Psychoterapeuta Warszawa

mgr Joanna Burzyńska

Wolny termin: 25 Lip o 17:00. Sprawdź inny. # 3
Psychoterapeuta Warszawa mgr Julia Przedwojewska  Szymańska

ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Miałem kontakt z Panią Julią jakiś czas temu. Do tej pory Ją miło wspominam. Z tego krótkiego epizodu zapamiętałem Jej życzliwość i zaangażowanie.

Wolny termin: 27 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 4

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

pani dr biernat to najgorszy lekarz przez którego o mało niestracilem zycia a po prubie samobójczej zapisala mi solian w dawce 2x400 rano 2x400 po południ i 200 na wieczor w pewnym momencie w gabinecie dostałem ostrego ataku padaczkowego i krwotoku z nosa nigdy niezapomne obrzydzenia na twarzy tej pani kiedy na dodatek sprzatalem po sobie odradzam

Opinia dodana przez: pawel leman
Wolny termin: 28 Lip o 08:00. Sprawdź inny. # 5

Psychoterapeuta Warszawa mgr Katarzyna Maternowska

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na wiele spraw, inaczej na nie spojrzałam, nabrałam dystansu, pomogła mi podjąć bardzo ważną wówczas dla mnie decyzję, ale najważniejsze jest to, że na nowo znalazłam sens wszystkiego... Za co bardzo Jej dziękuję! Jeśli potrzebujesz pomocy, jest to osoba, która dołoży wszelkich starań by Ci pomóc! Gorąco polecam! Profesjonalista warty zaufania!

Opinia dodana przez: Patrycja
Wolny termin: 31 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 10
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Psychoterapeuci w mieście Warszawa