Nazywam się Bartosz Neska i jestem psychologiem. Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalnością psychologia zdrowia i kliniczna oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Specjalizuję się w diagnozie i terapii osób ze spektrum autyzmu oraz pomocy w trudnościach emocjonalnych, zaburzeniach zachowania, obniżonym nastroju, wybuchach złości, niechęci do chodzenia do szkoły, przewlekłym stresie z obja...

Dobry specjalista. Nikt nie potrafił nam powiedzieć, z czego wynika zachowanie syna - wychowawca, psycholog szkolny, pediatra. Pan Bartosz po dwóch wizytach nazwał problem, polecił konsultację z psychiatrą (która potwierdziła wszystko, co powiedział psycholog) i pokazał jak dalej powinniśmy pomóc dziecku. Polecam.

Bardzo polecam! Strach przed wizytą u psychologa zniknął i u mnie i u syna, kiedy tylko się poznaliśmy z Panem Neską. Nie spotkałam lekarza z taką ilością pozytywnej energii, potrafiącego z dystansem odnosić się do naprawdę trudnych tematów, a jednocześnie być tak precyzyjnym w swoich wnioskach i zaleceniach. Niemal wszystko, co polecił Pan Psycholog sprawdziło się w naszym domu i życie całej rodziny wreszcie wróciło na dobre tory. Jestem bardzo wdzięczna i jeszcze raz dziękuję za każde spotkanie.

Bardzo pozytywny ,pomocny i rzetelny fachowiec w swoim fachu. Wsłuchany w potrzeby małego pacjenta. Wizyta przebiega w bardzo milej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

Pan Bartosz jest naprawdę znakomitym psychologiem! Jest otwarty i wyrozumiały w stosunku do klienta, wie jak do niego dotrzeć. Pomógł szybko w rozwiązaniu problemu. Dlatego polecam serdecznie Pana Bartosza innym osobom, które potrzebują wsparcia wykwalifikowanego psychologa.

Bardzo dobre wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysu emocjonalnego nastolatka. Odczuwalne duże doświadczenie, pełne empatii zrozumienie, pokazywanie nowych perspektyw. Profesjonalne rozmowy i przepracowane tematy - efektywny specjalista, bez lania wody.

Bartosz Neska pracuje z moim synem od dwóch lat (diagnoza ZA). O zajęciach syn sam przypomina - uwielbia spotkania z panem Bartkiem, dużo się na nich uczy i ja jako rodzic również obserwuję postępy. Świetny człowiek, zawsze uśmiechnięty, z energią, super podejściem do młodzieży. Cieszę się, że na niego trafiliśmy i polecamy.

Bardzo miły i sympatyczny pan psycholog, z uwagą słuchający o wszystkich problemach i zaangażowany w pomoc. Na pewno będziemy kontynuować spotkania. Do zobaczenia kolejnym razem.

Serdecznie polecam psychologa Bartosza Neskę! Każda minuta spotkania wykorzystana w 100%. Holistyczne podejście do dziecka i naszej rodziny. Przy tym uśmiechnięty, z pozytywną energią, świetnym kontaktem z dzieckiem. Brak uwag, 10/10.

Wizyta spełniła moje oczekiwania, Pan Bartosz był wyrozumiały, cierpliwy i bardzo pomocny. Zaproponowane rozwiązania okazały skuteczne. Serdecznie polecam.