lek. med. Anna Wołodźko

Kardiolog

Lekarz kardiolog z wieloletnią praktyką. Zajmuje się m.in. chorobą niedokrwienną serca, zaburzeniami rytmu, niewydolnościami ostrymi i przewlekłymi.

Przygotowuje pacjentów ...

Przygotowuje pacjentów do operacji kardiochirurgicznych oraz chorych do diagnostyki inwazyjnej agresywnej (koronografii, cewnikowania serca).

Prowadzi leczenie chorych po zawałach i po zabiegach operacyjnych.

Pani doktor Anna Wołodźko - znakomity lekarz i niezwykle życzliwa osoba. Pełny profesjonalizm. Cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia trafną diagnozę. W moim przypadku zdecydowanie wykluczyła ewentualny zawał. Po obejrzeniu EKG i dokładnym badaniu oraz wywiadzie kategorycznie stwierdziła że zawału nie powinienem się obawiać ani teraz , ani w przyszłości.. Najserdeczniej polecam .

Pani doktor jest miła i uprzejma. Poświęca sporo czasu na wywiad lekarski i rozmowę. Wykonuje badanie, ale niestety ma duże problemy z diagnozą, a zwłaszcza dobieraniem leków. Po jednej wizycie i lekach zaleconych przez panią doktor babcia wylądowała w szpitalu. Po całym zdarzeniu (na kolejnej wizycie) lekarka zestresowała się sytuacją i tym razem przepisała za słabe leki, w związku z czym znowu u babci pojawiło się zagrożenie życia. Poza tym o wszystko trzeba dopytywać samemu. Nie polecam wizyt u dr Wołodźko, szczególnie osobom, które mają poważne dolegliwości. Można przepłacić to ...

Nie polecam wizyt u dr Wołodźko, szczególnie osobom, które mają poważne dolegliwości. Można przepłacić to życiem...

Bardzo dobra Pani Doktor,polecam ,leczym się z mężem już ponad 10lat

Bardzo dobra Pani Doktor,polecam ,leczym się z mężem już ponad 10lat

Zdecydowanie świetny lekarz! Podczas wizyty była bardzo uprzejma i dobrze postawiła diagnozę. Dzięki niej odzyskałem chęć do życia!

Tip Top. Pelen profesjonalizm, trafna diagnoza. Wszystkie zalecenia trafne. Widac efekty. Polecam