Lekarze Psychoterapeuta Warszawa

mgr Jacek Gientka

mgr Jacek Gientka

Psychoterapeuta, Psycholog

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"
Wilcza 33 lok. 12

Psychoterapeuta

Psychocentrum Warszawa
Ogrodowa 32a/6
Warszawa

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Poszukiwałam terapeuty, który nie porusza się wyłącznie po powierzchni zagadnień, lecz który sięga możliwie głęboko do trudnych emocji i pomaga w zrozumieniu ich. Bardzo dużo mi dały spotkania i bardzo ceniłam sobie czas. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Sandra
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Pani Marta uratowała mi życie. W 2017 roku trafiłem na psychoterapię, która doprowadziła mnie do paranoi i myśli samobójczych, potem była 2 terapeutka, pomogła w jakimś stopniu wyjść z paranoi, to była uczciwa kobietą, ale nie mogliśmy ruszyć dalej. Trafiłem na Panią Martę na początku 2020. Nie jestem wierzący, ale powiem tak: Dzięki Bogu!!!! Bo ja sam byłem tak rozwalony wewnetrznie, miałem szczęście, że na kochaną Panią Martę natrafiłem. Jest ...
Opinia dodana przez: Dominik

mgr Katarzyna Sucajtys

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog Katarzyna Sucajtys WARSZAWA MŁOCINY
Kaliszówka 2/45
Warszawa

Psycholog Kasię znam prywatnie, ale z czystym sumieniem polecam i będę ją polecać każdemu, kto potrzebuje pomocy psychologa, terapeuty. Kasia jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, stale podnosi swoje kompetencje zawodowe. Jest też osobą niesamowicie zorganizowaną, a do obowiązków zawodowych podchodzi odpowiedzialnie. Poza tym Kasia dba o dobrą atmosferę, jest bardzo otwarta i nieocenna. Zależy jej również na wygodzie pacjenta (dlatego też przyjmuje pacjentów nawet w niedzielę).
Opinia dodana przez: Anita
                                       mgr Katarzyna Maternowska

mgr Katarzyna Maternowska

Psychoterapeuta

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Na pierwszą wizytę do pani Kasi trafiłam w marcu 2019 roku, gdy moje życie stanęło do góry nogami, a jedynym marzeniem było dostać lek, który pozwoli mi przestać myśleć i czuć. Po ustaleniu odpowiedniej farmakoterapii przez lekarza psychiatrę, przyszedł czas na psychoterapię. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie do zaproponowanego rozwiązania. Nie rozumiałam jak zupełnie obca osoba będzie w stanie zrozumieć mój problem i mi pomóc. Już po pierwszych wizytach wiedziałam, że ...
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne IPS
Korzona 111
03-571 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy w słuchaniu i skuteczny w leczeniu. Bardzo polecam, leczyłam się z powodu depresji, uprzednio inni lekarze mieli kłopoty ze skuteczną terapią. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza, pewnym problemem są trudności w uzyskaniu terminu, który trzeba ustalać z wyprzedzeniem
                                       mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

03-294 Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, ...
Opinia dodana przez: Barbara
                                       mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

03-294 Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!
                                       dr Wojciech Wypler

dr Wojciech Wypler

Centrum Medyczne Przy Parku
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
Warszawa

Rok temu byłam u doktora w sprawie problemów z córką. Pan doktor bardzo sympatyczny, ze szczegółami mi wszystko wyjaśnił. Wizyta bez pośpiechu i z sukcesem bo dzieki tej jednej rozmowie z panem doktorem dużo łatwiej mi się z córką porozumieć
Opinia dodana przez: Dominika
                                       mgr Paulina Burzyk

mgr Paulina Burzyk

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Bardzo mila, sympatyczna, rozumiala i ma swietne poczucie humoru. Terapia zrobila swoje. Jestem inna osoba teraz. Zakochalem sie w zyciu. Nie da sie nic zlego powiedziec. Goraco polecam.
Opinia dodana przez: Tomek Kurzalewski
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Seksuolog, Psycholog

03-294 Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia
                                       mgr Beata Krzyżyńska

mgr Beata Krzyżyńska

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny
Wojciecha Górskiego 1/36
Warszawa

Miesiąc temu zakończyłam półtoraroczną terapię. Cieszę się że trafiłam do p. Beaty, bardzo szybko poczułam nić porozumienia i nie czułam oporów przed otwarciem się. Przez cały okres terapii czułam się bardzo bezpiecznie, bardzo zaopiekowana, zawsze wysłuchana - po prostu że jestem dla Niej ważna. Pani Beata jest bardzo zaangażowana i profesjonalna, a poza tym bardzo ciepła i życzliwa. Czuję dużą wdzięczność za to, że na Nią trafiłam. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoanalityk
                                       mgr Aleksandra Miszkurka

mgr Aleksandra Miszkurka

Psychoanalityk, Psycholog

Aleksandra Miszkurka Studio
ul. Ficowskiego 6
Warszawa

Pani Aleksandra jest bardzo empatyczną i przyjazną osobą. Nie czułam obaw by o czymkolwiek jej opowiedzieć. Bardzo "życiowo" pomocne spotkania.
Opinia dodana przez: Anna
                                       mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian
                                       mgr Julia Otto

mgr Julia Otto

Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej PsychEnigma
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.75
Warszawa

Polecam Panią Julię Otto jako naprawdę bardzo dobrego psychologa i terapeutę. To niezwykle uważna i słuchająca terapeutka, która nigdy nie podaje nic gotowego na tacy. W trakcie naszych sesji to ja sam dzięki jej pomocy dochodziłem do ważnych dla mnie wniosków. Dziękuję Pani Julio raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Dariusz
                                       mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

03-294 Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)
                                       mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)
                                       mgr Katarzyna Scheibe

mgr Katarzyna Scheibe

PrimoPsyche
ul. Nabielaka 15 lok. 1a
00-743 Warszawa

Pani Kasia jest cudownym człowiekiem, ciepłym pełnym empatii specjalistą. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu córka odzyskała wiarę w siebie, uporała się z demonami przeszłości i nareszcie widziałam jak po spotkaniach z panią Kasią wraca do domu odmieniona, radosna i pełna sił. Spotkania prowadzone były w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia przynosiły szybkie efekty. Pani Kasia była zawsze ukierunkowana dokładnie na osobę z którą rozmawia. Silne uczucie zrozumienia i empatii ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Terapeuta, Psycholog

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Michał