Ginekolog Położnik Wrocław

51-644 Wrocław

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Uzyskałam kompleksową poradę lekarską, której od długiego czasu nie byli w stanie udzielić mi inni lekarze. Pan Doktor ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami - wszystko szczegółowo wyjaśnia. Nie lekceważy żadnego pytania. Polecam

Opinia dodana przez: Kinga

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.

Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Ewa Nojek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa

51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Barbara
Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Wg mnie jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Poświęca dużo czasu na badanie oraz analizę. Jest bardzo miły, pomocny, spokojny. Polecam tego lekarza wszystkim pacjentkom :)

Opinia dodana przez: Edyta

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą.

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Dr godny polecenia, mily, spokojny szalenie kompetentny, wszystko potrafi wytlumaczyc w sposob czytelny, zawsze poswieci tyle czsu ile potrzeba pacjentce, nigdy nie odnosi sie wrazenia, ze mu sie spieszy w skali od 1-10 oceniam go na 15 ;-)

Opinia dodana przez: Kama

PULSANTIS STANDARD
ALEKSANDRA OSTROWSKIEGO 3
53-238 Wrocław

Polecam jak najbardziej. Byłam pacjentka Pana Piotra w InVimed. Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie, w razie pytań lub wątpliwości dostępny pod telefonem w każdej chwili, szczery i nie robiący złudnych nadziei jak inni, jeśli cos jest nie tak od razu mówi co trzeba zmienić przez co nie jesteśmy naciągani na zbędne koszty. Po wszystkich dobrych wynikach badań została wszczęta procedura invitro i pomimo problemów udało sie juz za pierwszym razem 😀 Obecnie jestem w 21 tygodniu i wszystko przebiega książkowo.

Opinia dodana przez: Joanna

Garwolińska 23/1
53-117 Wrocław

Pani doktor to bardzo dobra specjalistka, dokładnie zbadała, zanalizowała wyniki badań, postawiła diagnozę, ale że nie zajmuje się problemem który mnie dotyczył to poleciła i innego specjalistę. Była miła, bardzo delikatna w czasie badania, wszystko jasno wyjaśniła. Może nie jest bardzo pogodna i uśmiechnięta, ale lekarzem jest bardzo dobrym.

Opinia dodana przez: Natalia
Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

chodzę do Pani Doktor od 3 lat- wcześniej byłam u Niej w Stabłowicach. To miła i rzeczowa osoba, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna w badaniu. Polecam

Opinia dodana przez: MagdalenaZ.