mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Witam, Pani Barbara rzetelna z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym pomogła mi przejść przez ciężki okres gdy się dowiedziałam że mój syn choruje na autyzm to były ciężkie dla mnie dni ja myślałam ze po prostu to ja źle wychowuje syna że na dużo mu pozwalam a tu się okazuję że autyzm to bardzo trudna choroba polegająca na tym że dziecko reaguje bardzo często agresją na inne dzieci i na nowo poznane osoby ale dzięki Pani Barbarze mogłam więcej się dowiedzieć na temat autyzmu co pozwoliło trochę inaczej spojrzeć na świat mojego Tomka, już nie wspomnę że inni lekarze faszerowali go psychotropami a Pani Barbara poleciła terapię u niej w gabinecie na Olszańskiej pomogło to mojemu synowi stał się mniej agresywny i chętniej bawi się z dziećmi w grupie tak jak i mi. dość że ma duże doświadczenie zawodowe to koszt terapii nie jest wysoki. Polecam jak najbardziej !!!

Witam Od wielu lat meczylem sie nerwicą strasznie mi to utrudnialo codzienne zycie a juz nie wspomne o jakims zwiazku partnerskim o tym to moglem pomarzyc juz myslalem ze do konca zycia zostane sam chodzilem po psychlogach psychiatrach na zajecia w grupie dla ludzi z problemami az wkoncu trafilem do Pani Barbary ktorej dzieki niej walcze z nerwicą pozbalem tez wspaniała kobiete zycia ktora mnie wspiera i dazy do tego abym regularnie chodzil na terapie ! Pani Barbaro bardzo dziekuje nie wiedzialem ze zycie jest takiw piękne . z calego ...

Witam
Od wielu lat meczylem sie nerwicą strasznie mi to utrudnialo codzienne zycie a juz nie wspomne o jakims zwiazku partnerskim o tym to moglem pomarzyc juz myslalem ze do konca zycia zostane sam chodzilem po psychlogach psychiatrach na zajecia w grupie dla ludzi z problemami az wkoncu trafilem do Pani Barbary ktorej dzieki niej walcze z nerwicą pozbalem tez wspaniała kobiete zycia ktora mnie wspiera i dazy do tego abym regularnie chodzil na terapie ! Pani Barbaro bardzo dziekuje nie wiedzialem ze zycie jest takiw piękne . z calego serca polecam gabinet psychoterapii na ul. Olszanskiej w krakowie ! Lekarz z sercem i rozumiem podejscie do pacjenta z duzym doswiadczeniem nie musialem za duzo mowic juz po 10 min mgr wiedziala z czym nam problem i bardzo profesjonalnie sie podjela terapi . pozdrawiam Adam P.

Witam. Wypowiem się w imieniu całej naszej rodziny, która na swoich barkach zniosła najróżniejsze ciężkie problemy, a tak naprawdę wstać z kolan pomogła nam Pani Struzikowska. Zacząwszy od małej wiary naszego dziecka w samego siebie, przez uzależnienie mojego męża od alkoholu, a skończywszy na mnie, gdzie dopadła mnie kompilacja zaburzeń: depresyjnych, lękowych, małżeńskich, nerwicowych. To wszystko - jej pomoc naszej rodzinie - wiele dla mnie znaczy i nie żałuję ani złotówki wydanej na tą psycholog-psychoterapeutę. Wiedza ogromna. Pełen profesjonalizm. Spokój. Zrozumienie. Doradztwo. Brak pospieszania. Dialog. Przystępna cena. EFEKTY! To jest to, co nas interesowało. Mamy z Panią psycholog stały kontakt. Zdecydowanie polecam każdemu.

Wspaniały psycholog z bardzo dobrym podejściem do pacjenta kompetentna i na właściwym miejscu! Chodzę z ojcem na terapię uzależnień od roku czasu i widzę postępy jeśli chodzi o nadużywanie alkoholu. Probowalm już wszystkiego zaszycie ojca to nawet to przepil i do póki nie znalazłam Pani Barbary tracilam jaka kolwiek nadzieję że uda mi się ojcu pomoc. Polecam jak najbardziej.

Polecam jak najbardziej.

