mgr Anna Leśnikowska-Jarosmgr Anna Leśnikowska-Jaros - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

mgr Anna Leśnikowska-Jaros

Psycholog

Jestem psychologiem i specjalistką ds. rozwoju zawodowego i osobistego oraz trenerem (BTEC Professional Certificate). Od 16 lat pracuję jako psycholog biznesu dla firm.

Ze względu na szczególne połączenie moich kompetencji - psycholog biznesu i psychoterapeuta - gabinet "Pomocne Chwile" dedykowany jest szczególnie: osobom aktywnym zawodowo, rozpoczynającym tę aktywność i osobom u schyłku kariery przygotowującym się do nowych ról. Ponadto managerom, zespołom i organizacjom.

Oferuję szeroki zakres pomocy, który jest wynikiem moich doświadczeń i obserwacji jakie czynniki mają wpływ na radzenie sobie w pracy, przechodzenie zmian, motywację, osiąganie sukcesów, rozwój, budowanie relacji, poczucie zadowolenia, zdrowie, work-life balance.

Zapraszam też:
- rodziny i pary,
- osoby, które cierpią z powodu dolegliwości somatycznych, nie mających swojego uzasadnienia medycznego.

Pracuję przede wszystkim w nurcie ericsonowskim oraz w nurcie Racjonalnej Terapii Zachowań.

Bardzo konkretna, korzystam od kilku lat z krótkich sesji, czasem nawet tylko telefonicznych. Na podstawie nielicznych danych wyciąga trafne wnioski. Pomogła mi inaczej spojrzeć na problemy - dzięki temu rozwiązałam je sama. Ponadto wspiera mój bieżący rozwój i swoje cele osiągam czasem łatwiej czasem szybciej. Może wydawać się chłodna w pierwszym kontakcie, ale jest po prostu rzeczowa i racjonalna.