Psycholog Dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Centrum Psychologii i Seksuologii Katowice
Rymera 4/8
Katowice

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i ...
Opinia dodana przez: Janka

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Śródmieście, Wrocław

Pan Dawid to bardzo ciepły, miły, pełny empatii i godny zaufania specjalista. Do gabinetu trafiłam w kompletnej rozsypce, w najgorszym momencie mojego życia. Nie wiedziałam jak się pozbierać, jak ogarnąć swoje życie. Pan Dawid szybko pomógł mi uporać się z moimi problemami.

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!
Opinia dodana przez: Anna J.
Psycholog dziecięcy Olsztyn mgr Piotr Chaciński

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
10-283 Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.
Opinia dodana przez: Tomek
Psycholog dziecięcy  mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Psycholog dziecięcy, Psycholog

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Kamil
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

wizyta już od 120

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.
Opinia dodana przez: Anna
Psycholog dziecięcy  mgr Anna Gonzalez - Szwacka

mgr Anna Gonzalez - Szwacka

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Lekarz z dużym doświadczeniem i cierpliwością. Co najważniejsze naszemu dziecku i nam pomogła pani Anna skutecznie.
Opinia dodana przez: Marlena
Psycholog dziecięcy Kraków mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

wizyta już od 100

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Bronowice Małe, Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Psycholog Augustów mgr Elżbieta Chilicka

mgr Elżbieta Chilicka

Psycholog, Logopeda dziecięcy

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak ...
Opinia dodana przez: Lucyna K
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Katarzyna Sucajtys

mgr Katarzyna Sucajtys

Mazowieckie Centrum Psychologiczne
Wizyty domowe Warszawa i okolice, Grodzisk Mazowiecki i okolice

Duże zrozumienie, wsparcie dla rodzica. Poczułam w końcu, że ktoś wie o czym mowię, gdzie leży problem. W koncu poczułam się mamą, która cieszy się z macierzyństwa. Moje dziecko tez polubiło pania psycholog. Podczas wizyty omowilismy doslownie wszystkie wątlpliwosci, dostalam konkretny plan dzialania. Jest dużo lepiej. Na pewno będę polecać.
Opinia dodana przez: Ania