dr n. med. Andrzej Kutarski

Kardiolog

2,7

Profesjonalność, życzliwość, szacunek do chorego, miłość drugiego człowieka, tą drogą życzę Panu Profesorowi zdrowia, cierpliwości i radości z każdego pomyślnego przypadku w ratowaniu zdrowia i życia bliżniemu. Po staropolsku "Szczęść Boże" Ryszard Jarmuła z Tarnowa

super specjalista od wszczepiania stymulatorow najlepszy w polsce.pacjetom poswieca tyle czasu ile potrzeba.

Widać, ze pan prof. wpadł w uzależnienie pełnego portfela, a co za tym idzie praca na cały zegar. Zdecydowanie odradzam, gdyż praca po 24 godz nie jest wykonywana rzetelnie i co raz bardziej się myli. Może niebawem napisze ktoś pracę na temat stosunek pacjentów operowanych do pacjentów zeszłych Profesora .

Lekarz godny polecenia, ale pani w rejestracji w Gabinetach CENTRUM to jedno wielkie nieporozumienie. Jest to osoba nieuprzejma, która musztruje pacjentów w poczekalni. Najwyższy czas zmienić osobę na tym stanowisku, bo jest to wizytówka lekarzy, ktorych reprezentuje wobec pacjentów. Wizyta prywatna, a rejestratorka po prostu NIEGRZECZNA i GBUROWATA. Wstyd.

Uważam, iż Pan Profesor jest świetnym Kardiologiem. Leczyłem się u wielu lekarzy ale najlepsze wyniki leczenia mam obecnie. Serce moje przestało się "migać".Skierowali mnie lekarze z MSWiA do pana Profesora. A co do czasu przeznaczonego pacjentom to uważam że nie chodzę do pana Profesora na plotki tylko się leczę, a ilość pacjentów jest duża. Nikt mnie też nie naciąga a Pan Profesor Kutarski proponuje wizytę co kilka miesięcy jeśli jest wszystko OK. Pan Profesor nigdy pacjentów nie odprawia z kwitkiem jeśli jest to konieczne to przyjmuje nawet do 1 godziny w nocy. S.K.

Na pierwszy raz uprzejmy, później aby szybciej, też z uśmiechem z pośpiechu człowiek się gubi, a on nie wypytuje, jak reaguje sie na leki, itp. inne choroby w moim przypadku go nie interesują.W wizycie pomiar ciśnienia EKG.

Pan profesor zawsze spóźnia się o 2-3 godziny, po czy zaczyna się walka z czasem. Pani "pomoc" wypisuje receptę, w tym czasie prof. robi EKG, czasem osłucha serce, ale rzadziej nie ( w końcu nie jestem umierająca), wręczenie opłaty za wizytę i "Następny, proszę!". Żadnej rozmowy. żadnych wyjaśnień. I tak do późnych godzin nocnych. Czyli wypisanie recepty kosztuje mnie 100zł. U lekarza rodzinnego mam tę usługę za darmo, więc zmieniłam lekarza. W TopMedical pan dr Modrzewski - przeczytajcie sobie opinię o nim...

Dzisiaj chciałam sie zarejestrować do prof. Kutarskiego. Nie oceniam wiedzy, kompetencji, uprzejmości, etc. Chcę ocenic jeden fakt: pani w rejestracji zaproponowała mi godz. wizyty 24 (!). Jak można ludzi z chorobami serca tak traktować, jak można leczyc tyle godzin...

Dobrze jest mieć świadomość, że mój problem zdrowotny jest w najbardziej kompetentnych rękach. Poza tym jestem pewien, że ten mój lekarz sądzi tak samo. Nie mówię, że pieniądze nie mają znaczenia, ale z pewnością sprawa ta warta jest tych (a pewnie i większych) pieniędzy. Mam do Profesora wilki szacunek i życzę Mu wiele zdrowia i sił, życzę też interesownie, bo moje zdrowie na jego siłach zawisło! Tomasz Juliusz Łysiak z Lublina

Tomasz Juliusz Łysiak z Lublina

leczy na akord.przyjmuje pacjentów po 15 godzin dziennie.kieruje nim zysk a nie chęć pomocy pacjentowi.zdecydowanie odradzam!