lekarz Tomasz Bajena

Kardiolog

Znakomity lekarz, pełen cierpliwości i ciepła. Bezbłędnie i bardzo szybko zdiagnozował moje dolegliwości sercowe, jako wynik nerwicy lękowej.Przepisane leki pomogły natychmiast, a długie rozmowy w czasie wizyt działały jak najlepsza terapia. Dziękuję za uleczenie ciała i duszy.

Naprawdę kulturalny, konkretny facet. Polecam.

Naprawdę kulturalny, konkretny facet. Polecam.

Bardzo miły a przy tym profesjonalny lekarz. Doskonale wsłuchuje się w problem pacjenta. Miałem problem z nerwicą, pomógł:)

Doskonały lekarz, rozumiejący, że człowiek to nie tylko ciało, ale i dusza. Profesjonalista.

Dr Bajena to wyjątkowy lekarz, który bardzo wnikliwie stara się zrozumieć pacjenta. Jest przy tym empatyczny i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Trafnie stawia diagnozy. Dzięki niemu odżyłam i egzystuje normalnie, a było nie zaciekawie. Jestem mu bardzo wdzięczna i dziekuję losowi że postawił go na mojej drodze. Wdzięczna pacjentka Iwona Surdyk.

Zgadzam się ze wszystkimi dobrymi opiniami, które wcześniej o panu doktorze napisano

Znakomity kardiolog.Wyjątkowy lekarz.Bardzo życzliwy dla pacjentów.Kompleksowo rozpatrujący schorzenia.W sposób zrozumiały dla pacjenta wyjaśniający przyczyny,skutki choroby i sposoby stosowanego leczenia.Skutecznie pomagający w bardzo trudnych przypadkach.Wyrazy wdzięczności.Serdeczne podziękowania. Wanda Woźniak Warszawa

To znakomity lekarz, kompetentny, uprzejmy, oddany pacjentowi

To znakomity lekarz, kompetentny, uprzejmy, oddany pacjentowi