mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Witam. Pragnę tą drogą podziękować pani psycholog za skuteczną terapię w przypadku mojej depresji.Pani Basiu-dziękuję-chce mi się żyć. Ciążko był-ale jest ok. Za pani kompetencje,podejście,czas, uprzejmość-polecam wszyskim którzy szukają dobrego psychologa Maria Król

Polecam wszystkim którym życie rzuciło kłody pod nogi cudownego psychologa.pani Struzikowska pomogła w terapii syna z Zespołem Aspergera ale i mnie wyprowadziła z głebokiej depresji, Polecam. Cudowny, pełen empatii człowiek.

Polecam. Cudowny, pełen empatii człowiek.

Serdecznie polecam panią Basię Struzikowską jako bardzo doświadczonego psychologa, psychoterapeutę, za dużo pisać o moich problemach z których mnie doskonale wyprowadziła. Nerwica, uzależnienie, zdrada, rozwód. Polecam, mnie interesuje to co sama z rodziną osiągnęłam.Polecam. Pati,

Polecam, mnie interesuje to co sama z rodziną osiągnęłam.Polecam. Pati,