lekarz Andrzej Woliński

Internista, Lekarz rodzinny

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Bardzo wnikliwy i dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Zaskakujące kompetencja, uprzejmość i inteligencja. Aż się chce napisać i wyróżnić taką osobowość!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami.
Zaskakujące kompetencja, uprzejmość i inteligencja.
Aż się chce napisać i wyróżnić taką osobowość!

Z olbrzymią przyjemnością potwierdzam opinie wyrażone wcześniej. Nic się nie zmieniło:) Uprzedzająco uprzejmy lekarz z autentycznym zainteresowaniem pacjentem. Wyczerpujące wyjaśnienia na wszystkie pytania. Aż chce się chorować... Oczywiście żartuję z tym chorowaniem. Zdecydowanie polecam w przypadku konieczności wizyty lekarskiej

Najlepszy pan doktor pod słońcem! Wzbudza zaufanie, wszystko cierpliwie tłumaczy. Wizyta odbywa się na spokojnie, bez pośpiechu. Chętnie zleca badania i interesuje się pacjentem. Niezwykle uprzejmy. Polecam każdemu :)

Bardzo się dziwię, że Pan doktor Woliński nie ma jeszcze żadnej opinii! Jest to najmilszy lekarz jakiego w życiu spotkałem, uśmiechnięty, serdeczny... genialny! Co do samej wizyty - Pan doktor wypytał mnie o WSZYSTKO, żeby w miarę możliwości zdiagnozować problem. Na początku dostałem skierowanie na badania krwi - pełen zakres + badania moczu. Wyniki zostały szczegółowo omówione. Dodatkowo otrzymałem 2 skierowania, o które poprosiłem - nie było z tym żadnego problemu! Nigdy nie zmienię lekarza rodzinnego - w razie choroby zawsze pójdę do p. dr Wolińskiego!

Bardzo się dziwię, że Pan doktor Woliński nie ma jeszcze żadnej opinii!