Kardiolog

Kardiolog Elbląg lek. med. Joanna Pawlik

Gabinet prywatny: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Kowalska 1-2L
82-300 Elbląg

Dr Pawlik jest jak najbardziej godna polecenia, złego słowa nie można powiedzieć. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na pytania. Bardzo sympatyczna i zaangażowana!!!!

Opinia dodana przez: gonek
Kardiolog Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Transplantolog, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

PRAKTYKA LEKARSKA

41-813 Rokitnica, Zabrze

Polecam Serdecznie --godny zaufania, tłumaczy wszystko, bardzo miły, sympatyczny, konkretny. Widac, lekarz z powołania. . Poleciłam znajomym Pana Doktora i tez byli bardzo zadowoleni, opis wyniki, badania, zdjęcia wszystko dane pacjentowi do domu;)))

Opinia dodana przez: Kobieta 32

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny. # 10

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.