mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Witam. Pani psycholog jest osobą godną polecenia. Specjalistka w swoim zawodzie. Rzetelna i skuteczna. Pomogła w pozbyciu się nerwicy i depresji. A męczyłam się z tym wiele lat. Polecono mi panią psycholog. Nie żałuję. Bardzo dobra psycholog w Krakowie. Maria

Maria

Polecam panią psycholog Barbarę Struzikowską jako rzetelnego, doświadczonego psychologa dziecięcego i rodzinnego w Krakowie .Godna polecenia. Filip

ŚWIETNA psycholog w Krakowie. Pomogła skuteczną terapią w leczeniu depresji. miałam też nerwicę lękową. Długa terapia zakończona sukcesem.Polecam. Ewa

Polecam bardzo dobrą psycholog w terapii indywidualnej jak i pary. Dobra jako psycholog dziecięcy. Adam

Witam. Dziękuję tą drogą w imieniu moim i żony za doskonałą terapię mojego związku. Psycholog kompetentna, godna polecenia,z kompleksowym podejściem, uprzejma. Polecam doskonałą psycholog w Krakowie. Janek

Rewelacyjna, doświadczona, skuteczna psycholog. Terapia małżeńska - skończyła się powodzeniem. Znajomej -w terapii indywidualnej -przy nerwicy wegetatywnej- szybko i skutecznie pomogła. Polecam Ewa

Witam. Polecam wszystkim potrzebującym porady czy terapii indywidualnej czy małżeńskiej psycholog Barbarę Struzikowska z ul. Olszańskiej. Skuteczna, ma kompleksowe podejście, kompetentna. Uratowała mój związek, dziękuję ta drogą. Adam z żoną.

Panią psycholog bardzo polecam. Pomogła w terapii mojego małżeństwa. Korzystaliśmy z terapii wraz z żoną. Mamy małe dziecko a sami wpadliśmy w kryzys. Jest doświadczoną psycholog, terapeutą i terapeutą uzależnień. Wiem że prowadzi też terapie dzieci i młodzieży. Doświadczona, konkretna, dobrze tłumaczy, lubi pacjenta, uprzejma. Godna polecenia.Wdzięczny pacjent tak dziękuje wraz z żoną. Janek

Z czystym sumieniem polecam osobom szukającym dobrego specjalisty, psychologa, psychoterapeuty w Krakowie-Barbarę Struzikowską. Cierpiałam wiele lat na depresje i nerwice/ społeczną, lękową. Dzięki poleceniu znajomej trafiłam do Pani psycholog. mam do niej -teraz po zakończonej terapii- pełne zaufanie do kompetencji , jest godna polecenia, skuteczna , ma kompleksowe podejście do pacjenta, .Dobrze tłumaczy leczenie, poświęca sporo czasu, wnikliwie-dla pacjenta. Jest bardzo doświadczona. Magdalena K.

Magdalena K.

Witam. Chcę polecić i ocenić psycholog Barbarę Struzikowską z Krakowa. Skomplikowany był mój przypadek. Po pogłębionej terapii u pani psycholog- odzyskuje radość życia. Przezwyciężyłem nerwicę lękową i depresję. Bezsenność zabijała. Odzyskałe spokój po kilkumiesięcznej, systematycznej terapii-polecam dobrego psychoterapeutę w Krakowie.Adam

Witam. Chcę polecić i ocenić psycholog Barbarę Struzikowską z Krakowa.