lekarz Tomasz Bajena

Kardiolog

Cudowny człowiek.Lekarz z dużą dawką empatii dla pacjenta. Wizyta bez pośpiechu, doktor słucha pacjenta, dobrze dobrane leczenie. Specjalista jakich mało w tym kraju

Lekarz wybitny: połączenie wyjątkowego profesjonalizmu, kultury osobistej, empatii i cierpliwości. Pół godziny na pacjenta to u niego norma - a znam lekarzy którzy w tym czasie potrafią "załatwić" trzy osoby.

Znakomity lekarz, pełen cierpliwości i ciepła. Bezbłędnie i bardzo szybko zdiagnozował moje dolegliwości sercowe, jako wynik nerwicy lękowej.Przepisane leki pomogły natychmiast, a długie rozmowy w czasie wizyt działały jak najlepsza terapia. Dziękuję za uleczenie ciała i duszy.

Bardzo miły a przy tym profesjonalny lekarz. Doskonale wsłuchuje się w problem pacjenta. Miałem problem z nerwicą, pomógł:)

Doskonały lekarz, rozumiejący, że człowiek to nie tylko ciało, ale i dusza. Profesjonalista.

Naprawdę kulturalny, konkretny facet. Polecam.

Naprawdę kulturalny, konkretny facet. Polecam.

Zgadzam się ze wszystkimi dobrymi opiniami, które wcześniej o panu doktorze napisano

To znakomity lekarz, kompetentny, uprzejmy, oddany pacjentowi

To znakomity lekarz, kompetentny, uprzejmy, oddany pacjentowi

Dr Bajena to wyjątkowy lekarz, który bardzo wnikliwie stara się zrozumieć pacjenta. Jest przy tym empatyczny i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Trafnie stawia diagnozy. Dzięki niemu odżyłam i egzystuje normalnie, a było nie zaciekawie. Jestem mu bardzo wdzięczna i dziekuję losowi że postawił go na mojej drodze. Wdzięczna pacjentka Iwona Surdyk.