dr n. med. Witold Mazurdr n. med. Witold Mazur - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Witold Mazur

Kardiolog, Kardiochirurg

Po studiach spędzonych w Lublinie skupiłem się na sercu, które stało się moją pasją. Głownie na Śląsku, w II Klinice Kardiochirurgii w Katowicach-Ochojcu, później w Rzeszowie, szkoliłem się pod okiem mistrzów. Uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii, z wyróżnieniem obroniłem w Zabrzu rozprawę doktorską.
Po wielu latach operowania serc obecnie zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem kardiologicznym. Wiedza i doświadczenie we wiodących klinikach i oddziałach kardiochirurgii wzbogacam obecnie przez odbywanie od 2013 roku specjalizacji z kardiologii.

Jestem dumny i zadowolony z tego, co robię, gdyż od zawsze chciałem być w lekarzem. W mojej rodzinie wszyscy ukończyli kierunki „techniczne” i chyba dlatego w moich rozmowach z pacjentami roi się od „silników” „tłoków” „przewodów paliwowych” J.

Cieszy mnie praca bezpośrednio z pacjentami – czy w zakresie leczenia szpitalnego (obecnie Oddział Chorób Wewnętrznych Szpitala im. Św.Rodziny w Rudnej Małej), czy w ramach Prywatnej Poradni Kardiologicznej i Kardiochirurgicznej Doktora M.

Dziękuję mojej żonie - bez niej nie mógłbym realizować się w mojej pracy. Moim dzieciom ,dzięki którym jestem najszczęśliwym człowiekiem! Przy każdej okazji dziękuję Bogu za to, że dał mi wspaniałych rodziców, którzy od dzieciństwa kształtowali mój charakter, wymagali cierpliwości i samozaparcia abym mógł teraz dawać chorym nadzieję oraz wykonywać mój zawód z uśmiechem na ustach.

Motto: "Miej serce i patrzaj w serce". M jak Mickiewicz

Służę radą i pomocą jak tylko zajdzie taka potrzeba. Najmocniejszą moją stroną jest wiara , a największą nagrodą uśmiech i ocalone ludzkie życie .

Doktor M.

P.S. Zachęcam do profilaktyki, zdrowego i aktywnego trybu życia!

Zapraszam do wspólnej wędrówki po kardiologii na blogu przepracowanego ; autor Doktor M i do spotkań na portalach społecznościowych.

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia