Wrocław

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Wolny termin: 26 Cze o 11:00. Sprawdź inny. # 2
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
52-201 Ołtaszyn, Wrocław

Witam,

do Pani Asi chodzę już trochę czasu. (nie jest to mój pierwszy psychiatra) - Lepszego specjalisty nie spotkałem. Miła, ciepła, uprzejma i wyrozumiała. Dzięki takiemu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.

Pozdrawiam

Witam,

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Piotr Bujak
Psychoterapeuta Wrocław mgr Joanna Mikołajko

mgr Joanna Mikołajko

Psychoterapeuta, Psycholog

Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
ul. Wita Stwosza 16 , gab. 201
Wrocław

Do Pani Asi trafiłam, kiedy byłam w skrajnie trudnej sytuacji – życiowo i psychicznie. Miałam już parę doświadczeń bycia w terapii i poza wysłuchiwaniem moich problemów, nic one nie wniosły. Nadal nie mogłam spać, permanentnie byłam w złym nastroju, do czego zaczęły dochodzić różne komplikacje zdrowotne. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Asi. Jej podejście i sposób rozmowy pozwoliły mi zobaczyć sedno problemu oraz nakierować się na inne tory. Jest empatyczna, konkretna, motywuje i inspiruje do działania. Dzięki terapii w końcu czuję się spokojna, mogę spać i cieszyć się życiem, a przede wszystkim czuć jego sens…

Pani Asiu, cieszę się, że mogę w końcu Panią znaleźć w internecie. Chciałam Pani bardzo podziękować….Mimo że to już rok, od kiedy skończyłam terapię, to ciągle jestem pod wrażeniem jak wiele zmieniło się w moim życiu...

Aleksandra

Opinia dodana przez: Aleksandra

Dolnośląskie Centrum Onkologii
pl. Hirszfelda 12
Krzyki, Wrocław

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam , takiego lekarza jak pan doktor Jacek Ornat nam potrzeba , ale na pewno stanowi wyjątek. Podchodzi do pacjenta z sercem i posiada ogromną wiedzę.

Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Kompetentny lekarz,fachowiec w swojej dziedzinie, bardzo sympatyczny a nie nadmuchany gbur od którego na silę trzeba wyciągać co Ci dolega.Byłam pierwszy raz w zeszły czwartek i szkoda że tak późno.Może byłoby już po leczeniu i niepotrzebnym cierpieniu.Polecam wszystkim Pana Doktora Uszyńskiego.

Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Jestem zadowolony z wizyty. Jako już nie młody mężczyzna trochę wstyd, ale zacząłem się bać stomatologów! a tu u dr Berdzik miłe zaskoczenie! Omówione co będzie robione, praktycznie bezboleśnie, Pani dr cały czas się upewniała czy wszystko ok, a i ja dzięki temu miałem większy komfort. Miła, uprzejma i dobry lekarz. Tak mnie zafascynowała, że postanowiłem tu gdzie ją znalazłem opinię napisać, czego zazwyczaj nie robię.

Wolny termin: jutro o 17:30. Sprawdź inny. # 8

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 9

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.

Opinia dodana przez: M
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 10