mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Godny polecenia doskonały psycholog w Krakowie.Doskonale tłumaczy problem,ma kompleksowe podejście , uprzejma i ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. posiada ogromną wiedzę zawodową. W mojej rodzinie pomogła terapią rodzinna, czym jesteśmy niezwykle wdzięczni pani Barbarze Struzikowskiej.Doskonały psycholog, terapeuta, polecam.Mnie polecono, sprawdziłam opinie i nie zawiodłam się. Wspaniały człowiek i psycholog.

Pani Basia jest bardzo dobrym=skutecznym psychologiem. Pomogła mi w pokonaniu depresji i nerwicy z którą zmagałam się wiele lat.Ponieważ wcześniej pomogła mojej siostrzew terapii dziecka postanowiłam spróbować ze swoim problemem. Terapia trwała kilka dobrych miesięcy i było lepiej. Dziś z radością spoglądam na życie a w razie problemu wiem gdzie iść po pomoc. Jest bardzo doświadczonym specjalistą, z wysoką kultura, indywidualnie traktuje każdego pacjenta, empatyczna. Polecam.

Wielkie podziękowanie i szacunek dla pani psycholog Struzikowskiej Barbary. Bardzo pomogła mojej rodzinie świetną terapią rodzinną.Polecono mi tą psycholog, sprawdziłem opinie.Polecam każdemu kto ma kłopoty rodzinne wymagające terapii przez doświadczonego, starannego z kompleksowym podejściem do problemu. Zostaliśmy objęci świetną opieką i terapią psychoterapeutyczną. Odzyskaliśmy poczucie bezpieczeństwa w rodzinie. Polecam

Wielkie podziękowanie i szacunek dla pani psycholog Struzikowskiej Barbary.

Chcę polecić dobrego psychologa w Krakowie. Psycholog z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym, dokładna, wnikliwa i bardzo skuteczna. Profesjonalny psycholog w każdym calu.Mnie pomogła w terapii nerwicy i depresji.Mnie panią psycholog poleciła siostra która uzyskała pomoc w terapii małżeńskiej. Przeczytałam opinie w necie, w wiarygodnym ZNANYM LEKARZU I RANKINGU LEKARZY.Bardzo dobry psycholog w Krakowie.

Polecam barbarę Struzikowską jako bardzo dobrego psychologa w terapii nerwicy, moja terapia indywidualna która mi bardzo pomogła. pani psycholog jest doświadczona,rzetelna, bardzo skuteczna w terapii.Po opiniach w necie, Znany lekarz i ranking Lekarzy zdecydowałam się na tego psychologa. polecam.

Bardzo dobry i skuteczny, profesjonalny psycholog w Krakowie. Mnie osobiście bardzo pomogła terapia przy ciężkiej nerwicy. Bardzo dobry psycholog wat polecenia. Ewa

Bardzo dobra psycholog dziecięca w Krakowie. miałam ogromne problemy wychowawcze z 11latkiem. zaczął stosować często agresje nie tylko słowną do mnie aż mnie uderzył. To był moment na decyzje szukania dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie. Po opiniach w necie znalazłam psycholog Struzikowską Barbarę.Terapia trwała 10 spotkań. jest ogromna poprawa w zachowaniu syna. To były problemy emocjonalne. Polecam i dziękuję za pomoc. T.

Bardzo dobra psycholozka w Krakowie. Przez terapię indywidualną bardzo pomogła pokonać nerwice i depresje.Polecam jako doświadczonego i profesjonalnego specjalistę psychologa w Krakowie. trafiłam do niej z polecenia od znajomej której pomogła w terapii małżeńskiej. Warta polecenia.

Chcę podziękować za terapię indywidualną pani psycholog. potrzebowałam terapii z uwagi na nerwice lekową.Polecono mi panią Struzikowska, poznałam opinie na znanym lekarzu. Polecam jako bardzo dobrego psychologa w Krakowie.M

bardzo doświadczony psychoterapeuta w dziedzinie depresji i psychologii dziecięcej. jak najbardziej z polecam lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. znalazłam go na znanym lekarzu.