Psycholog Dziecięcy Łódź

Sąd Okręgowy w Łodzi
Plac Dąbroskiego
Łódź

wizyta już od 120
Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do ...
Opinia dodana przez: Ela

mgr Anna Miżowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc
Opinia dodana przez: Kim

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Łódź Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Ewa Bienert

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

wizyta już od 100
Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Karina Nowaczyńska

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
90-030 Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I ...
Opinia dodana przez: Marcin Ciechański

mgr Anna Klincewicz-Lebioda

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Bardzo miła osoba i zna się na tym co robi. Naprawdę gorąco polecam. Nie znajdziecie lepszego psychologa.

Bożena Banasiak

Psycholog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Sympatyczna, miła z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo szczegółowa konsultacja. Polecam !!!

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

ul. Rewolucji 1905 r. 24/25
90-207 Łódź

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla
Łódź Psycholog dziecięcy mgr Bartosz Neska

mgr Bartosz Neska

Centrum Medicover Rydza-Śmigłego
Aleja Edwarda Śmigłego-Rydza 20
93-281 Łódź

Wizyta spełniła moje oczekiwania, Pan Bartosz był wyrozumiały, cierpliwy i bardzo pomocny. Zaproponowane rozwiązania okazały skuteczne. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Psycholodzy dziecięcy w Łodzi