mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Nie ma co się rozpisywać, doskonały psycholog dla dorosłych i dzieci. Korzystała, pomogła psycholog bardzo.skuteczna, rzetelna z wiedzą kilkudziesięcioletnią. Opinie na rankingu i znanym lekarzu-potwierdzają.Wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji. Gaga.

Bardzo dobry psycholog w Krakowie. Uzyskałam pomoc przy terapii nerwicy. polecam. ponad 30 doświadczenie zawodowe, doskonałe podejście do pacjenta,spokojna, tłumaczy problem. a

Polecam bardzo. Pomogła mi w leczeniu nerwicy i depresji. ma wiedzę i doświadczenie. przyjazna pacjentowi. dobrze tłumaczy .Uprzejma, doświadczona.N

Witam. Bardzo dobry i skuteczny psycholog dziecięcy . doswiadczony w pelni angażuje sie w terapie moja corka z czysta przyjemnością i usmiechem na twarzy chodI do Pani Barbaryna terapie . jak najbardziej polecam . znajoma poleciła mi pania Barbare wiec ja roqbiez polece Ja odova potrzebujacym sie wygadac i miec wsparcie !!!

Witam.

Bardzo dobry psycholog dla dzieci. Polecam. Skorzystaliśmy z terapii dla syna przy problemach emocjonalnych.. Bardzo skuteczna. Godna polecenia, profesjonalista, pomaga. M polecam

polecam

Witam Od wielu lat meczylem sie nerwicą strasznie mi to utrudnialo codzienne zycie a juz nie wspomne o jakims zwiazku partnerskim o tym to moglem pomarzyc juz myslalem ze do konca zycia zostane sam chodzilem po psychlogach psychiatrach na zajecia w grupie dla ludzi z problemami az wkoncu trafilem do Pani Barbary ktorej dzieki niej walcze z nerwicą pozbalem tez wspaniała kobiete zycia ktora mnie wspiera i dazy do tego abym regularnie chodzil na terapie ! Pani Barbaro bardzo dziekuje nie wiedzialem ze zycie jest takiw piękne . z calego ...

Witam
Od wielu lat meczylem sie nerwicą strasznie mi to utrudnialo codzienne zycie a juz nie wspomne o jakims zwiazku partnerskim o tym to moglem pomarzyc juz myslalem ze do konca zycia zostane sam chodzilem po psychlogach psychiatrach na zajecia w grupie dla ludzi z problemami az wkoncu trafilem do Pani Barbary ktorej dzieki niej walcze z nerwicą pozbalem tez wspaniała kobiete zycia ktora mnie wspiera i dazy do tego abym regularnie chodzil na terapie ! Pani Barbaro bardzo dziekuje nie wiedzialem ze zycie jest takiw piękne . z calego serca polecam gabinet psychoterapii na ul. Olszanskiej w krakowie ! Lekarz z sercem i rozumiem podejscie do pacjenta z duzym doswiadczeniem nie musialem za duzo mowic juz po 10 min mgr wiedziala z czym nam problem i bardzo profesjonalnie sie podjela terapi . pozdrawiam Adam P.

Witam, Pani Barbara rzetelna z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym pomogła mi przejść przez ciężki okres gdy się dowiedziałam że mój syn choruje na autyzm to były ciężkie dla mnie dni ja myślałam ze po prostu to ja źle wychowuje syna że na dużo mu pozwalam a tu się okazuję że autyzm to bardzo trudna choroba polegająca na tym że dziecko reaguje bardzo często agresją na inne dzieci i na nowo poznane osoby ale dzięki Pani Barbarze mogłam więcej się dowiedzieć na temat autyzmu co pozwoliło trochę inaczej spojrzeć na świat mojego Tomka, już nie wspomnę że inni lekarze faszerowali go psychotropami a Pani Barbara poleciła terapię u niej w gabinecie na Olszańskiej pomogło to mojemu synowi stał się mniej agresywny i chętniej bawi się z dziećmi w grupie tak jak i mi. dość że ma duże doświadczenie zawodowe to koszt terapii nie jest wysoki. Polecam jak najbardziej !!!

Wspaniały lekarz. Przyznaję, perspektywa badania psychologicznego budziła pewne poczucie skrępowania, jednak to szybko minęło - doktor Struzikowska jest niezwykle taktowna. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczna, a przy tym kompetentna. Szybko odkryła źródło problemów. Zdecydowanie polecam każdemu

Witam. Wypowiem się w imieniu całej naszej rodziny, która na swoich barkach zniosła najróżniejsze ciężkie problemy, a tak naprawdę wstać z kolan pomogła nam Pani Struzikowska. Zacząwszy od małej wiary naszego dziecka w samego siebie, przez uzależnienie mojego męża od alkoholu, a skończywszy na mnie, gdzie dopadła mnie kompilacja zaburzeń: depresyjnych, lękowych, małżeńskich, nerwicowych. To wszystko - jej pomoc naszej rodzinie - wiele dla mnie znaczy i nie żałuję ani złotówki wydanej na tą psycholog-psychoterapeutę. Wiedza ogromna. Pełen profesjonalizm. Spokój. Zrozumienie. Doradztwo. Brak pospieszania. Dialog. Przystępna cena. EFEKTY! To jest to, co nas interesowało. Mamy z Panią psycholog stały kontakt. Zdecydowanie polecam każdemu.

Świetna psycholog dziecięca i od młodzieży. Skutecznie pomaga przy problemach z emocjami u malucha. Dopiero jej terapia pomogła mojemu synowi uporać się z kontrolowaniem emocji. Można mieć do niej zaufanie i kompetencji. Oceniam na super. Ojciec Maćka .