Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Pan Jacek Gientka ukończył w 1997r. Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem 4-letniej Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii, prowadzonej przez Instytut ...

Pan Jacek Gientka ukończył w 1997r. Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem 4-letniej Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii, prowadzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we współpracy ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej. Ukończył Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, wiele szkoleń dotyczących m. in. mediacji i negocjacji, coachingu, treningu zastępowania agresji, pracy ze sprawcami przemocy i osobami doznającymi przemocy. Przez kilkanaście lat pracował jako nauczyciel akademicki, m. in. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i w Kolegium Pracowników Służb Społecznych i jest nauczycielem mianowanym.

Pan Jacek Gientka zdobywał swoje doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny, zarówno z dziećmi, jak i z rodzicami, potem jako psychoterapeuta osób dorosłych i par, a także prowadząc grupy terapeutyczne. Pracuje w podejściu integracyjnym, ponieważ uważa, że warto korzystać z dorobku całej dostępnej wiedzy psychologicznej, aby uniknąć ograniczenia się do szablonów wynikających z poruszania się w ramach tylko jednego podejścia.

Pomaga m. in. osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju, uwikłanym w przemoc, przeżywającym kryzysy w związkach, tym, którzy nie są w stanie poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, współuzależnionym i Dorosłym Dzieciom Alkoholików.

Prowadzi szkolenia o tematyce psychologicznej, dotyczące np. metod radzenia sobie ze stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, asertywności, skutecznej komunikacji.

Pracuje z osobami uzależnionymi i ich rodzinami jako członek Dzielnicowego Zespołu Realizacji Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, jestem członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego ds Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Korzysta z regularnej superwizji oraz na bieżąco podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat