Wrocław

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia zadowolony więc wiem gdzie będę już na kontrole i wizyty przyjeżdżał. Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Jacek
Kardiolog Wrocław lek. med. Ewa Domańska

Centrum Medyczne CDS
ul. Artura Młodnickiego 16 a
50-305 Wrocław

Pani Doktor jest niesamowitym specjalistą! Umiejętnie i zrozumiale wytłumaczyła skąd się wzięły moje problemy ze zdrowiem i jak dalej będziemy działać, cały proces jest dla mnie jasny i jestem już po pierwszych badaniach. Widać iż wiedza oraz kompetencje są na wysokim poziomie u Pani doktor, jest też przyjemna dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Ewy Domańskiej dlatego chcę dla innych zamieścić tą opinię i polecić z ( dosłownie ) z całego serca.

Opinia dodana przez: Marta G
Psychoterapeuta Wrocław mgr Joanna Mikołajko

mgr Joanna Mikołajko

Psychoterapeuta, Psycholog

wizyta już od 100

Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
ul. Wita Stwosza 16 , gab. 201
Wrocław

Do Pani Asi trafiłam, kiedy byłam w skrajnie trudnej sytuacji – życiowo i psychicznie. Miałam już parę doświadczeń bycia w terapii i poza wysłuchiwaniem moich problemów, nic one nie wniosły. Nadal nie mogłam spać, permanentnie byłam w złym nastroju, do czego zaczęły dochodzić różne komplikacje zdrowotne. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Asi. Jej podejście i sposób rozmowy pozwoliły mi zobaczyć sedno problemu oraz nakierować się na inne tory. Jest empatyczna, konkretna, motywuje i inspiruje do działania. Dzięki terapii w końcu czuję się spokojna, mogę spać i cieszyć się życiem, a przede wszystkim czuć jego sens…

Pani Asiu, cieszę się, że mogę w końcu Panią znaleźć w internecie. Chciałam Pani bardzo podziękować….Mimo że to już rok, od kiedy skończyłam terapię, to ciągle jestem pod wrażeniem jak wiele zmieniło się w moim życiu...

Aleksandra

Opinia dodana przez: Aleksandra
Medycyna estetyczna Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz
Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. I tu też właśnie trafiłem ,po uzgodnieniu, na Pana Dr Krzysztofa Uszyńskiego. Konsultacja dała mi w zasadzie to czego oczekiwałem: zostałem zbadany, skonsultowano wyniki dodatkowe /rtg/ i postawiono jednoznaczną diagnozę. Okazało się ,że mam chore oba stawy biodrowe w tym lewy gorszy i wymagający natychmiastowej interwencji a drugi to niezbyt odległa przyszłość. Jest moim wielkim szczęściem, że trafiłem na doktora Uszyńskiego który okazał się lekarzem w pełnym znaczeniu tego słowa, fachowym, kompetentnym a zarazem bardzo kont aktywnym i człowiekiem pełnym empatii dla leczonych chorych. Zabieg i dalszy ciąg terapii zostały dokładnie omówione ze zwróceniem uwagi na zagrożenia. Operacja przebiegła bez powikłań i na piątą dobę opuściłem szpital. Dalsze leczenie kontynuowałem w szpitalu rehabilitacyjnym. Powróciłem do pracy w pełnym wymiarze godzin. W tym czasie nie miałem żadnych dolegliwości, a zakres ruchów w operowanym stawie jest jak przed operacją. O protezie przypominają mi jedynie dzwonki bramek na lotniskach. Po siedmiu latach niestety odezwał się ból w drugim, prawym stawie biodrowym /potwierdzenie pierwotnej diagnozy/ Ból nasilał się bardzo szybko tak że musiałem zaprzestać pracy zawodowej i chodziłem przy pomocy kul. Ponownie udałem się po pomoc do mojego „Dobrego Doktora” dr. Uszyńskiego. Konsultacja- decyzja o konieczności operacji drugiego biodra po należnej karencji. Jestem już po zabiegu operacyjnym w czasie rehabilitacji. Dla Pana Doktora byłem znowu człowiekiem potrzebującym pomocy a nie procedurą nr……… Dziękuję Ci, Panie Doktorze za to że mogę nadal egzystować i za to że istnieją lekarze którym można bezwzględnie zaufać. Życzę Panu dużo zdrowia aby mógł Pan nadal przywracać zdrowie ludziom tego potrzebującym.

Opinia dodana przez: Jacek
Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent był spokojny i aby go nie bolało. Dało się odczuć ciepłe podejście Pani doktor. Polecam Panią Berdzik, wiedza, spokój, podejście do pacjenta, a sam gabinet w sobie czysty i schludny. Pozdrawiam Łukasz

Terapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Psychiatra Wrocław lekarz Dorota  Frydecka

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Jeżeli ktoś czyta opinie i nadal ma dylemat którego lekarza wybrać to właśnie powinien wybrać Panią Doktor! imo tego, że się spóźniłam, a byłam ostatnim pacjentem, dr Frydecka na spokojnie mnie wysłuchała i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam.

Opinia dodana przez: Kinga
Ginekolog Wrocław dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...

Skala oceny najwyższa możliwa.
Spędziłam wiele lat w bólu, w nieświadomości, nigdy wcześniej nie zdiagnozowana ENDOMETRIOZA rozwijała swoją pajęczą sieć wewnątrz mnie…
Dopiero profesjonalne oko Doktora. dokładne badanie, rozmowa uświadomiły mi, że hoduje w sobie ENDOMETRIOZĘ, badanie CA-125 potwierdziło diagnozę, aby moje życie wróciło do normalności konieczna była operacja laparoskopowa i wdrożenie leczenia. Nie sądziłam, że w tak szybkim terminie wyląduje na stole operacyjnym. Nie było łatwo Pan Dr zadbał o wszystko. Operacja była przeprowadzona przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie. (informacje poparte z wielu źródeł) Doktor Mikołaj precyzyjnie usunął rozległe ognisko endometriozy, liczne zrosty i torbiel jajnika. Była to żmudna praca… operacja trwała kilka godzin. Po operacji Dr Mikołaj odwiedził mnie w sali pooperacyjnej zatroskany moim samopoczuciem. Otrzymałam pełną informację na temat przeprowadzonej operacji, o tym co będzie ze mną później, co mogę robić, czego też nie.
Zastosowana chirurgia laparoskopowa pozwoliła mi tydzień po zabiegu żyć pełnią życia ! bez blizn, bez bólu, nie do wiary że zaledwie 9 dni temu byłam poddana narkozie i operacji a dziś już jestem sprawna, w pełni sił, szczęśliwa ;)

Doktor z duszą, dla którego każda pacjentka jest tą najważniejszą. Tak ja się czuję i sądzę, że ogrom Pań się ze mną zgodzi ;)
Panie Mikołaju dziękuję za operację, za uratowanie mojej kobiecości, za zaangażowanie, za opiekę, uśmiech, dobre słowo, dziękuję za wszystko.

„TYLKO TO CO CZYNIMY ZA ŻYCIA ODBIJE SIĘ ECHEM W WIECZNOŚCI”

Opinia dodana przez: KATARZYNA