Lekarze Psycholog Łódź

Psychoonkolog
                                       mgr Anna Lesz

mgr Anna Lesz

Psychoonkolog , Psycholog

Świetna specjalistka , pomogła mi w najtrudniejszym momencie mojego życia gdy mój tata bardzo mocno zachorował i nie byłam w stanie funkcjonować , bardzo mi pomogła z moimi emocjami i myślami w trudnym okresie choroby nowotworowej oraz przygotować się na nadchodzącą śmierć … bardzo kojąca rozmowa oraz pomoc fachową w tak trudnym dla mnie czasie . Bardzo polecam , świetna osoba , empatyczna wyrozumiała naprawdę bardzo dobry psycholog . Nie ...
Opinia dodana przez: Agnes

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do ...
Opinia dodana przez: Ela
Ja do Pani Kasi trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Miałem problemy ze snem,stany leku ale już zapomniałem o tym dzięki Pani Kasi. Dzięki rozmowa szybko wszystko ustalo. Profesjonalne podejście, no i bardzo sympatyczna jest Pani terapeuta:-) Dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Marcin
 Seksuolog
                                        Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psycholog

Wreszcie widzę świat w kolorowych barwach. Długo na to czekałam. Niestety - po odejściu partnera wszystko runęło- pojawiła się niechęć do życia, strach, żal do siebie i świata... nie spałam, nie jadłam. Jak mnie ktoś zmusił do jedzenia - wymiotowałam. Siostra siła zawiozła mnie na terapie do Pani Karoliny do Kliniki Gutkowska. Płacz na terapii, płacz po powrocie do domu , brak wiary, ale chodziłam. Po kilku wizytach zaczęłam odczuwa ...
Opinia dodana przez: joka
 Terapeuta
                                       lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Internista

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
Bardzo konkretna, korzystam od kilku lat z krótkich sesji, czasem nawet tylko telefonicznych. Na podstawie nielicznych danych wyciąga trafne wnioski. Pomogła mi inaczej spojrzeć na problemy - dzięki temu rozwiązałam je sama. Ponadto wspiera mój bieżący rozwój i swoje cele osiągam czasem łatwiej czasem szybciej. Może wydawać się chłodna w pierwszym kontakcie, ale jest po prostu rzeczowa i racjonalna.
Opinia dodana przez: Hanna

Psycholog
                                       mgr Tymoteusz Cabaj

mgr Tymoteusz Cabaj

Psycholog, Psychoterapeuta

Z mężem byliśmy na pierwszej sesji terapii par u Pana Tymoteusza i jesteśmy bardzo zadowoleni. Udało się nam wyjaśnić wiele nieporozumień i nauczyć ze sobą rozmawiać. Przekazuje przydatne informacje, skłaniając do refleksji. Mimo naszego dużego doświadczenia z różnymi psychologami i terapeutami akurat Pan Tymoteusz wyróżnia się przyjazną atmosferą w gabinecie i zostaliśmy tu na dłużej.
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Anna Miżowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc
Opinia dodana przez: Kim
                                       mgr Bartosz Neska

mgr Bartosz Neska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Bardzo polecam! Strach przed wizytą u psychologa zniknął i u mnie i u syna, kiedy tylko się poznaliśmy z Panem Neską. Nie spotkałam lekarza z taką ilością pozytywnej energii, potrafiącego z dystansem odnosić się do naprawdę trudnych tematów, a jednocześnie być tak precyzyjnym w swoich wnioskach i zaleceniach. Niemal wszystko, co polecił Pan Psycholog sprawdziło się w naszym domu i życie całej rodziny wreszcie wróciło na dobre tory. Jestem bardzo ...
Opinia dodana przez: B.

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Bardzo kompetentny i profesjonalny psycholog. Pomógł nam w zdiagnozowaniu problemów naszego dziecka i doradził jak postepowac w trudnych sytuacjach.
Dobry psycholog, ma wiedzę i umiejętności. Pano doktorleczyła mnie z zaburzeń po wypadku i na szczęcie wyleczyła bo to był straszny okres w moim życiu. Polecam każdemu ztakim zaburzeniem
                                       mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy
Bardzo indywidualne podejście. Duża wiedza i intuicja. Podczas sesji czułam się dobrze, comfort owo i bezpiecznie.
Opinia dodana przez: kasia

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I ...
Opinia dodana przez: Marcin Ciechański
Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla
Sympatyczna, miła z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo szczegółowa konsultacja. Polecam !!!
 Terapeuta
                                       mgr Piotr Schwarz

mgr Piotr Schwarz

Terapeuta, Psycholog

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy. Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!