mgr Barbara Struzikowskamgr Barbara Struzikowska - zdjęcie profilowe

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

www.gabinetpsychoterapi.pl
Nazywam się Barbara Struzikowska. Jestem doświadczoną psycholog kliniczną, psychoterapeutą,
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 ...

www.gabinetpsychoterapi.pl
psychoterapeutą uzależnień.
-z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym.
Ukończyłam w 1990 roku kierunek-psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Pracowałam 20 lat w Poradni Psychologicznej
w Krakowie, w Ośrodku Leczenia Uzależnień-
Przystanek Trzeżwość oraz w Prywatnej Klinice
Leczenia Zaburzeń Osobowości i Leczenia Uzależnień.
Pracowałam z Ośrodku Leczenia Autyzmu i Zespołu Aspergera-"Pozytywka".
Obecnie prowadzę Specjalistyczną Prywatną Praktykę Psychoterapeutyczno-Psychologiczną w Krakowie
przy ul. Olszańskiej.
Zajmuję się diagnozą, terapią osób dorosłych , dzieci
i młodzieży. Prowadzę konsultacje dla osób indywidualnych oraz par i rodzin. Wydawanie opinii np. dla sądów.

Chcialbym tą drogą podziękowac Pani Barbarze za udzielona nam pomoc. Moja depresja i choroba alkoholowa doprowadzily do rozpadu małżeństwa i problemow syna z narotykami. Pani Barbara objęła terapią zarowno mnie i syna. Oboje stwierdziliśmy ze zawdzieczamy jej zycie. Pani Basiu jest Pani najlepszą terapeutką jaką poznalem. Tadeusz z synem

Pani Basiu jest Pani najlepszą terapeutką jaką poznalem.
Tadeusz z synem

Witam. Chcę polecić, bo sama wiem co to za trud znalezienie dobrego specjalisty-panią psycholog z Krakowa Barbarę Struzikowską. To była długa i skuteczna terapia indywidualna, zakończona zadowoleniem z terapii i efektem powrotu do dobrego funkcjonowania. Terapia depresji i nerwicy. Zaburzenia odżywiania. Oceniam panią psycholog na 5 pod względem profesjonalizmu, tłumaczenia, zrozumienia z mojej strony przyczyn choroby. Jest osobą godną zaufania , poświęca wystarczającą ilość czasu,, empatyczna. Polecam w terapii indywidualnej. Ewa L.

Serdecznie polecam psycholog, terapeutkę z Krakowa panią Struzikowską. Doświadczona i skuteczna w terapii indywidualnej jak i pary. Byłam wcześniej u dwóch terapeutów ale nie ma porównania. Skuteczna. Budzi zaufanie, poświęca dużo czasu dla pacjenta, tłumaczy przyczyny, kompleksowo podchodzi do klienta .Jest godna polecenia.Przerobiła ze mną na sesjach tematy że mam poukładane na tą chwile. Polecam. Sara

Podziękowania dla psycholog Barbary Struzikowskiej za sukcesem zakończoną terapie mojego małżeństwa. Pani psycholog jest godnym polecenia wspaniałym psychologiem. Dodam, terapię uzależnienia dalej kontynuuje. Jest sukces. POLECAM. Jan.

Serdecznie witam. Jeśli ktoś szuka doświadczonego psychologa w Krakowie polecam mgr Barbarę Struzikowską. Jest psychologiem bardzo doświadczonym, empatycznym, profesjonalnym. W przypadku leczenia nerwicy i depresji zgłosiłam się do pani Basi na konsultacje. Potem podjęłam terapię zakończoną po kilku miesiącach sukcesem. Moja siostra skorzystała u pani psycholog z terapii małżeńskiej . Również sukces. Polecam. Doświadczenie 20 letnie jako psycholog jest bezcenne. POLECAM -EWA BAK

Witam serdecznie. Chcę ta drogą wyrazić opinie o pani psycholog Barbarze Struzikowskiej. Mieszkam w Krakowie. Borykałam się z depresją , prawie rozpadem związku oraz wychowawczymi problemami z synem, nastolatkiem. Chcąc ratować związek-poszłam z mężem na terapię małżeńską do poleconej mi przez znajomą -psycholog, psychoterapeutypani barbary Struzikowskiej.. Byłam wątpiąca gdyż raz trafiłam na niekompetentnego psycholog. Okazało się że pani psycholog jest wspaniałym człowiekiem. Doświadczona, empatyczna,Pomogły sesje terapeutyczne. Dałam radę depresji. W małżeństwie dobrze. Z synem zaczełam sobie radzić . Wskazówki pani psycholog były super profesjonalne.Jest też terapeutą uzależnień -dałam radę uzależnieniu ...

Mieszkam w Krakowie. Borykałam się z depresją , prawie rozpadem związku oraz wychowawczymi problemami z synem, nastolatkiem. Chcąc ratować związek-poszłam z mężem na terapię małżeńską do poleconej mi przez znajomą -psycholog, psychoterapeutypani barbary Struzikowskiej.. Byłam wątpiąca gdyż raz trafiłam na niekompetentnego psycholog. Okazało się że pani psycholog jest wspaniałym człowiekiem. Doświadczona, empatyczna,Pomogły sesje terapeutyczne. Dałam radę depresji. W małżeństwie dobrze. Z synem zaczełam sobie radzić . Wskazówki pani psycholog były super profesjonalne.Jest też terapeutą uzależnień -dałam radę uzależnieniu od papierosów. POLECAM MAJA.

Serdecznie polecam psycholog B. Struzikowską .Pełen profesjonalizm. Pomogła mi w terapii rodzinnej i małzeńskiej. Dziękuje Bardzo empatyczna, pełna zaufania, tłumacząca gdzie problem. Diana

Chciałbym tą drogą serdecznie podziękować pani Barbarze za uratowanie mojego małżeństwa przed rozpadem i wyciagnieciem mnie z depresji i alkoholizmu. Jest pani aniolem- nie wiem co by się ze mną stało bez pani wsparcia, siły i energii. Dziękuję za wszystko. Adam Z.

Adam Z.

Serdecznie dziękuję pani psycholog za profesjonalizm i pomoc którą uzyskałem w terapii indywidualnej. Bardzo profesjonalna, empatyczna. Polecam jako swietną terapeutkę, również uzależnień. Jerzy B.

Witam. Serdecznie polecam panią psycholog Barbarę Struzikowską Doskonały-bardzo doświadczony psycholog,psychoterapeuta,terapeuta uzależnień. Dziękuję tą drogą za pomoc. Zmagałam się z depresją po wcześniejszym leczeniem uzależnienia. Wiedza, empatia, doskonałe prowadzenie terapii. Dziękuję i polecam. Ewa Maj

Wiedza, empatia, doskonałe prowadzenie terapii. Dziękuję i polecam. Ewa Maj