dr n. med. Andrzej Głowniak

Kardiolog

Świetny lekarz i specjalista ale koszmarnie się spóźnia -kompletny brak szacunku dla pacjenta. Pacjenci kardiologicznie to zwykle starsi ludzie. Nie mogą czekać 2 godz na umówiona 6 mies wcześniej wizytę prywatna!

Witam, czy ktoś ma kontakt do dr. Andrzeja Głowniaka, szukam w internecie i nic nie mogę znaleść i czy w ogóle przyjmuje prywatnie?

znaleść i czy w ogóle przyjmuje prywatnie?

Składam serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Andrzeja Głowniaka za jego wielkie serce oraz pełny profesjonalizm. Leżąc na oddziale kierowanym prze Pana Profesora byłam pełna podziwu nie tylko dla Pana Profesora ale i personelu którym kieruje , przemili i pełni troski ludzie na każdym kroku pomocni nie pozwolą by pacjent cierpiał są na każde zawołanie . Czysto , przyjemnie i wygodnie , toaleta z prysznicem w sali , jedzenie bardzo dobre. Szacunek Panie Profesorze myślę że nie jeden oddział w województwie lubelskim i niejeden „profesor „ powinien brać z Pana przykład . Wielki Szacunek. Wdzięczna pacjenta

Pan doktor prowadził mnie przez 5 lat po zabiegu nieudanej ablacji, jednak nasza znajomość się zakończyła po tym jak podczas wizyty w prywatnym gabinecie mnie olał w sposób bardzo nie uprzejmy, wyszedł z gabinetu i nie udzielił porady, a podczas mojego pobytu w szpitalu udawał, że mnie nie zna.

Doktor jest bardzo kompetentny,uprzejmy,cierpliwy,odpowiedzialny,zawsze poświęca pacjentowi ile potrzebuje tyle czasu .

Najlepszy lekarz na jakiego do tej pory trafiłam. Mega sympatyczny, bardzo kulturalny, bo to, że kompetentny i genialny w swojej dziedzinie (ablacje) to oczywista oczywistość. Polecam !!!

Jeżeli ktoś ma problemy z sercem polecam tego lekarza. bardzo dobry w tym co robi. rzetelny i z sercem podchodzi do ludzi i tego co robi.

Bardzo dobry specjalista -wszystkim potrzebujacym polecam .Przekonalem sie na sobie . Dlugo by mowic i tak to wszystko bedzie malo

Kompetentny i bardzo dobry fachowiec, a przy tym po prostu uprzejmy człowiek.Szkoda tylko, że tak zajęty co utrudnia z nim kontakt. Ze wszech miar godny polecenia.

Właśnie jestem po zabiegu ablacji wykonanej przez dr Głowniaka był to 5 zabieg w końcu udany. Wczesniej jakos nie można było. Z dr miałem tylko doczynienia podczas zabiegu - anioł nie człowiek, wszystko opbjasnił, pokazał, wytłumaczył. Po prostu ludzki lekarz, który robi to co lubi i co go cieszy. Dzięki panie doktorze za wyleczenie (szkoda tylko, że to nie Pan robił wkłucie be pewnie też było by ok). Jeszcze raz bardzo dziekuje i zyczę wszystkiego dobrego i samych przypadków takich jak mój tz. wyleczonych. Spokojnych Świat. T. Agaciak

Spokojnych Świat.
T. Agaciak