Kardiolog

PRAKTYKA LEKARSKA
Budowlana 28
41-813 Rokitnica, Zabrze

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Pani Doktor jest niesamowitym specjalistą! Umiejętnie i zrozumiale wytłumaczyła skąd się wzięły moje problemy ze zdrowiem i jak dalej będziemy działać, cały proces jest dla mnie jasny i jestem już po pierwszych badaniach. Widać iż wiedza oraz kompetencje są na wysokim poziomie u Pani doktor, jest też przyjemna dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ewy Domańskiej dlatego chcę dla innych zamieścić tą opinię i polecić z ( ...
Opinia dodana przez: Marta

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Kardiolog Katowice dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Kardiolog, Internista

wizyta już od 130

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Tak wspaniałego lekarza szybko się nie znajdzie, bardzo kompetentny umie pacjentowi przedstawić tłumaczyć chorobę i metody leczenia że przed zabiegiem nie ma lęku

Wspaniały lekarz szybko drugiego takiego się nie znajdzie, bardzo kompetentny,przystępny, umie wspaniale wytłumaczyć
przebieg zabiegu daje przykłady że pojęcia medyczne są bardzo zrozumiale, i idąc na zabieg nie ma lęku " co ...

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Prokop
Szpitalna 1 (gabinet nr 208, piętro II)
41-219 Sosnowiec

Wspniały lekarz o szerokich horyzontach wiedzy, podejścia do pacjenta i empatii. Ze wszech miar godny polecenia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

DARIMED

Kardiolog Warszawa dr n. med. Marek Chmielewski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Polecam serdecznie Pana doktora. Jest prawdziwym specjalistom z powołania. Wykonuje sporo badań podczas wizyty. Byłam w gabinecie chyba ze 30 minut. Wszystko dokładnie ze mną omówił i zlecił holter, po którym muszę wrócić do kontroli ;)
Opinia dodana przez: Hania