dr n. med. Andrzej Głowniak

Kardiolog

Mogę się przyłaczyć do opini,że to prawdziwy lekarz.Fachowiec w kazdym calu,ale i człowiek. Swoim zachowaniem powoduje, że czujesz się bezpiecznie.

WITAM SERDECZNIE,CHCE WAM CZYTAJĄCYM TE OPINIE,POWIEDZIEĆ IŻ GR.GŁOWNIAK TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA.JEST BARZO MILY I ŻYCZLIWIE PODCHODZI DO KAŻEGO PACJĘTA,JA MIAŁAM STYCZNOŚĆ Z DR.GŁOWNIAKIEM NA ODDZIALE KARDIOLOGI.DR.GŁOWNIAK ROBIŁ MI 2 ZABIEGI ABLACJI,PRZY TYM TŁUMACZĄC MI WSZYSTKO CO ROBI I JAKIE MOGĄ BYĆ POWIKŁANIA.PODNOSI NA DUCHU PODCZAS ZABIEGU.JEŚLI KOGOŚ CZEKA ZABIEG LUB MA PROBLEMY Z SERCEM TO GORĄCO POLECAM WIZYTĘ I DOKTORA GŁOWNIAKA.NIECH GO BÓG PROWADZI POCZAS KAŻDEGO WYKONYWANEGO ZABIEGU.WDZIĘCZNA PACJĘTKA URSZULA.

Witam dr. Głowniak to jest lekarz jakich mało jego zaangarzowanie w to co robi jest godne nasladowania moga sie od niego uczyc inni lekarze .Jestem bardzo szczesliwa ze do niego trafilam i polecam go wszystkim chorym na serduszko pozdrawiam

Fachowosc i kompetencja przemawia za pozytywna opinia dr.Glowniaka,bardzo zyczliwy,cierpliwie i dokladnie tlumaczy przebieg zarowno choroby jak i jej leczenia,polecam zdecydowanie innym pacjentom.

Dr Andrzej Głowniak jest po prostu fantastyczny - bardzo kompetentny, miły, cierpliwy, wyrozumiały. Nic dodać - nic ująć. Zajmował się moją 18 letnią córką i bardzo, bardzo gorąco polecam.

godny polecenia można świetnie polecać go innym chorym

godny polecenia można świetnie polecać go innym chorym

Wspaniały lekarz z powołania . Niech inni lekarze uczą się od niego podejścia do pacjenta . M.W PACJENT .

M.W PACJENT .

Jest lekarzem kompetentnym, wartym polecenia innym. Wdzieczna pacjetka z Chelma.

Pan Doktor to lekarz z powołania i bardzo dobry dla pacjentów jak mało kto w słuzbie zdrowia.

pełna kompetencja w połączeniu z troską i zrozumeniem pacjenta

pełna kompetencja w połączeniu z troską i zrozumeniem pacjenta