mgr Beata Krzyżyńskamgr Beata Krzyżyńska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Beata Krzyżyńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem mgr psychologii i psychoterapeutą Gestalt w trakcie ostatniego roku szkolenia klinicznego.

Prowadzę konsultacje psychologiczne, sesje Brainspotting, sesje pracy ...

Prowadzę konsultacje psychologiczne, sesje Brainspotting, sesje pracy z ciałem metodą TRE® oraz psychoterapię indywidualną i par.

Pracuję głównie w nurcie psychologii humanistycznej Gestalt. Bardzo ważny jest dla mnie dialog i relacja z drugą osobą w atmosferze szacunku, zrozumienia i akceptacji.  Towarzyszę osobom w drodze do siebie wykorzystując różne systemy integrujące umysł, serce i ciało.

Ukończyłam szkolenie Brainspotting (BSP) – Faza 1 i 2 - w zakresie zastosowania w terapii traumy (w tym kompleksowej traumy i dysocjacji) i w zaburzeniach somatycznych,  kurs terapeutyczny z zakresu stosowania Metody Feuersteina – Instrumental Enrichment® - terapia funkcji poznawczych, kurs certyfikacyjny - Trener Umiejętności Społecznych (TUS SST), a także wiele specjalistycznych szkoleń doskonalących warsztat terapeutyczny m.in. z bajkoterapii, arteterapii i RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowania).

Posiadam również certyfikat TRE® Providera, uprawniający do pracy z traumą, stresem i napięciami w ciele metodą Trauma Releasing Exercises - TRE®.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu klinicznego na oddziale ogólnopsychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza - Szpitalu Tworkowskim oraz pracując m.in. na oddziale psychiatrycznym  Mazowieckiego Szpitala Allenort – Centrum Terapii Myśliborska. Prowadziłam również warsztaty  dla dorosłych i młodzieży w oparciu o autorskie programy terapeutyczno-rozwojowe oraz pracując jako psycholog/psychoterapeuta z klientem indywidualnym.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi zmagającymi się z : kryzysami psychicznymi, w tym rozwojowymi, traumą, w tym traumą kompleksową, zaburzeniami osobowości, depresją i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach interpersonalnych, trudnościami w radzeniu sobie z emocjami i stresem, niską samooceną, żałobą i stratą oraz poszukującymi sensu w życiu.

W pracy postępuję zgodnie z  Kodeksem Etycznym Psychologa oraz Kodeksem  Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt,  a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Odebrałam Panią Beatę jako super pozytywną i pełną energii kobietę, co pozytywnie przekładało się na cały proces psychoterapii. W gabinecie zawsze czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Bezpiecznie mogłam wyrażać swoje emocje i przeżywać wszelkie radosne ale też te smutne chwile. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie empatia Pani Beaty i realne zaangażowanie w omawiane problemy. Nasze spotkania zawsze były skłaniające do reflekcji a Pani Beata nie raz poleciła trafną pozycję do czytania co było niesamowicie pomocne w przepracowaniu niektórych zagadnień. Bardzo polecam Panią Beatę jako psychoterapeutkę!

Bardzo polecam Panią Beatę jako psychoterapeutkę!

Miesiąc temu zakończyłam półtoraroczną terapię. Cieszę się że trafiłam do p. Beaty, bardzo szybko poczułam nić porozumienia i nie czułam oporów przed otwarciem się. Przez cały okres terapii czułam się bardzo bezpiecznie, bardzo zaopiekowana, zawsze wysłuchana - po prostu że jestem dla Niej ważna. Pani Beata jest bardzo zaangażowana i profesjonalna, a poza tym bardzo ciepła i życzliwa. Czuję dużą wdzięczność za to, że na Nią trafiłam. Bardzo polecam.