mgr Anna Wyszyńskamgr Anna Wyszyńska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Anna Wyszyńska

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą, pracującym w nurcie Gestalt. Posiadam certyfikację jako Coach Rodzinny oraz tytuł Doradcy Zawodowego. Moja praktyka koncentruje się na wspieraniu młodzieży od 12 roku życia oraz osób dorosłych znajdujących się: w kryzysach i trudnych sytuacjach życiowych czy zawodowych, w radzeniu sobie z problemami w relacjach (z rodzicami, rodzeństwem, partnerem/partnerką), w obniżonym nastrój, w doświadczaniu zaburzeń lękowych oraz depresji, we wzburzonych emocjach, w trudności kontrolowania smutku oraz gniewu, w braku akceptacji siebie i w niskim poczucie własnej wartości oraz DDA/DDD.

W moim gabinecie tworzę przestrzeń do pracy z intensywnymi emocjami, umożliwiając wyrażenie gniewu i smutku jak również szczęścia i radości. Priorytetem jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, która pozwoli na poszukiwania siebie i akceptacji oraz odkrywaniu lęków, obaw.

Moja praktyka obejmuje zarówno indywidualne, jak i grupowe sesje terapeutyczne. Prowadzę grupy wsparcia dla kobiet DDA/DDD pomagając im radzić sobie z trudnościami w relacjach, akceptacją oraz odnalezieniem własnej tożsamości.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w dziedzinie biznesu, które przekładam na pracę z osobami mającymi trudności z wyznaczaniem granic oraz dbaniem o własną przestrzeń i potrzeby. Moje kompetencje zdobywałam w Ośrodku Psychologicznej Pomocy Rodzinie w Warszawie oraz w prywatnej praktyce psychoterapeutycznej.

W mojej pracy wykorzystuję narzędzia z zakresu mindfulness, pomagając moim klientom w osiągnięciu głębokiej świadomości siebie.

Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Gestalt w Krakowie. Posiadam certyfikat Coacha Rodzinnego uzyskany w Instytucie Rozwoju Integralnego. Ukończyłam również szkołę Trenera Biznesu i Coachingu Grupy SET. Jestem ekonomistką z wykształcenia, absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, oraz studiów MBA w dziedzinie HR na Akademii Leona Koźmińskiego.
Współpracuję z Fundacją Aktywizacja oraz Fundacją EDU&MORE. Udzielam wsparcia psychoterapeutycznego oraz rozwoju osobistego i zawodowego. Moja praca obejmuje także pomoc dla uchodźców poprzez współpracę ze świetlicami oraz wsparcie w procesie adaptacji w nowym środowisku społecznym i zawodowym. Moje zainteresowania w dziedzinie psychologii i relacji międzyludzkich pogłębiam poprzez liczne szkolenia oraz warsztaty zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Do Pani Ani trafiłam z polecenia. Poszukiwałam terapeuty, który nie porusza się wyłącznie po powierzchni zagadnień, lecz który sięga możliwie głęboko do trudnych emocji i pomaga w zrozumieniu ich. Bardzo dużo mi dały spotkania i bardzo ceniłam sobie czas. Gorąco polecam.

Terapeutka z powołania! Bardzo gorąco polecam. Dzięki wsparciu udało mi się zmienić moje podejście do życia. Czuję się innym osoba. Nawiązuję nowe relację i czuję się szczęśliwa. Inaczej patrzę na otaczający mnie świat.

Bardzo kompetentny i empatyczny psychoterapeuta. Zawsze czuję się zrozumiana i wspierana w jej obecności. Dzięki jej pomocy zyskałam narzędzia do radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi.

Bardzo kompetentny i empatyczny psychoterapeuta. Zawsze czuję się zrozumiany i wspierany w jej obecności. Dzięki jej pomocy zyskałem narzędzia do radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi.