Psycholog Warszawa

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Psycholog Warszawa mgr Aneta Kaluba

możeSZ Aneta Kaluba
Jasna 19 (wejście główne od Placu Dąbrowskiego 1)

Psycholog Warszawa mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Śródmieście, Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

Psycholog Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

wizyta już od 100

03-294 Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

03-294 Targówek, Warszawa

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, aby obrac najbardziej odpowiedni tor dzialania.

Opinia dodana przez: Barbara
Psycholog Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

wizyta już od 120

03-294 Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

wizyta już od 130

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)

Opinia dodana przez: Patryk
Psycholog Warszawa mgr Joanna Denus

mgr Joanna Denus

wizyta już od 130

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Polecam pracę z panią Joasią bo jak mało kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka i do niego dotrzeć. Dzięki terapii znalazłam wreszcie sens, a Pani serdeczność motwuje mnie i napędza we mnie ten motor :-)

Psycholog Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

03-294 Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

Psycholog Warszawa mgr Paulina Burzyk

mgr Paulina Burzyk

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Gestalt rules. Na serio. Po kilkunastu miesiącach "współpracy" a w sumie mojej pracy nad sobą uważam, że Gestalt rules.

Opinia dodana przez: Ktoś

Psycholodzy w mieście Warszawa