardzo dobre. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Irena Grunwald

Internista, Kardiolog

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Pani Doktor potraktowała mnie bardzo uprzejmie i fachowo. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.
Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista kardiologiem, ponad wszelka watpliwosc jest lekarzem z powolania. Spokojnie i dokladnie objasnia pacjentowi stan i mozliwosci zastosowania leczenia jak tez mistrzowsko dokonuje zabiegi. Nadmienie, ze kultura osobista Pana Doktora ma ogromny wplyw na samopoczucie pacjenta. Moja ocena wynika z uratowania mi bliskiej osoby w wieku 86 lat w naprawde ciezkiej sytuacji kardiolog. Polecam serdecznie Pana Doktora. Cieszmy, ze Lublin ma super specjalistow.
Opinia dodana przez: Irena Mazurek- Sobolewska

dr Barbara Połecka

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Pól roku temu urodziłam córeczkę i jak każda mama szukałam dobrego kardiologa, który zrobi mojemu dziecku echo serca. W DSK słyszałam od innych mam,że Pani dr Połecka jest lekarzem godnym polecenia. Wiem,że pracuje w Luxmedzie i tam też postanowiłam udać się z dzieckiem na wizytę. Na wizytę musiałam poczekać (jest to bardzo "oblegany" lekarz), gdyż trudno było się zapisać. Chociażby to świadczy jak wiele osób chce właśnie u tej Pani ...

lekarz Elżbieta Krawczyk

Głęboka 29
Lublin

Pani dr. Miła, sympatyczna, profesjonalna, znakomity fachowiec, bezwzględnie polecam. Spokojnie można powierzyć jej swoje zdrowie.
Opinia dodana przez: Zenon

prof. dr hab. n. med. Andrzej Tomaszewski

Kardiolog, Internista

Imedica
Leszczyńskiego 25
Lublin

Bardzo dobry lekarz świetny fachowiec tylko do niego na echo... Przy bliższym poznaniu sympatyczny człowiek, na początku z dystansem traktuje pacjenta.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Elżbieta Sadurska

DSK
832
20-832 Lublin

Niestety moja córka nie została przyjęta w sposób jaki uważam za odpowiedni dla dziecka. Chłodne podejście i minimalizm w informacjach nie zachęcą mnie do ponownej wizyty.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Andrzej Sochaj

EKG, Kardiolog

Gabinet
Lublin

Lekarz z powołania.Dba o chorego człowieka.Lezałam na kardiologii ponad tydzien i nie wykonali mi nawet podstawowych badań.Na pierwszej wizycie u doktora Sochaja od razu dostałam skierowanie na koronarografię.Wlasnie czekam na to badanie Czlowiek wychodzi od tego lekara zdrowszy.

dr hab. n. med. Artur Kościesza

EKG, Kardiolog

20-109 Lublin

Wraz z moim maleństwem chodzimy do pana doktora już od ponad 3 lat odkąd stwierdzono u Kubusia istotną wadę serca. Lekarz ten wie jak podejść do małego pacjenta , wspiera Nas i leczy tak że dziecko nie odczuwa swojej choroby w codziennym życiu. Dziekujemy!

dr n. med. Anna Jach

ulica Gliniana 32 lok.6
20-616 Lublin

Świetna specjalistka, zna się na rzeczy i do tego przepisuje niedrogie leczenie co dla niektórych pacjentów jest bardzo ważne. Służy radą a co najważniejsze jest bardzo sympatyczna.

lekarz Anna Żak

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Niestety po przeczytaniu pozytywnych opinii i polecenie dr od rodziny jestem zbulwersowana postawa dr Żak. Po pierwsze czekałam się godzinę gdyż jedna pacjentka zajmowała tyle czasu po czym jak dr mnie przyjęła zaczełam mówić co mi jest a dr że nie ma miejsc na echo serca i proszę sobie szukać innego miejsca gdzie się Pani dostanie. Nie polecam stracony czas i oczekiwanie na swoją wizytę. Wizyta miała miejsce w Bełżycach
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Róża Grzybowska-Karska

Szymanowskiego 10
20-133 Lublin

Miła,uprzejma i kompetentna p.doktor. Poleciłam już czterem osobom.

lekarz Andrzej Ignatowicz

Sanitas
ul.Hempla
Lublin

Zostalem przyjety bardzo uprzejmie a lekarz w sposob rzeczowy i fachowy ocenil moj stan oraz wystawil diagnoze i forme leczenia.Byla ona jak sie pozniej okazalo bardzo trafna.W przeciwienstwie do wielu poprzednio odwiedzanych gabinetow nie czulem tam presji pospiechu i atmosfery nerwowosci.Tacy lekarze ich kompetencja oraz relacje z pacjentem przywracaja mi wiare w ludzi z powolaniem.On takie ma.Polecam.

dr n. med. Andrzej Kutarski

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Profesjonalność, życzliwość, szacunek do chorego, miłość drugiego człowieka, tą drogą życzę Panu Profesorowi zdrowia, cierpliwości i radości z każdego pomyślnego przypadku w ratowaniu zdrowia i życia bliżniemu. Po staropolsku "Szczęść Boże" Ryszard Jarmuła z Tarnowa
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Ewa Stążka-Gregosiewicz

20-109 Lublin

Nigdy w moim 40-letnim życiu nikt nie potraktował mnie w sposób, jaki zrobiła to Pani doktor. Całkowity brak empatii, kultury i ludzkiej życzliwości. Po skończonej wizycie, na pytanie czy córka ma dalej pozostać pod kontrolą kardiologa odpowiedziała, żebym dowiadywała się u swojego lekarza POZ. Wizyta odbyła się w ramach funduszu NFZ. Nie przypominam sobie takiego zachowania Pani doktor podczas wcześniejszej wizyty prywatnej.
Opinia dodana przez: Natalia

dr hab. n. med. Marian Markiewicz

Kardiolog, Internista

Langiewicza 17 lok. 2
20-032 Lublin

nie moge ocenić jego wiedzy ale po pierwszej wizycie się rozczarowałam bo zamiast skierować mnie na badania to przypisał mi tabletki i wcale nie tłumaczy choroby nie wiem jak inni pacjęci ale mam przekonanie że bardziej zależy mu na kasie niż na zdrowiu pacjęta

dr hab. n. med. Janusz Bednarzewski

Kardiolog, EKG

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza Niemiły, Nieuprzejmy ,a czasami nawet Opryskliwy Byłem u niego parę razy i zrezygnowałem z leczenia u tego Pana Nie polecam go nikomu
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Mieczysław Orzeł

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

Wyrażam głębokie rozczarowanie sposobem, w jaki zostałam potraktowana podczas mojej wizyty. Pomimo kluczowego wskazania w skierowaniu do endokrynologa dotyczącego konieczności uwzględnienia dokumentacji medycznej z uwagi na złożony charakter mojego przypadku, lekarz wykazał się całkowitym brakiem zainteresowania moją sytuacją. Wygląda na to, że przypadki wymagające większej uwagi i zaangażowania przechodzą poza kompetencje Pana Doktora, jednakże to w żadnym wypadku nie usprawiedliwia braku szacunku oraz zaniedbania w procesie diagnostycznym. Byłam traktowana jak ...