Lekarze Psycholog Warszawa

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Filia Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska SP ZOZ
NOWOWIEJSKA 5
00-643 Warszawa

Byłem na terapi indywidualnej . szukając odpowiedniego terapeuty z moimi problemami ,którymi były stres i przeciążenie , szukałem osoby , która będzie miała Certyfikat Psychoterapeuty Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Było to dla mnie bardzo istotne . Dlatego wybrałem panią Anne Górską , ponieważ takowy certyfikat posiadala . poza tym każdemu , kto ma jakies problemy polecam terapię indywidualna u niej , ponieważ słucha uważnie i bardzo trafnie rozumie swoje pacjenta .
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Andrzej Sozoniuk

Psycholog

terapia dzieci z autyzmem w środowisku domowym
Warszawa

Ten Pan był u nas w domu 2 lata temu, gdy kompletnie nie potrafiliśmy poradzić sobie z atakami agresji, krzyku naszego dziecka. Stan syna nie pozwalał naszej rodzinie funkcjonować. Każde wyjście z domu kończyło się strasznymi, nieraz wielogodzinnymi atakami płaczu, paniki, agresji. Staraliśmy się dawać synkowi wszystko co chciał, wyprzedzać nawet jego myśli, byle zapobiec tym okropnym, destrukcyjnym stanom. Niestety było to na nic. Pan Andrzej spędził u nas kilka ...
Opinia dodana przez: Beata

mgr Magdalena Boniuk

Psycholog, Seksuolog

Psychopomoc
Warszawa

Poszłam nabterapie z mężem. Magda zmieniła nasze podejście do związku jak również do zmieniającego się otoczenia bo mamy jedno dziecko a drugie jest w drodze. Było u nas wiele nieporozumień a dzięki terapii potrafimy jak na dzień dzisiejszy rozwiązywać konflikty przed ich zaognieniem. Bardzo polecam Panią Magdę. Jest to osoba bezpośrednia, dająca rozwiązania a nie oceniająca po kilku zdaniach. Trzeba zaufać specjaliście a wtedy zycie stanie się ciut łatwiejsze.

mgr Agata Muszyńska

Dolna
00-774 Warszawa

Świetna terapeutka- najbardziej zaangażowana w proces terapii, empatyczna psycholog, z jaką przyszło mi się spotkać. Początkowo podchodziłam do Pani Agaty bardzo nieufnie- zapewne z racji młodego wieku Pani Psycholog oraz tego ,że jest kobietą- moje osobiste doświadczenia... Nie ukrywam, bywałam agresywna, nieuprzejma... Na twarzy Pani Agaty odbijają się emocje, których doświadcza, co może niektórych pacjentów niepokoić, jednak- z drugiej strony- świadczy o tym, że Pani Agata jest osobą szczerą... Pani ...
Opinia dodana przez: Zapałka

dr hab. n. hum. Anna Cierpka

Warszawa

Fantastyczna, mądra, uważna, bardzo taktowna, serdeczna, ciepła, empatyczna, wyrozumiała, niezmiernie kompetentna

mgr Agnieszka Wilkaniec-Herman

Agnieszka Wilkaniec-Herman
ul.Mickiewicza 19/1 Gdansk
80-425 Warszawa

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w okropnym momencie życia. Pomogła mi stanąć na nogi, uwierzyć w siebie. Cierpliwa, miła, dokładna.
Opinia dodana przez: Ola

mgr Klaudia Pacholska

Psycholog dziecięcy

NZOZ ŻŁOBEK MAŁE MISIE
Warszawa

Myślę, że sukces w naszej walce z chorobą w dużej mierze jest jej zasługą.

mgr Alexandra Kamińska

Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii
Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
Warszawa

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem

mgr Ilona Bielecka

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc. Jest Pani Aniołem,aby więcej tak dobrych ludzi jak Pani było na świecie. Dziękuje że w najtrudniejszych chwilach naszego życia dała nam Pani tyle siły i ciepła. Pozdrawiamy Anna i Tadeusz
Opinia dodana przez: aneta

mgr Iwona Lassota

Gabinet Psychoterapii
Warszawa

Już podczas pierwszej konsultacji czuć pełen profesjonalizm oraz umiejętne podejście do pacjenta. Pani Psycholog jest uprzejma, konsekwentna, potrafi szczerze słuchać drugiej osoby. Posiada wszystkie cechy których oczekujemy od najlepszego psychologa. Gorąco polecam.
Jestem bardzo zadowolona. To mądra, ciepła i wrażliwa kobieta.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Warszawa Białołęka
Mochtyńska 65
Warszawa

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur

mgr Paulina Michalik

Warszawa

Do Pani Pauliny chodziłam przed rok na regularną terapię. Byłam to jedna z lepszych decyzji w moim życiu, a trafienie do Pani Pauliny zaliczam do kategorii wygranego losu na loterii. Pani Paulina bardzo pomogła w zrozumieniu moich problemów i schematów oraz pomogła mi uporać się z nimi. Dziś naturalnie, bez większego wysiłku radzę sobie z codziennymi sytuacjami, które wcześniej powodowały u mnie silny stres i lęk. Bardzo bardzo polecam Panią ...
Opinia dodana przez: Joanna

Małgorzata Ohme

Psycholog dziecięcy

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71
Warszawa

Profesjonalne podejście do dziecka, potrafi słuchać, udziela bardzo dobrych porad, które pomogły mi i mojemu dziecku w okresie "buntu 3 latka".

mgr Samuel Wojeński

Samuel Wojeński Stop Trauma
Aleja Solidarności 159/11
Warszawa

Pan Samuel to osoba kompetentna, uważna, wrażliwa na potrzeby klienta. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania i otwartości na sesjach oraz poprowadzić w sposób delikatny i efektywny. Posiada ogromną wiedzę, jest praktyczny i konkretny w swoim podejściu. Potrzebowałem specjalisty, który by pomógł mi zauważyć i uświadomić pewne rzeczy, i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Współpraca okazała się bardzo rozwijająca, dlatego polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Roman R.

mgr Katarzyna Smólska

masens-Katarzyna Smólska
pl. Bankowy 4/104
00-095 Warszawa

Ciężko niżej ocenić niż max. Ogrom ciepła, wiedzy, fachowości i cierpliwości. Szczerze polecam borykającym się z własną psychiką.