Kardiolog Warszawa

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

Kardiolog Warszawa dr n. med. Aldona Browarek

dr n. med. Aldona Browarek

Transplantolog, Kardiolog

Gabinet Kardiologiczny dr n. med. Aldona Browarek
lok 806, Polna 3

Długo szukałyśmy dobrego lekarza. Trafiłyśmy do lekarza z polecenia - i powiem tal - było warto! Mama przeszczęśliwa, a ja szczerze polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Kardiolog Warszawa dr n. med. Marek Chmielewski

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Doskonały lekarz, cudowny człowiek. Jeśli chodzi o sztukę lekarską fachowiec w każdym calu, doskonały diagnostyk i lekarz, a przy tym wspaniały człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, posiadający umiejejętność słuchania i udzielania kompetentnych odpowiedzi.

Opinia dodana przez: Urszula
Kardiolog Warszawa lekarz Katarzyna Kalin

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Polecam panią doktor. wizyta miła i profesjonalna. Dostalem skierowanie na dalsze badania. Na pewno do pani doktor jeszcze wrocę

dr n. med. Jadwiga Wolszakiewicz

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Kardiolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Polecam bardzo Panią Doktor - bo to wspaniały lekarz i bardzo mądra osoba. W ciągu jednej wizyty potrafi dokładnie określić chorobę i zaproponować leczenie i dobrać leki. Poza tym jest bardzo skuteczna i wymagająca :) Pracuje też na ostrym dyżurze i ma ogromną praktykę w leczeniu różnych przypadków... nie rozumiem poprzedniej opinii zawiedzionej Pani, która zgłasza się na ostry dyżur kardiologiczny do Instytutu Kardiologii z podejrzeniem tętniaka - kiedy od tego jest inny szpital i oddział ... w tym czasie ktoś mógł umrzeć z powodu rozległego zawału serca. Jak ktoś był na ostrym dyżurze w szpitalu w Aninie - to wie jak to wygląda .... brawo Pani Doktor za rozsądek !

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. med. Alicja Cuchra

Kardiolog, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wspaniala lekarz, o szerokiej wiedzy, umiejetnosci diagnozowania i leczenia, a do tego bardzo sympatyczna.

Kardiolog Warszawa lek. med. Anna Ścibisz

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Kardiolodzy w mieście Warszawa