Psychoterapeuta Warszawa

Seksuolog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Śródmieście, Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

Psychoterapeuta Warszawa mgr Katarzyna Maternowska

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na wiele spraw, inaczej na nie spojrzałam, nabrałam dystansu, pomogła mi podjąć bardzo ważną wówczas dla mnie decyzję, ale najważniejsze jest to, że na nowo znalazłam sens wszystkiego... Za co bardzo Jej dziękuję! Jeśli potrzebujesz pomocy, jest to osoba, która dołoży wszelkich starań by Ci pomóc! Gorąco polecam! Profesjonalista warty zaufania!

Opinia dodana przez: Patrycja
Psychoterapeuta Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

wizyta już od 100

03-294 Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

03-294 Targówek, Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, aby obrac najbardziej odpowiedni tor dzialania.

Opinia dodana przez: Barbara
Psychoterapeuta Warszawa mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

wizyta już od 130

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)

Psychoterapeuta Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

03-294 Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

Psychoterapeuta Warszawa mgr Paulina Burzyk

mgr Paulina Burzyk

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Gestalt rules. Na serio. Po kilkunastu miesiącach "współpracy" a w sumie mojej pracy nad sobą uważam, że Gestalt rules.

Opinia dodana przez: Ktoś
Psychoterapeuta Warszawa mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Sebastian
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Górska

mgr Marta Górska

wizyta już od 120

Lekmed
Świetlików 3

Korzystałam z pomocy Pani Marty w zaledwie kilku spotkaniach. Jestem pacjentką z bólem przewlekłym i zostałam skierowana do Pani Magister przez neurochirurga dr Rafała Górskiego przed zabiegiem operacyjnym (Pani Magister i Doktor stanowią super duet ze wspaniałym podejściem do pacjenta). Pani Marta jest zaangażowana w problem pacjenta, atmosfera wizyty jest przyjazna , sprzyjająca otwieraniu się i odkrywaniu emocji.

Badanie psychologiczne trwało dość długo, ale z podejściem Pani Psycholog ten czas nawet dla mnie - osoby bardzo cierpiącej nie stanowił problemu. Pani Marta jest ciepłą osobą , bardzo dba o drugiego człowieka. Wykazuje ogromną cierpliwość do ludzi i z samej siebie widać , że lubi swoją pracę. Dokładnie wyjaśniła mi mechanizm w jakim funkcjonuje jako osoba cierpiąca z powodu bólu, dała mi konkretne wskazówki, które stosuję. POLECAM SPOTKANIE

Opinia dodana przez: Monika

Psychoterapeuci w mieście Warszawa