lekarz Anna Karska

1,6
1,8
1,2
1,2

Pani Anna, moim zdaniem, nie jest zainteresowana w rozwiązaniu problemów pacjenta, to może wynikać z braku wiedzy. W kółko miałam badania na podstawie których Pani Anna nie mogła mi nic konkretnego powiedzieć. Odpowiedzi typu "nie wiem" lub "pani decyzja" są standardem.

Odpowiedzi typu "nie wiem" lub "pani decyzja" są standardem.

Uprzejma. I tyle. Diagnozy nie trafne i zwykle sprzeczne z diagnozami innych lekarzy. Bagatelizowanie badań laboratoryjnych.

Uprzejma. I tyle.

Brak chęci do pomocy, brak chęci zrozumienia problemu, brak empatii, nie miła, podważa kompetencje swoich kolegów po fachu, ocenia stan tarczycy jedynie na podstawie TSH. Zdecydowanie nie polecam, to tylko stracone nerwy i czas.

Lekarz nie znajacy podstaw, nie polecam. Strata czasu, nerwow i pieniedzy na wizycie.Szkoda ze taki lekarz przyjmuje w MEdicover gdzie opieka powinna byc na wysokim poziomie.

oceniono wyżej, nie mam nic więcej do powiedzenia

oceniono wyżej, nie mam nic więcej do powiedzenia