mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą o zaburzonym rozwoju (m.in.autyzm, ADHD), z problemami emocjonalnymi (fobie, lęki, zachowania agresywne), z trudnościami adaptacyjnymi.
Pracuje terapeutycznie z dziećmi, jako częścią systemu rodzinnego w zakresie takich problemów jak m.in.: rodzina niepełna, kryzys adolescencyjny, żałoba w rodzinie i inne.
Ponadto zajmuję się psychoedukacją rodziców oraz doskonalę ich kompetencje rodzicielskie.

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I OGROM PRACY.

Bardzo dobra terapeutka. Moja rodzina ma w końcu poczucie, że trafiła na osobę kompetentną i rzetelną, która wie co robi, pracując z dzieckiem. Zwłaszcza, że jako matka widzę pierwsze efekty. I czuję ulgę, że na reszcie moje dziecko jest pod fachową opieką. Pani Kałach jest naszym Aniołem.