Witam serdecznie. Chcę ta drogą wyrazić opinie o pani psycholog Barbarze Struzikowskiej. Mieszkam w Krakowie. Borykałam się z depresją , prawie rozpadem związku oraz wychowawczymi problemami z synem, nastolatkiem. Chcąc ratować związek-poszłam z mężem na terapię małżeńską do poleconej mi przez znajomą -psycholog, psychoterapeutypani barbary Struzikowskiej.. Byłam wątpiąca gdyż raz trafiłam na niekompetentnego psycholog. Okazało się że pani psycholog jest wspaniałym człowiekiem. Doświadczona, empatyczna,Pomogły sesje terapeutyczne. Dałam radę depresji. W małżeństwie dobrze. Z synem zaczełam sobie radzić . Wskazówki pani psycholog były super profesjonalne.Jest też terapeutą uzależnień -dałam radę uzależnieniu ...

Mieszkam w Krakowie. Borykałam się z depresją , prawie rozpadem związku oraz wychowawczymi problemami z synem, nastolatkiem. Chcąc ratować związek-poszłam z mężem na terapię małżeńską do poleconej mi przez znajomą -psycholog, psychoterapeutypani barbary Struzikowskiej.. Byłam wątpiąca gdyż raz trafiłam na niekompetentnego psycholog. Okazało się że pani psycholog jest wspaniałym człowiekiem. Doświadczona, empatyczna,Pomogły sesje terapeutyczne. Dałam radę depresji. W małżeństwie dobrze. Z synem zaczełam sobie radzić . Wskazówki pani psycholog były super profesjonalne.Jest też terapeutą uzależnień -dałam radę uzależnieniu od papierosów. POLECAM MAJA.

Bardzo dobry psycholog i psychoterapeuta w Krakowie . Dzięki temu że mi polecono panią psycholog oraz zapoznałam się z ipiniami w necie -skorzystałam z terapii indywidualnej.Ma kompleksowe podejście, kompetentna , z kompleksowym podejściem. leczyłam nerwicę wegetatywną. to była długa i trudna psychoterapia. ale innym polecam bardzo.bardzo dobry i doświadcony psycholog.Iga.

Pani Basia jest bardzo dobrym=skutecznym psychologiem. Pomogła mi w pokonaniu depresji i nerwicy z którą zmagałam się wiele lat.Ponieważ wcześniej pomogła mojej siostrzew terapii dziecka postanowiłam spróbować ze swoim problemem. Terapia trwała kilka dobrych miesięcy i było lepiej. Dziś z radością spoglądam na życie a w razie problemu wiem gdzie iść po pomoc. Jest bardzo doświadczonym specjalistą, z wysoką kultura, indywidualnie traktuje każdego pacjenta, empatyczna. Polecam.

Bardzo dobra psycholog dziecięca w Krakowie. miałam ogromne problemy wychowawcze z 11latkiem. zaczął stosować często agresje nie tylko słowną do mnie aż mnie uderzył. To był moment na decyzje szukania dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie. Po opiniach w necie znalazłam psycholog Struzikowską Barbarę.Terapia trwała 10 spotkań. jest ogromna poprawa w zachowaniu syna. To były problemy emocjonalne. Polecam i dziękuję za pomoc. T.

Chcę polecić panią Barbarę Struzikowską. Polecam jako bardzo dobrego skutecznego psycholog, psychoterapeutę w terapii indywidualnej i rodzinnej. Jest też bardzo dobrym, doświadczonym psychologiem dziecięcym.Ja uzyskała doskonałą pomoc. Ma kompleksowe podejście, wiedzę , doświadczenie i skuteczność.Magda

Panią psycholog bardzo polecam. Pomogła w terapii mojego małżeństwa. Korzystaliśmy z terapii wraz z żoną. Mamy małe dziecko a sami wpadliśmy w kryzys. Jest doświadczoną psycholog, terapeutą i terapeutą uzależnień. Wiem że prowadzi też terapie dzieci i młodzieży. Doświadczona, konkretna, dobrze tłumaczy, lubi pacjenta, uprzejma. Godna polecenia.Wdzięczny pacjent tak dziękuje wraz z żoną. Janek