dr n. med. Irena Maruk-Kertyńska

Endokrynolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

Moja pierwsza wizyta u ginekologa. Zadzwoniłam do gabinetu Pani doktor i spotkałam się już na wejściu z bardzo miłym przyjęciem. Nie było sucho jak u wszystkich innych. Było z "uśmiechem". Bardzo fajne jest to, ze wizyty nie są umawiane na konkretną godzinę i dzień. Przychodzę kiedy chcę i czekam w kolejce, która w cale nie jest długa, a atmosfera w poczekalni jest bardzo przyjemna :) relaksujący kolor ścian, wygodna kanapa, gazety, które nie są przeznaczone dla pustych kobiet typu party, show etc. Pani doktor sama przychodzi i prosi pacjenta. Najpierw ...

Moja pierwsza wizyta u ginekologa.
Pani doktor sama przychodzi i prosi pacjenta.
Najpierw przeprowadziła ze mną "wywiad". Była bardzo miła i uśmiechnieta, więc moje zdenerwowanie mijało z każdą chwilą, tak więc kiedy siadałam na fotelu do badań, byłam, no może nie zrelaksowana, ale nie bardzo się bałam. Pani doktor po kolei mówiła mi co będzie robić, pokazywała sprzęt, rozmawiała.
Potem wytłumaczyła mi co, gdzie mam zrobić ( w sensie niezbędnych badań ).
BARDZO POLECAM!!!

Pani doktor sorry ale to porażka!!!!!!!!!!! Nie potrafiła mi powiedziec co dolega, na dodatek nie miała na to żadnego wyjaśnienia, badanie bylo niemiłe! podejście do pacjenta żenujące! przepisała mi tabletki , które potem się okazało jak przeczytałam na ulotce -uwaga' zakazane kobiecie w ciąży'!!!!! a ja takowa jestem!!! to SKANDAL! JESTEM OBURZONA -JAK TAK MOZNA!!! NA DODATEK SŁONO ZAPŁACIŁAM! NIC SIĘ NIE DOWIEDZIŁAM CO MI DOLEGA, TABLETKI ZŁE , CZEKANIE W KOLEJCE OKROPNE-BO PANI ZNAJOMA WYSIEDZIAŁA SIĘ PONAD 40 MINUT A MY WSZYSTKIE GÓRA 20 MINUT!! -no i oczywiście z ...

Pani doktor sorry ale to porażka!!!!!!!!!!!
-no i oczywiście z moimi dolegliwościami dostałam L4 na DWA DNI!
A TERAZ SIĘ MĘCZĘ...szczerze -poszłam do lekarza rodzinnego i bardziej mi pomógł niz ta pani''specjalistka''.
ODRADZAM STANOWCZO! NIGDY JUŻ TAM NIE POJDĘ!
AHA-I PODEJŚCIE MOIM ZDANIEM POWINŁO BYĆ FEER W STOSUNKU DO RÓZNICY WIEKU-A TU NIE BYŁO.........
NIE SŁUZY TA PANI POMOCĄ :(

Koniec stresu związanego z wizytami w gabinetach ginekologicznych! Wizyty u tej Pani należą do bardzo bardzo przyjemnych. Poleciłam Panią ginekolog już wielu moim koleżankom i wszystkie, po wizycie, podzielają moja opinię.

Od wielu lat z wielką pasją pracuje i bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Można się uczyć od Pani Doktor. A nawet trzeba :)

Wizyta u ginekologa może być absolutnie bezstresowa..powiedziałabym nawet, że przyjemna :)